9 lipca 2020 Lukrecji, Weroniki, Zenona

Kryształowy prezes

dodał 2019-01-31
Kryształowy prezes

W jedynie słusznej partii pospolite ruszenie. Kto tylko może bierze w obronę prezesa i naczelnika państwa przed Michnikową, koszerną gazetą. Prezes to istny kryształ. Nie pije, nie pali, unika kobiet, a do tego lubi koty. To nic, że czasami wyrwie mu się z ust tekst typu „zdradzieckie mordy”. Ci co mu wypominają dawne interesy z Czabańskim, Zalewskim i Urbańskim, też racji nie mają (Telegraf). Teraz okazuje się, że chciał robić interesy z rodziną, ale zapominał zapłacić za wykonaną robotę (ponad 1 mln euro). Sprawa jest błaha i nie nadaje się do prokuratora. Zresztą dyspozycyjny prokurator naczelny ma ważniejsze sprawy na głowie. Dla odwrócenia uwagi wysyła ABW do klientów, których sąd po upływie trzech miesięcy i tak wypuści na wolność. W oczach prominentnych działaczy PiS wypowiadających się w mediach widać jednak strach. Boją się przegranych wyborów do sejmu, bo powoli ubywa poparcia w sondażach robionych na zamówienie. Jest nadzieja, że ta tragikomedia skończy się niebawem.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Spokojny   2019-02-16

Tak jak nie chcemy u nas zalewu islamu, tak też musimy się twardo przeciwstawiać żydowskiej pazerności. Rząd ma tu trochę związane ręce, bo w obawie przed imperialną Rosją liczy na pomoc USA, które - niestety - forują pazerne żydostwo, tak że jest między młotem a kowadłem. Ale my społeczeństwo powinniśmy ostro protestować przeciwko żydowskim bandytom finansowym i posłuchać p. Chrapana, który nawołuje do protestów przeciwko Żydom. A co tu widzimy? Jakieś matoły atakują p. Chrapana w głupi i chamski sposób.


#Nick#Spokojny  2019-02-16

Żydki chcą nas wydymać na bilion złotych. Już wiecie gdzie miały iść pieniądze z OFE. Dobrze że PO nie rządzi. Pis też nie wie co zrobić z tymi roszczeniami i obawiam się że mogą ulec.


#Spokojny#Nick  2019-02-16

Dlatego powinniśmy głośno krzyczeć, by rząd miał poparcie by nie ulec.


#Nick   2019-02-15

Czy drodzy rodacy wiecie po co był ten szczyt (głupoty?) W kuluarach amerykańce żądają od Polski odszkodowania za rzekome nieruchomości żydków. Rząd USA przyjął ustawę 447 (wyszukajcie w Google) . Ustawa daje narzędzia nacisku, sankcje dla krajów które nie wypłaciły odszkodowań żydkom. Problem jest taki że kiedy warszawa była w ruinie nie chcieli odbudować kamienic a teraz nagle znajdują się właściciele. Wszystkie media milczą nawet TVN na ten temat. Żydki chcą od Polski ponad bilion złotych (3 letni polski PKB) .


#Nick#Nick  2019-02-16

Jurek dodaj artykuł i żydach. Daj się ludziom wypowiedzieć jak żydki chcą Polski naród wydymać na bilion z pomocą amerkańców co im pewien minister laskę robił.


#Nick#Nick  2019-02-15

Moim zdaniem obecni żydzi to właśnie szmalcownicy w znacznej większości. CI co najbardziej krzyczą o kasę. Roszczą sobie prawa mając krew na rękach własnych rodaków.


#Nick#Nick  2019-02-15

Amerykańce powiedzieli że nie musimy płacić tylko musimy dać im nieruchomości. Zgodnie z międzynarodowym prawem wszystko się zgadza i Polska nie musi nikomu nic płacić to dla żydków prawo jest naginane. Przez kolejne tysiaclecia jak pierdolony rak będą sączyć nasz naród który ich przyjął w momencie kiedy wszędzie ich przepędzali. Nataniachu powiedział że Polacy kolaborowali. Byli szmalcownicy nie aż tyle ile w innych krajach. Nie było sądów bo wszyscy byli rozstrzeliwani na miejscu. Co zrobiła wielka ameryka? zawrócili statek ewakuujących się żydów wprost w ręce wermachtu. K***A MAĆ! Taki ignorant śmie nazywać Polski naród antysemitami. Tu chodzi o kasę. Dla żydków zawsze chodziło o kasę!


#Maria anna   2019-02-15

i znowu chamstwo na publicznym forum ech szkoda gadać . Dlaczego my Polacy nie potrafimy ze sobą rozmawiać


#Saladyn   2019-02-06

Artykuł przedpelskiego jak zwykle nad wyraz jego możliwości intelektualnych. Powinien Pan się raczej skupić na koniach A nie na prawdziwej polityce Przemawia przez Pana jakaś A polityczna nie chec która propaguje Pan publicznie jako redaktor malomisateczkowej gazety. Osobiście nie jestem za żadnym ugrupowanien w Polsce żeby było jasne. Bo tak samo i jedni i drudzy jak i reszta ma dużo za plecami


#Ortofob#Saladyn   2019-02-07

Tak jak nie jesteś za żadną z partii tak w szkółce nie byłeś za nauką języka polskiego. Tyle błędów w tak krótkim tekście to "zero" doopku!


#Saladyn #Ortofob  2019-02-07

Ile błędów ortograficznych widzisz geniuszu??pisze przedpelski z małej litery za każdym razem. Może spojrzysz na siebie panie idealny


#Saladyn #Ortofob  2019-02-07

Myślę że większego doopka jak ty nie ma. Bronisz jakiegoś marnego redaktorka...czyżby znajomek albo te same poglądy polityczne.ale to by się zgadzało bo wyzwiska i kłamstwa to u was norma.


#Sprawdzaczortograficzny#Saladyn   2019-02-08

No to lecimy: - nieprawidłowo użyte nad wyraz (znaczy nadmiernie) - błąd stylistyczny; - wielka litera "A" w środku zdania - ort.; - brak kropki po słowie "polityce" - interpunkcja; - niechęć pisze się razem (bo chyba to ma znaczyć "nie chec"?); - brak przecinka przed "która" - interpunkcja; - "malomiasteczkowej" - ort. - brak "ł"; - brak przecinka po "w Polsce" - interpunkcja; - brak przecinka po "i drudzy" - interpunkcja; - brak kropki na końcu - interpunkcja. Proszę bardzo, cieszę się, że pomogłem


#Saladyn #Sprawdzaczortograficzny  2019-02-09

Pisze na tel i nie zwracam uwagi na takie błędy w komentarzach.


#Ortofob#Sprawdzaczortograficzny  2019-02-09

Dziwki Ci Przyjacielu! Widzę, że na to samo zwracamy uwagę i wskazujemy jak "prawdziwi Polacy" znają własny język. Jak czytają ze zrozumieniem tak jak piszą, to mamy to co mamy. Banda niedouków popiera bandę nieudaczników.


#Saladyn #Ortofob  2019-02-09

Spójrz na swój wpis panie inteligentny.kto normalny zaczyna zdanie od słowa dziwki??łatwo kogoś uczyć I wskazywać błędy A nie wiedzieć swoich.och wy kochani inteligenci z najniższą krajową. Najpierw Ty się naucz pisać poprawnie następnie możesz kogoś poprawiać bo obrażać widzę to Pan panie dokonały bardzo lubi.ale cóż jaka inteligencja takie wychowanie.doooopku


#Sprawdzaczortograficzny#Saladyn   2019-02-14

"Pisze na tel i nie zwracam uwagi na takie błędy w komentarzach." No to decyduj: albo nie zwracasz uwagi na błędy, albo ich nie robisz. No i nieładnie jest się czepiać literówek, kiedy samemu się sadzi takie byki, że żal d.. ę ściska. A teraz do nauki zamiast politykować! ;)


#Saladyn #Sprawdzaczortograficzny  2019-02-14

Baranie Ty zwykły zrobiłem to samo co ty.czyli zamiast się skupić na tym co jest napisane skupiam się na błędach. A do szkoły możesz iść Ty bo pewnie robisz za 1800zl I żal dupe ściska. Czy może zaraz wyskoczysz jakim to Ty byznesmenem jesteś albo jakiej posady nie masz dzięki znajomym tatusia albo mamusi. Pajac jesteś facet I nic więcej.


#Sprawdzaczortograficzny#Saladyn   2019-02-14

"Ile błędów ortograficznych widzisz geniuszu??" Sam chciałeś, żeby ci pokazać błędy, to pokazałem, czego się burzysz? Już nie masz czego się czepić to posady o tatusia? I te wyzwiska... Oj sypie ci się narracja. I nie bój się, nie wyskoczę ci z byznesmenem. Żal mi ciebie, musisz mieć spaprane życie, że tak się miotasz. :D


#Nick#Sprawdzaczortograficzny  2019-02-14

" @sprawdza czorto-graficzny" słuchej no , ty się zdecyduj czy czarci czy graficzny jezdeś. Pozdro dziku.


#Saladyn #Sprawdzaczortograficzny  2019-02-14

Pierwszy Ty zacząłeś wyzywać mnie.zapomnial już yntelygent. No właśnie jak w Ciebie prosty człowieku uderzylem twoim językiem wówczas czujesz oburzenie jakieś.?? Spaprane życie to masz Ty widocznie bo jesteś prostakiem A próbujesz być inteligentem. Na twoim miejscu to Ty weź się za edukację


#Sprawdzaczortograficzny#Saladyn   2019-02-15

No kurczę, w którym miejscu pierwszy zacząłem cię wyzywać, bidulko? Chciałeś, żeby ci pokazać błędy, to ci pokazałem (nie dziękuj), potem coś ci się przestawiło, że byznesmen, albo "1800zl" u tatusia i mamusi (powinieneś napisać "zł" bo się będą z ciebie śmiać), teraz jestem prostakiem, oj nie masz już się czego czepić? Popracuj nad błędami bo znowu je robisz! Uwaga pokazuję: brak odstępu po kropce - interpunkcja; mała litera po kropce - ort. Kropka i dwa znaki zapytanie? - kurde nie wiem jak to zakwalifikować? Wielka litera w środku zdania - ort. No i stylistyka: "Na twoim miejscu to Ty weź się za edukację" - lepiej napisz "Na Twoim miejscu wziąłbym się za edukację" bo znowu będą się z ciebie śmiać. Idź się uczyć! Podpowiem: Słownik ortograficzny. Marsz!


#Sprawdzaczortograficzny#Nick  2019-02-15

Ano trochę taki, a trochę taki jezdem. Czym się ogonie!


#Hehe#Saladyn   2019-02-15

Może i marny ale go czytasz z wypiekami na twarzy


#Fred   2019-02-03

W dzisiejszych czasach ciężko być głupim. Bowiem konkurencja jest duża a dno niewiedzy jak widać jest nieokreślone. Konkurencja jest PO prostu zbyt duża. Murem za dinozaurami!


#Nick   2019-02-03

Jurek Ty też jesteś zdania że Jarka powinno się obrzucać kamieniami? Podobnie myśli Pani Kopacz która się ośmieszyła twierdząc że kiedyś ludzie rzucali w dinozaury kamieniami. Platformersi


#Czytelnik   2019-02-01

W zaistniałej sytuacji należ złożyć doniesienie do prokuratury za propagowanie przez Głos Pasłęka mowy nienawiści i kłamstwo. Chodzi o 300 000 Euro czyli ponad 1 mln. PLN. Życzymy rzetelności dziennikarzom gazety.


#Sumienie#Czytelnik  2019-02-01

Wiesz co znaczy określenie „częściowa faktura”, życzę ci rzetelności w tym co wypisujesz.


#Oburzony   2019-02-01

Zdrajcy, oszuści, komuchy właśnie się "zjednoczyli" przeciwko PiS-owi a w rzeczywistości przeciwko Polsce, bo teraz akurat PiS Polskę reprezentuje. Widziałem tę czeredę w TV, obrzydliwe towarzystwo - ani patriotyzmu ani uczciwości - same odrzuty, ostatni sort. Mam nadzieję, że Polacy pogonią tę sforę przy najbliższych wyborach.


#Wyborca   2019-01-31

Dobry komentarz zamieścił dzisiaj Lech Wałęsa, na temat skromnego domu prezesa: "To, że Kaczyński domu po rodzicach przez tyle lat nie miał czasu wyremontować to tylko jego problem i niechlujstwa. Na 'dwie wieże' za 1,5 mld to ma pieniądze a nie ma na farby i pędzel? Boi się 'myśliciel' ze sobie rączki pobrudzi?".


#Rozśmieszony#Wyborca  2019-01-31

Powoływać się na Wałęsę to tak jak powoływać się na wioskowego głupka. Taki sam intelekt.


#Zachwycony#Rozśmieszony  2019-01-31

Co tam Wałęsa, Kopacz Ewa to jest niekwestionowany autorytet. Wprawdzie tylko w wąskiej specjalizacji zmagań człowieka z dinozaurem ale jednak. Czapki z głów.


#Proste#Wyborca  2019-01-31

Gdzie jest napisane że ma tyle kasiory? Przecież nie grał z bolkiem w totka.


#Nacjonalizacja#Proste  2019-02-01

A po co ma mieć, jak na zawołanie prezes banku, przyniesie mu wasze i to w zębach


#Anty#Nacjonalizacja  2019-02-01

Zważaj na oszczercze słowa.


#Zenek   2019-01-31

A ja właśnie teraz, gdy PiS rządzi przestałem się wstydzić, że jestem Polakiem, wreszcie nie mam kompleksów, a nawet mogę się dziś śmiać z Niemców czy Francuzów, którzy nie ogarniają swojej rozpierduchy. Obyś Polsko nigdy więcej nie klęczała przed tą bandą pełną zboczeńców, ludzi walczących z Bogiem i dzikich cudzoziemców!


#Kot#Zenek   2019-02-01

Wszyscy nieudacznicy i niedorajdy życiowe teraz to dopiero dobrze żyją jak rządzi PSIS


#EVA#Kot  2019-02-01

Nieudacznicy,niedorajdy budują wieżowce za 1.3 miliarda zł.


#Mikolaj#EVA  2019-02-01

uwierz mi Evus buduje dla siebie za Twoje I MOJE pieniadze


#Łopata#EVA  2019-02-01

Nie budują, mażą o wybudowaniu, sobie takiego pomnika a skończy się jak zawsze.


#Wyborca#Zenek   2019-01-31

I tyle, że się pośmiejesz z Niemców i Francuzów Zenonie. Nie wątpię, że będzie ci wtedy przyjemniej zbierać ogórki u niemieckiego bauera, albo przepychać kanalizację we francuskiej stolicy.


#śmieszek#Wyborca  2019-02-01

Żadna praca nie hańbi. Troszkę luzu do otaczającej rzeczywistości.


#Marek Chrapan#Wyborca  2019-02-01

Oczywiste, że za nie"rządów" żydokomuny POlszewicko-ZSLowskiej czy SLDowsko-ZSLowskiej "nie zbierali"? - bo nasze śmietniki przed dzielnicami czerwonych pająków były bogatsze?


#Hehe#śmieszek  2019-02-01

Pewnie że tak, tylko jak będzie przepychał kanalizacje z podniesionym czołem u tego śmiesznego Niemca , to niech jednak chociaż zerka gdzie ręce wpycha


#Psychiatra#Marek Chrapan  2019-02-01

The bil


#Wyborca#Marek Chrapan  2019-02-01

Oczywiste, że za nie"rządów" żydokomuny POlszewicko-ZSLowskiej czy SLDowsko-ZSLowskiej "nie zbierali"? Masz twardą głowę Chrapan i nie zrozumiałeś. Też zbierali, tylko nie widziałem, żeby ci śmieszni u nas zbierali.


#Proste#Hehe  2019-02-01

Nie każdy jest idiotą by przepychać kanalizę rękoma.


#Marek Chrapan   2019-02-01

Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy wnioskują do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry o delegalizację Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Według MW i RN partie te próbują nie dopuszczać do głosu dużej części obywateli jaką są działacze narodowi. Przygotowaliśmy jako stowarzyszenie wniosek do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro o delegalizację partii politycznych: Platforma Obywatelska i Nowoczesna - oświadczył w środę na konferencji prasowej w Sejmie rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Marzoch. Według niego PO i Nowoczesna to partie polityczne, które non stop naruszają przepisy istniejącej w Polsce konstytucji. Swoimi działaniami, ale też wystąpieniami, które licznie przeprowadzają, jak chociażby wystąpienie pana Grzegorza Schetyny, nawołują do nienawiści


#Wyborca#Marek Chrapan  2019-02-01

Też uważam, że PO i Nowoczesna ugrupowaniami z poparciem mniejszym niż hodowcy zwierząt futerkowych, nie powinny się zajmować. Z drugiej strony chłopcze na posyłki piszesz, o mowie nienawiści. A jak zakwalifikujesz wieszanie na szubienicy portretów, czy wystawianie ludziom aktów zgonu. Nie słyszałem/czytałem żebyś z tego powodu włosy wyrywał z głowy, czy też z uszu, jak na głowie już nie ma.


#Roman#Marek Chrapan  2019-02-01

Dawno do Ciebie nie pisałem, chociaż niejednokrotnie czytałem Twe posty. Masz wiele, na ogół, negatywnych ocen. Może dlatego, że narodowcy, a tym samym i Ty, mają w d.. jakąkolwiek demokrację? Może dlatego, że wielu, a właściwie większość naszego Narodu podejrzewa Was o nacjonalizm typu przedwojennych Niemiec, a tym samym o faszyzm. Nigdy nie napisałeś, czy narodowcy polscy mają się łączyć z narodowcami niemieckimi, ukraińskimi, francuskimi, rosyjskimi, czy nawet z afgańskimi talibami. Jeżeli będziecie osobno, zapewne będzie jakaś wojna.


#Nick   2019-01-31

Księciuniu... ale cos tu ci sie pokićkało. Te sondaże to zamawia Tusk czy Schetyna, że PiS-wi w nich spada?. ps. ale jak plujesz jadem, to uważaj, żebyś się nie zaksztusił, bo ty nie waran, na własny jad chyba nie jestes odporny....


#Wyborca#Nick  2019-01-31

Mam dla ciebie trafny cytat Nick: "Po ostatnich wyborach, wszyscy w Polsce wdepnęliśmy w ogromną kupę. Wyborcy PiS strasznie cieszą się, że im ciepło w stopy...".


#Fan PIS#Wyborca  2019-01-31

A ty lemingu jak się czujesz skoro wiesz jak wyborcy PIS-u? Miało być śmiesznie a wyszło jak zawsze gdy coś piszesz.


#Nick#Fan PIS  2019-01-31

lewactwo zawsze o guufnie. Taki mają już smak.


#Wyborca#Fan PIS  2019-01-31

Ja się czuję tak, Fanie, że mówię, że coś tu śmierdzi.


#Róbta co chceta#Nick  2019-01-31

no pisze już, jakby był trochę przytruty....


#Bipenistower   2019-01-31

Dwie Wieże w W-wie: Propozycje nazwy: - Smutnego ..uja Brat i Xero Smutnego ..uja Brata.


#Spokojny   2019-01-31

Pan Redaktor nie lubi PiS-u i często tu zamieszcza artykuliki zjadliwe, również i mijające się z prawdą uderzające w tę partię a my, zwolennicy partii aktualnie rządzącej odpieramy te niewybredne ataki. Mimo to dobrze, że ten portal istnieje, bo mimo tego że niewielu tu komentujących, co skutkuje że się "przepracowują", to czytających prawdopodobnie jest więcej. A w dodatku porusza też tematy lokalne, co jest rzeczą najważniejszą. A w takim Morągu, który tu niektórzy stawiają za wzór, nie mają takiej możliwości. Ale - niektórzy święcie oburzają się na niektóre nieprawidłowości w naszej gminie ale NIKT nie kiwnie palcem, by wspólnie zadziałać przeciw tym usterkom w granicach swoich możliwości. Oczywiście oprócz palca stukającego w klawiaturę. Tak to jest u nas. Niech inni się wysilą.


#Co mi tam#Spokojny  2019-01-31

Moja chata z kraja.


#Polak   2019-01-31

Niech te wybory już w końcu będą bo na tą pisowska wyleniala gębę już się patrzeć nie moge


#Ciekawy#Polak  2019-01-31

A jak PiS ponownie wygra, to co zrobisz? Powiesisz się?


#Polak#Ciekawy  2019-01-31

Nie powieszę się, tylko wyjadę do Niemiec. Tam jest prawdziwa demokracja i w ogóle.


#Nick#Polak  2019-01-31

taa.... pojedziesz do niemiec w transporcie dla bydła do "sanatorium" ? Bo niemcy to głupków usmiercali. Niby ich brali do sanatoriów. Uśmiercali tez kaleki fizyczne, całkowicie normalne umysłowo..... takiej nacji ja jednak nie wierzę


#Widziałem#Polak  2019-01-31

Tam jest "demokracja prawdziwa". Szkoda, że nie ma normalnej - zakłamane i podstępne plemię germańskie.


#Doświadczony życiem   2019-01-31

Wygra PIS i nareszcie zrobi porządek. Pozamiata i wywlecze wszystkie przekręty na skalę Polski i Świata. Dość czas na zmiany


#Drony#Doświadczony życiem  2019-01-31

Jak maciarenkę posadzą w celi obok lubego, to uwierzę


#GRAB   2019-01-31

to ile razy ten pis ma wygrywac?


#Widzący   2019-01-31

Tylko #Ruch11listopada i #IPPTV Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze są Polakami..


#Qwerty   2019-01-31

Och ach ech ach i ....... tydzień po pogrzebie.


#Szkoda chłopa jednak z taka wdówką#Qwerty  2019-01-31

w tym czasie wesoła wdówka obskoczyła juz gazety i te-fał-eny a teraz pojechała na występy do Brukseli.


#Nick#Szkoda chłopa jednak z taka wdówką  2019-01-31

Za kilka miesięcy może będzie w jakiejś sesji dla gazety


#Siema#Nick  2019-01-31

bunga-bunga dolce vita....


#Gdansk#Szkoda chłopa jednak z taka wdówką  2019-01-31

Plujący jadem, nie jesteś w stanie pomyśleć, że kobieta nie zgadza się na kłamstwa o mężu i zakłamywaniu przyczyny zamachu. Podobni tobie tragiczny wypadek uznają za zamach, a ewidentny zamach za wypadek. Dzielna kobieta.


#Obserwator#Gdansk  2019-01-31

Zakłamana do imentu.


#Nick   2019-01-31

Jurek napisz coś o Niesiołowskim co kazał szczaw wpierdalać z nasypu kolejowego. Okazało się że przyjmował łapówki nie tylko pieniężne ale i w naturze. Pukał dziadzia tak mocno że łóżko zarwał. Mam większy szacunek do złodziei niż do tej gęby. Seksafera ze Stefanem Niesiołowskim


#Nie doczekanie   2019-01-31

Chyba piszesz o Lewackich Ścierwach gruba świnio...... nie doczekanie twoje POwskie mendy się skończyły i Ty razem z nimi.


#Wyborca   2019-01-31

Adwokat Robert Nowaczyk, specjalista od reprywatyzacji, zeznał dzisiaj przed komisją weryfikacyjną. - Jakub R. dostał pracę w ratuszu, żeby wyczyścić sprawę roszczeń do działki przy Srebrnej. Sam dostał od R. propozycję szukania haków m.in. na Hannę Gronkiewicz-Waltz i deweloperów. Za R. miało stać CBA. Pytanie. Kto zatrudnił w ratuszu Jakuba R...


#Wyborca#Wyborca  2019-01-31

Jakub R., były wicedyrektor Biura Gospodarki Nieruchomościami, dostał tam pracę za czasów rządów PiS w Warszawie.


#O tym też piszą#Wyborca  2019-01-31

Mowa o Jakubie R., b. wicedyrektorze Biura Gospodarki Nieruchomościami, oskarżonym o przyjmowanie milionowych łapówek za dziką reprywatyzację nieruchomości warszawskich. Jak podała w lutym 2018 r. "Gazeta Wyborcza", Jakub R. był dobrym znajomym Macieja Wąsika, Mariusza Kamińskiego i Emila Bejdy, czyli najwazniejszych osób w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym za poprzedniego rządu PiS. Panowie mieli wielokrotnie spotykać się prywatnie - jeździli razem na wakacje, bawili się na weselach czy świętowali chrzciny.


#A tego nie powiedział#Wyborca  2019-01-31

Kuba R. powiedział, że jakbym oddał 30 proc. dochodów z reprywatyzacji, to CBA będzie mnie ochraniać. Na pytanie, czy to jest możliwe, opowiadał mi, że na imprezach dochodziło do takich pijaństw, że niejaki Mariusz Kamiński chodził na czworaka i całował się z psem - zeznał w czwartek przed komisją ds. reprywatyzacji Robert Nowaczyk, prawnik specjalizujący się w odzyskiwaniu warszawskich nieruchomości.


#WD   2019-01-31

Dlaczego zostały usunięte komentarze? Komentarze nikogo nie krytykowały, były tam skróty do filmów.


#Nick#WD  2019-01-31

Jeśli faktycznie nie żyje to dlaczego po wpisaniu Paweł Adamowicz żyje spisek wypadowało około 10 filmów włącznie z tymi dodanymiu tutaj. Są to inne ujęcia które pokazują inny obraz tej sytuacji. Skoro to teoria spiskowa to dlaczego są zacierane ślady. Jestem przekonany że ten niewinny człowiek nie dożyje rozprawy. Inny człowiek jest aresztowany i inny biegał po scenie. Między nimi jest z 30 KG różnicy. Zostały usunięte bo dla takich jak redaktor prawda nie jest na rękę.


#Wyborca#Nick  2019-01-31

CBA Kamińskiego potrafiło decyzje organów samorządowych sprokurować (sprawa Ryby, Leppera), podjąć próbę odkupienia od Kwaśniewskich ich rzekomej willi w Kazimierzu, posłankę uwieść, to co dopiero zeznania skruszonych biznesmenów zapodać. Gość jest niewiarygodny. W sumie, to są gotowe scenariusze na dobra komedię. Marnuje się chłop w tym CBA. Hollywood czeka. A ty to wszystko łykniesz jak pelikan Nick.


#Pk   2019-01-31

przyjdzie POKO będzi spoko !!!


#Nick#Pk  2019-01-31

...weźmie kasę , da ci w oko!


#Nick#Nick  2019-01-31

Polske da Angeli złotej...co nauczy cię roboty!!


#Nick#Nick  2019-01-31

..i u niemca będziesz robił... tak cie POKO w wuja zrobi!


#Jak do rymu to do rymu#Nick  2019-01-31

POKO z prośbą do Angeli, żeby Polskę diabli wzięli. Wtedy POKO kasę łupnie, bo Polaków mają w d.... .


#Rozśmieszony#Jak do rymu to do rymu  2019-01-31

I co wtedy poczniesz Pk? To dopiero będzie beka.


#Belfer#Nick  2019-01-31

Nie do rymu, nie do taktu wsadź se, f...a do kontaktu


#Wyborca   2019-01-31

Na jakiej podstawie Kaczyński nie będąc w zarządzie Srebrnej miał prawo do rozmów i reprezentowania spółki. Otrzymał pełnomocnictwo od swojej sekretarki Barbary Skrzypek, która ma w Srebrnej 2 udziały. Pozostałe udziały,jeden udział ma jej syn, a resztę 5883 ma fundacja Instytut im Lecha Kaczyńskiego. Dzięki temu pełnomocnictwu prezes PiS przewodniczył nadzwyczajnemu zgromadzeniu wspólników Srebrnej. Zgromadzenie podjęło uchwałę o tym, by Srebrna mogła wystąpić o kredyt na budowę wieżowca opiewający na kwotę do 300 mln euro…To nie jest państwo z dykty i tektury.


#Wyborca   2019-01-31

Niby nic się nie stało, a w dzisiaj ujawnionych taśmach mówi: "Jest kampania o charakterze czysto politycznym pod tytułem: partia buduje wieżowiec, azjatyckie stosunki czy nawet zgoła stwierdzenie, że to ja buduję, a w związku z tym jestem niezwykle zamożnym człowiekiem. Nie możemy sobie na to pozwolić" - tłumaczył Kaczyński przyczynę rezygnacji z projektu. Maska opadła.


#Wikary   2019-01-31

Koniec pisu coraz bliżej. Sami sobie winni, poparcie kupionych ludków nie trwa wiecznie.


#Roman   2019-01-31

Panie Jerzyk. Brawo. Czas, by właściwie ocenić osiągnięcia p. posła Kaczyńskiego. Mam nadzieję, że powstanie kiedyś Trybunał Ludowy, który bezstronnie oceni "osiągnięcia" osoby rządzącej, a za nic nie odpowiadającej. Przypomnę ze swej strony, że mowa nienawiści i podział Narodu rozpoczęły się od spalenia kukły Prezydenta Wałęsy. Jakże wonczas obaj Kaczyńscy się uśmiechali, a nawet śmieli, szczególnie Jarosław! Cie Florek... .


#Polak   2019-01-31

Jurek zniżyłeś się do poziomu komunistów michników i folksdojczów lisów! Atak na PIS mimo wszystko.


#śmieszek   2019-01-31

Jak coś jp piszesz to myśl. Jak może spaść poparcie w sondażach na zamówienie? Resztę nie komentuję, nie będę jp " dowartościowywał ".


#Aaa   2019-01-31

Ta wrzutka służy dalszemu konfliktowaniu lokalnych komentatorów. Dlaczego nie zajmie się Pan lokalnym podwórkiem i tworzeniem klimatu do rodzinnego rozwoju miasta i gminy. Dlaczego nie tropi Pan nadużyć lokalnych "tuzów" Chaosu władzy lokalnej. Stronniczości .Bo to jest trudne?, Czy może milczenie to spokój dla swoich interesów? Zachowuj się jak dziennikarz i nie jątrz .


#Fan redachtora#Aaa  2019-01-31

Pon redachtór jest od wielkiej polityki a nie od jakichś tam pasłęckich dupereli.


#Nivea#Aaa  2019-01-31

Ale emeryt nie jest dziennikarzem. Jest tylko właścicielem netgazety. Nic wiecej


#Nick #Aaa  2019-01-31

To jest właśnie szerzenie nienawiści!


#EVA   2019-01-31

Dwa tłuste koty.


#Rozśmieszony   2019-01-31

Na bezrybiu i rak ryba. Nieważne, co tam w tych taśmach, grunt że są taśmy.


#Tak dalej   2019-01-31

Brawooooo!!!!!!!!!!!!!!


#Bogdan dziaslo   2019-01-31

ruch narodowy bedzie zdelegalizowany ,Co ty siersciuchu komuszy wtedy zrobisz


#Nick#Bogdan dziaslo  2019-01-31

słyszeliśmy, że ten wieżowiec miał być na mieszkania dla młodych.... no ale Gronkiewicz-walz wstrzymała decyzje do warunków zabudowy. Innym pięciu wydała, a temu akurat nie, bo nie.


#Konik   2019-01-31

Powoli czas pisu się kończy i na nic wasze ujadanie.


#Ja   2019-01-31

I znowu redaktorek dostał wytyczne wprowadzać w narodzie pogardę przeciwko PIS-owi


#Aha#Ja  2019-01-31

coś późno, sprawa już znowu zdycha w mediach


#Marek Chrapan   2019-01-31

I Bardzo dobrze. Przyjdzie Ruch Narodowy i zrobi porządek z całą Magdalenką, Polin i Jewrejsojuzem.


#Do hrapan#Marek Chrapan  2019-01-31

Jak się nie mylę to pieczona kaczka ze Smoleńska też siedziała w Magdalence hahaha


#Park   2019-01-31

Kiedy Burmistrz przerwie dofinansowanie prywatnych koni w Parku . Popieram Bieglego.


#Montana   2019-01-31

Pogarda w narodzie już jest i wciąż rosnie


#Montana   2019-01-31

Biegły. Czy to jest pewna informacja?


#Biegly   2019-01-31

Dobrze ze nasz dyrektor parku jest takze czysto krystaliczny prywatne konie na majatku gminy a za wszystko placa podatnicy


#Agnieszka   2019-01-31

Kaczyńskiemu chodzi jedynie o dobro Polaków. Dochody ma mieć przewodnia partia a partia PIS ,to naród. HA,ha


#Tk   2019-01-31

PIS -da i Kaczaffi , ale pozniej wezmie z odsetkami dla siebie, polityka to mega p*********a,tylko tej pani PIS-da zarabia uczciwie ,jest usluga jest zaplata w przeciwienstwie do polityki


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności