14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Jana

Krzaki

dodał 2016-08-18
Krzaki

Odcinek drogi powiatowej łączący węzeł Pasłęk Północ na trasie S 7 z miejscowością Rzeczna i Krosno wymaga pilnego wycięcia krzaków z przydrożnych rowów. Mijanie, szczególnie z samochodami ciężarowymi jest niebezpieczne i stwarza zagrożenie dla podróżujących samochodami osobowymi. Piszę to również jako kierowca często korzystający z tej trasy. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ok   2016-08-24

to wykos


#Gumowe Ucho   2016-08-20

Dyrektor ZDP Tadeusz to się nadaje na porodówke babą piz....y ogolic ewentualne krawaty wiązać


#Stachu   2016-08-19

Roman, wolałbym żebyś pił mleko od kóz wypasanych kilometr od takiej drogi a nie metr, dla zdrowia twojego i ich. Jestem przeciwnikiem kosiarek spalinowych, szczególnie na ogródkach. Pozdrawiam.


#Roman   2016-08-19

Do stachu: mleko kozie od lat piję. Zapewniam Cię, że jest b. zdrowe. Kozi organizm niezłe filtry ma. U nas, nie trzeba trawników strzyc mechanicznymi kosiarkami, spaliny wydalającymi. Kozy, które co jakiś czas przepalikować trzeba (zmienić lokalizację) problem załatwiają wraz z porzuconymi papierkami. I warkotu zbędnego nie ma.


#Ab   2016-08-19

Może warto zgłębić się w temat i np. poprosić o rozmowę Dyrektora ZDP. Parę zdań od p.Dyrektor PUW-K na temat jakości wody a raczej jej braku też by się przydało. Po dzisiejszym spacerze zauważyłem brak pielęgnacji terenów zielonych m.in. na placu z orłem i w parku gdzie stoi świeżo postawiony krzyż.


#Stachu   2016-08-18

Roman, ciekawe czy się pierwszy zgłosisz do picia mleka tych kóz, prędzej to kozy padną od takiego listowia nim się napijesz ich mleka.


#Mieszkancy Lukszt zapraszaj   2016-08-18

Na ul.Zamkowej też krzaki i gałęzie ja cholera wystają na drogę Dytektor kilka razy dziennie przejeżdża tą drogą i dziwnym trafem nie nie zauważył ??? Droga na Łukszty woła o pomstę do nieba nie wykoszone krzaki nie wycięte Jurek strzel fotkę i napisz co o tym myślisz


#Mieszkaniec Łukszt   2016-08-18

Jaki zarządca dróg powiatowych takie i drogi. Dyrektor ZDP totalnie sobie nie radzi . Niech ustąpi ze stołka to może znajdzie się jakiś młody umysł co ogarnie ten bałagan. Dyrektor ZDP jeżdzi służbowym autem za nasze pieniądze --- czyż by robił sobie tylko wycieczki po drogach a nie kontrole .A może nie wie jakie drogi są mu podległe.


#Roman   2016-08-18

Krzewów, a nawet krzaków, nie wycinałbym, raczej przyciąłbym od strony drogi. Może ze dwie kozy bym zatrudnił, które, na uwięzi będąc, zjadałyby listowie wraz z gałązkami od tejże strony, a kierowcy wolniej jechaliby, by ekologiczny cud natury obejrzeć. Może nawet zagraniczni z S-7 zjeżdżaliby tam? Kozy do 1,5 m metra wzwyż zjadać potrafią. A ile pożytku? Ekologicznie, bez hałasu, mleko jest, by o innych korzyściach nie wspominać, dostępnych dla właściciela.


#Podpis   2016-08-18

asystent do niczego. Nie ma nic.


#Wnuczka   2016-08-18

Do pracy rodacy-popieram. Ta droga to tragedia.


#Podpis   2016-08-18

A do czego ma asystent coś?


#Rudy 102   2016-08-18

Asystent nie ma nic do gadania to droga powiatowa wiec tylko Dyrektor ZPD lub Starosta


#Podpis   2016-08-18

aystent napoleona juz zna temat obiecał że krzaki zostaną wycięte


#Kierowca   2016-08-18

Całkowicie zapomniany jet też odcinek drogi od Marzewa w kierunku Sambrodu. Mała rzecz a wstyd i niewygoda.


#Do pracy rodacy   2016-08-18

Panie Jurku pojedzie Pan i zobaczy co się dzieje na drodze Łukszty - Pasłęk droga jest tak zarośnięta ze na zakrętach podczas mijania się z drugim pojazdem gałęzie uderzają w auto a widoczność ograniczona do minimum szczególnie największy problem maja autobusy które jak wiadomo są wysokie mam nadzieje ze po Pana interwencji właściciel drogi weźmie się do roboty i wykona swoje obowiązki służbowe


#Podpis   2016-08-18

krzaki krzakami ale tam trzeba nowy asfalt w koncu położyć


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...