Koronawirus w woj. w – m

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-09
Koronawirus w woj. w – m

Do wczoraj do godziny 21:30 potwierdzono 92 przypadki wirusa w woj. w – m. Ostatni przypadek dotyczy mężczyzny w starszym wieku z pow. braniewskiego (trafił do szpitala w Elblągu). Kolejne przypadki to kobieta z pow. iławskiego i młoda kobieta z Olsztyna. Obie panie są w szpitalu w Ostródzie. Następna kobieta z pow. nidzickiego i mężczyzna z Olsztyna przebywają na kwarantannie domowej.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Mama   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Dlaczego policja nie kontroluje działek? Przykro ze większość z nas siedzi w domu i kisi dzieci na balkonie, po to żeby jeden dziadek z drugim robił sobie grilla!


#Iza#Mama  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Po co działki, wystarczy chodniki. Rodzinka z Ogrodowej 6 - mamusia, tatuś, synek na hulajnodze i córeczka raz w wózku raz na nóżkach + piesek regularnie urządzają sobie spacerki po chodniku wzdłuż Kopernika. Powolutku, bez pośpiechu delektują się wiosennym słońcem. A potem będzie płacz i pretensje do wszystkich.


#Nopis#Iza  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

#iza a co kogo to interesuje? Mają swoją rodzinkę to niech spacerują i życzę im jak najwięcej zdrówka. Może zazdrość Cię zżera bo może Ty nie masz z kim pospacerować i siedzisz zamknięta w 4ścianach? Takich ludzi jest bardzo dużo, wpychają wszędzie nos. Spójrz lepiej na starsze babinki jak plotkują na chodnikach, dzwoń od razu po służby niech robia z nimi porządek. A i to nie pierwszy raz jak szczęśliwa rodzinka idzie na spacer w tak piękną wiosenną pogodę w pobliżu swojego domu i omijają wszystkich z daleka :) opuść na chwilę swoje lochy, a sie przekonasz ;) pamiętaj, ze 10go maja sa wybory, idz do urny :* Trzymaj się cieplutko. Zdrowych, wesołych świąt, pogody ducha no i przede wszystkim życzliwości. Buziaczki :*


#Optymista#Nopis  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Masz rację.


#Iza#Nopis  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

1. Mam z kim. 2. W pracy regularnie stykam się z konsekwencjami ludzkiej bezmyślności. 3. Bardzo chętnie bym posiedziała w domu, ale muszę pracować.


#Nopis#Iza  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

To pracuj, a nie zajmujesz się pisaniem komentarzy i szpiegowaniem ludzi na mieście :) widać Izunia, że masz fajną pracę i ludzi skoro stykasz się z konsekwencjami ich bezmyślności :)


#Sąsiadka #Iza  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Pani Izo a raczej P. A.......o poważnie aż tak się Pani nudzi, że sledzi Pani każdy mój krok? Kupi sobie Pani pieska, albo kotka wszystko jedno, bylebyś jakieś zajęcie miała i nie musiała notorycznie interesować się życiem innych


#Sąsiadka #Iza  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

I dodam jeszcze, że zanim wytkniesz komuś spacery, to sama przestań zapraszać teściową na kawkę, bo też pewnosci nie mam czy jest zdrowa. Zła kobieta z Ciebe i to bardzo zła. Pomodlę się mimo wszystko za Ciebie. Wesołych i spokojnych świąt.


#Pasłęka 1 #Iza  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Bardzo zła sąsiadka z Pani Pani Izo, ile trzeba mieć w sobie jadu żeby pluć nim na całe rodziny włączając w to dzieci, ktoś, kto zajmuje się cudzym życiem powinien zastanowić się czy czegoś nie brakuje w Twoim ? Podejrzewam, że nie ma Pani dzieci dlatego tak się wypowiada, każdemu wskazany jest spacer dla zdrowia jak i fizycznego tak i psychicznego, polecam Pani również zrobić to samo :) nie mam pojęcia skąd się tacy ludzie biorą, więcej życzliwości :) Wesołych świat Pani Izo :)


#Qwerty#Iza  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Najwyraźniej niektórym się wydaje, że zakazy dotyczą wszystkich , tylko nie ich. Dyskusja na poziomie kłapania paszczą przez yorka na rotwailera. Nie wolno, to nie wolno - wszystkim.


#Noname#Qwerty  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Weź czlowieku na wstrzymanie bo Cię fantazja poniosła mocno hahahaha Obrońca uciśnionych się znalazł.


#Siemanko#Qwerty  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Najwyraźniej ktoś tu nie zna konstytucji


#Noname#Siemanko  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Qwerty zaraz zapyta co to jest Konstytucja? Bo jakby wiedział, to by nie farmazonił. Ale rasy piesków ma obcykane jak ta lala.


#Inkoguto#Qwerty  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

#qwerty widać, że potrafisz ostro kłapać jęzorem. Taki wyszczekany, taki głupio mądry, a internetu używać nie potrafi żeby sprawdzić jak poprawnie pisze się wspomnianą przez Ciebie rasę psa rotwailera haha. Także wyszczekana mordko tak na przyszłość pisze się Rottweiler. Po Twoich mądrościach możesz zostać ewentualnie chihuahua :) chociaz...szkoda wszystkich ras psów bo są zbyt mądre w porównaniu do Ciebie :) Podszkol się, tylko to Ci pozostało


#Siemanko#Noname  Ponad miesiąc temu, 2020-04-11

A mam wrażenie, że im mniejszy tym bardziej straszny


#Matylda#Mama  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Siedzą na działkach pełna integracja nie tylko starszych ludzi auto przy aucie ,grilee piwko się leje rozmowy w toku.Wolno im wolno ....a później będzie płacz


#Marco#Mama  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Dzięki Bogu, że są działki ROD i każdy właściciel ma prawo tam przebywać z rodziną. Nie kisi się z dziećmi na balkonie.


#Apel#Marco  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Czekamy na tragedię w Pasłęku byście przestali cwaniakować z wychodzeniem z domu?


#Pytanko#  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Trochę kwarantanny to chyba niewielkie wyrzeczenie w zamian za np. następne kilkadziesiat lat życia?


#Co za ludzie#  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

A po ludzku nie możesz, tylko z wulgaryzmami?


#Emeryt na działce#Apel  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Trzeba przestrzegac prawa, jak mówią, że można na działkach przebywać - to można. Sami wybraliście ten rząd i tego prezydenta, to o co kaman? Macie swoje 500 plusy, to się cieszcie . Ja na nich nie głosowałem i mnie d...da nie boli od siedzenia w domu.


#Pytanko#Emeryt na działce  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Ty emeryt, nasłuchałeś sie Kidawy czy Michnka i myślisz, ze ciebie wirus nie weźmie? Kidawa i Michnik dobrze się pochowali a ciebie wysyłają na działkę.... zgadnij kto się bardziej naraża?


#Emeryt na działce#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Na działkę wysłał mnie obecny rząd, trzeba słuchać aktualnych komunikatów ze zrozumieniem. Moje wykształcenie pozwala mi na czytanie ze zrozumieniem, na słuchanie ze zrozumieniem. Widać niektórzy mają z tym po prostu problem.


#Wirus #Emeryt na działce  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Siedzicie jak te malpki na działkach. Mówią wyraźnie żeby iść do pracy, na zakupy i do apteki. A żeby ci wszyscy z działek się po chorowali, matki, dzieci i ojcowie, babcie i dziadkowie. Tylko pies niczemu nie jest winny, ze go ciagaja ze sobą.


#Brak logiki emerycie#Emeryt na działce  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Problem to Ty masz. Twierdzisz, że nie głosowałeś na rząd ale się powołujesz na niego.


#Zajączek#Emeryt na działce  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Emerycie co by nie zrobił ten rząd to dla Ciebie i tak żle. Straty za współpracę bolesne . Życzę zdrówka i mniej jadu w tym ciężkim czasie dla wszystkich, WESOŁEGO ALLELUJA.


#Do rozważenia#Pasłęka 1   Ponad miesiąc temu, 2020-04-11

Marco, będziesz miał również prawo do łóżka z respiratorem. I weź ze sobą egzemplarz KONSTYTUCJI. Zdrowych Świąt :)


#Wieśmac   Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

siemanko. teraz właśnie w dobie tego kryzysu wieś staje się "obiektem pożądania" posesje prywatne, ogródki i inne ciekawostki : ) czy nie warto się zastanowić nad zakupem działki/posesji na wsi, zamiast czynszu czy kredytu na mieszkanie w bloku lepiej jest płacić mniej za domek na wsi. Sąsiedzi nie zadzwonią że brak zachowania kwarantanny, pospacerować bez maseczki można : ) Nie będzie "biadolenia" i interesowania się sąsiadmi : )))


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Do Zielonki zjeżdżają się całe rodziny z Elbląga a w tym jeszcze jedna z nich pracuje prawdopodobnie w szpitalu i nikt takich osób nie kontroluje.


# Janina   Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Czy można przed śmiercią udać się na cmentarz ? Jaką interpretację niejasnego " prawa " przewiduje policja w Pasłęku ?


#Kwarantanna   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Dzisiaj rano po 2 tygodniowej kwarantannie pierwszy raz wyszłam z psem na spacer, spotkała mnie sąsiadka i od razu wypaliła że mi nie wolno wychodzić z psem. Wyjaśniłam jej grzecznie że od dzisiaj mogę to robić. Po pół godzinie w bloku znalazła się policja, która grzecznie sąsiadce wszystko wyjaśniła. Ludzie, jak szpiegujecie i donosicie to niech to będzie uzasadnione! Pozdrawiam panią sąsiadkę i proszę również nosić. maseczkę i rękawiczki bo ja noszę


#Janina#Kwarantanna  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Podaj Nazwisko, tracimy czas: kto to a kto to a kto to tak trzeba policji dać o nim znak. a oni przyjadą i zobaczą to kto. Bedą się starać zmniejszyć to zło i pałami obiją tych kto to a kto, żeby każdy zrozumiał po co to to:)


#Wkolejcesiedlugostoi   Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

#mieszkaniecp I tu jesteś w błędzie Chyba jednak ktoś się zainteresował bo widziałam policję kolo tego lokalu, próbowali wejść, ale coś im chyba nie pykło


#Mieszkaniecp   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Masakra! Na cmentarz też nie można, nie ma jak nawet rodzinie na święta wokół grobu ogarnąć, 500 mandatu? No kpiny!! A czemu nikt się nie zainteresuje tym syfem kasynem?jakiś czas temu widziałem jak chłopak wchodził tam a doskonale wiem że wrócił z zagranicy (nie mówię że jak wrócił to już zarazony czy coś, bo w niektórych krajach pewnie mniej tego diabelska było co tu... Ale sam fakt, tam to ludzi pełno nie wiadomo jakich, I nie raz widziałem jak po 4/5 osób tam wchodziło, aż się bac:/ ale co wolno wojewodzie.... Burmistrz to wie gdzie łapę trzymać, hajs pewnie się kręci na lewo... Przecież nielegalne a któryś rok już stoi i gów.. o mogą im zrobić. Tak samo Taka władza...


#Gracz#Mieszkaniecp  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

To w Pasłęku jest kasyno? A dzie? Ma sie przeca to szczenscie.


#Normalny człowiek   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Skąd te dane 92 osoby w_ -m, Jurek opanuj się chyba jarek ci wsyla te wiadomości, nie siejcie paniki.


#Piko   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Pracuje w sklepie i widzę co się dzieje, połowa Pasłęka ma w nosie rękawiczki, dziś pogoda dopisała to się kręcili/spacerowali w kółko, jedna klientka to 4 razy do sklepu wchodziła, jakby nie można było wszystko za pierwszym razem kupić, też z chęcią posiedziala bym w domu i uciekła od tego wszystkiego ale cóż trzeba pracować, szkoda tylko, że my robiący u prywaciarzy nie mamy placonych szkodliwych ani żadnych premi, a teraz to nie ma co ludzi jest pełno nawet w małych sklepach...


#Why   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

A dlacz3go w pasleku w marketach nadal do wozka potrzebne drobne? Wszedzie wozki juz uwolnione, dostepne bez tego.


#Mati   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Portal express elblag podaje ze dziś nasza policja zatrzymała gościa w mieście który wybrał się na rower mimo kwarantanny,a drugi z gminy Pasłęk jeździł autem i został zatrzymany- Brawo Wy cymbały .Tu zero informacji dlatego piszę .


#Xxx#Mati   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Ale jak sie zglasza ze gosciu jest na kwarantannie a drugi koles do niego przychodzi na piwko to nic z tym nie robia... No bo on nie wyszedl co nie...


#Dzisiaj   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Pasłęk: Złamał zasady kwarantanny i został ukarany. Musi zapłacić 5 tys. zł grzywny


#Aaa   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

https://www.expresselblag.pl/wiadomosci/3372,pasle... - a jednak sa kary i glaby co nie przestrzegaja kwarantanny


#Pasłęczanka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Ludzie nie przestrzegający zasad, które są wprowadzone w związku z koronawirusem sami kręcą bata na siebie. Jak tak obserwuję to chyba co niektórzy mają lek na nieśmiertelność...bo nie boją się niczego. Zobaczymy...wszystko do czasu. A potem płacz bo jednak koronawirus może zabić??? Dla tych śmiałków i nieśmiertelnych proponuję lizanie klamek i poręczy .


#Rozśmieszony#Pasłęczanka  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Masz rację ale jesteś w pewnym sensie niesprawiedliwa. Wszak ci co chleją, jeżdżą po pijaku, palą, zażywają narkotyki i te de, też igrają ze swoim zdrowiem a nawet i z życiem i to nie tylko ze swoim ale i często cudzym. I nikt nie czyni takiego rwetesu. Dlaczego? Ano bo wirus jest nowy w dodatku jeszcze nie wiemy o ile jest groźny i nie zdążyliśmy się do niego PRZYZWYCZAIĆ. Bo wiadomo - jak się człowiek przyzwyczai to i w piekle dobrze.


#Warmianka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Czemu burmistrz nie pomaga mieszkańca? W innych miastach to właśnie wójtowie, burmistrze, a nawet i sołtysi z budżetu miejskich i wiejskich kupują maseczki i rozdają mieszkańca. W miejszych miejscowościach zakupują materiał i szyją. To chyba oni jako wybrani powinni organizować takie cele i dbać o bezpieczeństwo


#Dzialkowiec   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Chcesz wyjść z domu z rodziną na działke a nue masz jej? Nic prostrzego :) Za drobna opłatą wynajmę moja działkę dla Ciebie i Twojej rodziny :) Będziecie mogli na niej przebywac w określonych godzinach. Jak Was zatezyma policja to pokażecie umowe i jesteście wolni:) ogloszenie nie jest reklama w mysl przepisow... bla bla bla


#Dziękuje #Dzialkowiec  Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Mam działkę ale mam tez rozum i wirm jak z niego korzystać. To ze działka jest moja, Nie chroni mnie przed zakażeniem. Wystarczy pomyśleć dziadku z umowa :)


#Cejrowski#Dziękuje   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Niestety, lekarz Cię oszukał, nie masz rozumu, ale za to masz TV. Tak że oglądaj wiadomości albo fakty, gdyż każda z tych audycji jest pełna prawdy


#Janek   Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

No dalej jest artykuł,będziecie szalec.zamiast uważać!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności