15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Kontrola drogowa i sądowy zakaz

dodał 2017-07-24
Kontrola drogowa i sądowy zakaz

Policjanci z Pasłęka zatrzymali do kontroli drogowej vw transportera, którym kierował 24-letni Dawid J. Mężczyzna nie za bardzo chciał się poddać samej kontroli drogowej i w trakcie zatrzymania najechał nawet na tył radiowozu uszkadzając zderzak. Jak się okazało do 2020 roku miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Nie tylko jednak sądowy zakaz powodował, że 24-letni mężczyzna nie chciał poddać się kontroli drogowej. Samo zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 23.00  przy ul. Jagiełły w Pasłęku. 24-latek jadący dostawczym volkswagenem postanowił nie  zatrzymać się na sygnały z radiowozu i w konsekwencji najechał na tył policyjnej kii lekko uszkadzając jej zderzak. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie a jego auto odholowano na parking.

Od 24-latka policjanci od razu wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,4 promila. Dodatkowo po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, iż mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do 2020 roku. Teraz ponownie odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#C.d   2017-07-27

w tak małym miescie..........


#Mieszkaniec   2017-07-26

a kiedy szanowna policja wezmie sie za robote i przerwie dobrą passe złodziejom kradnacym auta z Pasłeka i okolic ??? przeciez to sie w głowie nie miesci zeby tyle aut ukrasc w niedlugim odstepie czasu


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności