7 grudnia 2019 Marcina, Ambrożego, Teodora

Kto nie podpisał umów?

dodał 2015-01-02
Kto nie podpisał umów?

Podajemy Państwu nazwy firm świadczących usługi lekarza rodzinnego na terenie gminy Pasłęk, które nie podpisały umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2015 (stan na dzień 1 stycznia 2015 godz. 13:45). Umowy nie podpisała spółka Żak i Partnerzy – Lekarze (pl. Grunwaldzki) oraz Twoje Zdrowie (ul. Jagiełły). Problem z dostępem do lekarza będą mieli również mieszkańcy gminy Rychliki (firma Esculap). Nie będzie natomiast problemu z dostaniem się do lekarza w gminie Młynary i Wilczęta. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Marek Chrapan   2015-01-05

List lekarki z 30-letnim stażem obnaża prawdomówność Ministra... Do moich pacjentów, znajomych i przyjaciół! Publikujemy list od lekarki z 30-letnim stażem... pressmix.eu


#Amacie   2015-01-05

@Koniowały to lakarze.... Koniował to potocznie (i gramatycznie błędnie) taki co się masturbuje, konował to obraźliwa nazwa lekarza. Nie wiem czy celowo wielokrotnie popełniłeś błąd, czy robiłeś to niecelowo.. Mam nadzieję, że to pierwsze.


#Podpis   2015-01-04

A za stan tego budynku (całość), a więc i za drzwi wejściowe odpowiada gmina. Czy to jedyne "dziadostwo", jakie od lat fundują nam "nasi" włodarze?


#Koń by się uśmiał   2015-01-04

wygląd budynku przychodni rodem z Albanii , normalnie wstyd - dziadostwo


#KONIOWAŁY to lakarze   2015-01-03

Jak Dorn Ludwik zaproponował żeby do wojska ich wcielic i na zimowy poligon pod namiot :) i niech żyją za taką pensję a nie jak teraz...Przestaną te KONIOWAŁY pierdz...lic o rzekomym walczeniu o pacjęta ... Na zbity pysk z lekarzami bo po co płacę moje składki skoro i tak muszę płacic za wizytę u KONIOWAŁA??? Najsmieszniejsza jest Królowa która łachę robi że wypisze skierowanie do specjalisty... ale nie tylko ona... żenujący są tacy pseudo lekarze...


#JA   2015-01-03

Witam--tak wspaniala Redakcja--ale ostatnio cos zaniedbana---zadnych nowosci no i ten Wojt,ktory to ma sie doszkalac ---juz od kilku dni widze to samo ta sama szata graficzna,,czyzby nasz Pan redaktor zaczyna zaniedbywac ludzi,jestem stala czytelniczka wraz moja rodzina----glosu pasleka-----zadnych nowosci ---ciagle te same ,,,,,,michy,,,,,i te brednie co to nas koluja---pozdrtawiam


#Z   2015-01-03

Ten pasztet to przeforsowany w 2004 roku pomysł rządzącej wówczas SLD.Ciekawostką jest że pierwszy prezes NFZ został posądzony o korupcję , drugi się powiesił a trzeci i czwarty zostali zdymisjonowani. W 2011 roku średnia płaca w tej firmie wyniosła ponad 5 tyś brutto- to już wiemy gdzie są nasze składki. Szkoda tylko że rządzące przez 7 lat PO i PSL nic z tym nie zrobiły , tylko co roku gotują nam pacjentom taki bigos i wciskają swoje brednie.


#Andyz   2015-01-03

@ma.Z tą moją stratą to wielka przesada.Ja z Wami kur szczać prowadzać nie będę.


#Ma   2015-01-03

PelOwski rząd napuszcza jednych na drugich czyli: DZIEL I RZĄDŹ... pacjentów na lekarzy, rodziców na nauczycieli , młodych na starych, pracujacych na bezrobotnych,,, i tak dalej


#Popis   2015-01-03

Powiem tyle ,wchodząc do prywatnego gabinetu NFZ- uczujemy się jak intruzi a nie pacjenci , natomiast prywatnie ,kłaniają się wręcz w pas.


#Stary   2015-01-03

http://etermed.pl/o-nas/dlaczego-nie-podpisalismy-... Trochę mi się wyjaśniło Dlaczego nie podpisaliśmy umowy na POZ 2015 z NFZ i co ma wspólnego Gebels z Arłukowiczem??


#Podpis   2015-01-03

nie rozumię po co startował P.S w wyborach? Czy jego guru z komitetu wyborczego o tym nie wiedział,czy liczyli na to ,że nie wygra.A jak widać jest zaufanym człowiekiem u wielu wyborców.Żadne dodatkowe wybory , wchodzi następny z listy.


#Ja   2015-01-03

Burmistrz od wyborów chyba chory,radni rezygnują(pojedyńczo z tego co poniżej wyczytałam)to jakie to rządy?Najpierw pokątnie mówiono o jego chorobie ,,jakieś tajemnice,aż w końcu potwierdzono,że przebywa na zwolnieniu,ale kiedy wróci i zacznie rządzić?


#Ma   2015-01-03

Andryz ty możesz nie nalezec... nieiwelka strata dla nas ale wielka dla Ciebie? Państwo powinno ciebie chronić a nie będzie - np jak zachorujesz, jak stracisz zdrowie albo utrzymanie . Pan Przytulski rozumie co pisze i co czyta, ale ty najwyraźniej nie. Nie rozumiesz tez realnej sytuacji w której żyjesz.


#Stary, ale mądry   2015-01-03

Droga młodzieży pisząca , by świat komentować to trzeba posiadać wiedzę i umiejętność analizy tego co się widzi , słyszy i czuje . Gry komputerowe to nie wszystko . Jak się słucha Arłukowicza że daje na pacjenta więcej to trzeba też wiedzieć ,że na cukrzyków,chorych na serca, przeziębienia ,na tych ,których ewuś nie potwierdza zabiera .Jeżeli was ewuś w przychodni wywali to za wizytę i leki zapłacicie ze swojej kasy, a lekarz z listy was usunie .Ot co. Lekarze macie rację . podpisali zastra


#Podpis   2015-01-03

Powiem więcej nowe wybory w Pasłęku bo Stefanowicz zrezygnował z mandatu radnego


#J.h   2015-01-03

burmistrz to ma wszystkich gleboko w dupie jest po wyborach . a skoro sie lekarza nieoplaca niech oglosza bankrutctwo i zamkna majdan tak jak inne firmymjak dlugo mozna zerowac kosztem ludzi


#JA   2015-01-02

Brak slow-bandyctwo,cholota--po co oni przysiege skladali,i komu------tacy sami jak --KOPACZKA--o kogo i po co jej sie umartwiac---WAZNE ze jej dobrze,tacy sami i nasi lekarze z pasleka----WSTYD-HANBA--OSZUSTWO,jak burmistrz nie stanie z ludzmi w obronie----to po co bylo nam glosowac na naszego WLODARZA--------------------------------


#Andyz   2015-01-02

Widzę,że pan p.Przytulski ma problem ze zrozumieniem prostego tekstu.Pisząc MY to pisze pan o swojej rodzinie bo mnie w pana społeczności nie ma.A wywód odnośnie łbów to poziom przedszkolaka.


#Ireneusz Przytulski   2015-01-02

@ma, ja też nigdy nie głosowałem na tych pazernych krętaczy z PO, PSL, czy komunistów, ale pisząc MY, mam na myśli nas jako całość społeczeństwa, bo skutki destrukcyjnej działalności tej swołoczy odczuwamy wszyscy, i ci, co to widzą, i większość tych otumanionych.


#J.h   2015-01-02

Tak wymowic lokale i oddac tym co beda leczyc to jest biala mafia i blisko jej o czatnej


#Skromny   2015-01-02

Gmina powinna wypowiedzieć umowę najmu na pomieszczenia jeżeli są tacy pazerni. Lekarze są jak Żydzi , którym ciągle mało i mało. Opłacalismy Wasze studia , więc łaski tu nikt nie robi.


#Skromny   2015-01-02

Gmina powinna wypowiedzieć umowę najmu na pomieszczenia jeżeli są tacy pazerni. Lekarze są jak Żydzi , którym ciągle mało i mało. Opłacalismy Wasze studia , więc łaski tu nikt nie robi.


#Ma   2015-01-02

Panie Przytulski- jacy MY ? Moj glos nigdy nie był oddany na przekrętów z PO ani n złodziei z PSL czy innych komunistóww. Ja należę do tej mniejszości, która złodziei i polakożerców tępi i tępić będzie.


#Jacek   2015-01-02

Do h..ja pana całe życie płace te składki dla tych złodzieji co siedzą na stołkach a teraz nawet nie moge sie do lekarza dostac. I co teraz nadal bedziemy płacić podatki tylko PO CO ???.


#Nikodem   2015-01-02

Lekarzy uwalic na pi.....i niech jezdza sie leczyc do wilczat lub mlynar.Pozdro


#Liberał   2015-01-02

do andyz. Wyciągnij wnioski, taki Pan Ireneusz ma przekaz. Nie chodzi o to że masz udowodnić że jesteś mądry.Bo jak jesteś mądry to na pewno nie głosujesz na partie które obiecują że dadzą ci wszystko, zapominając wspomnieć gdzie wezmą kasę na te obiecanki. Sprawa jest prosta, liczba urzędników państwowych ze 160 tys w 89 wzrosła do 430 tys w 2012, nowszych danych nie znalazłem. Jakie wyciągasz wnioski??


#Ireneusz Przytulski   2015-01-02

Panie andyz na ogół nie warto odpowiadać anonimom, ale tym razem wyjątkowo panu odpowiem. Widzi pan, ludzie z głupimi łbami na ogół nie wiedzą o prawdziwym stanie swoich łbów i stąd ich dobre samopoczucie.


#Sb   2015-01-02

Lekarze mafia piepszona,tylko kasą i kasa.


#Andyz   2015-01-02

Panie Przytulski rozumiem,ze MY to pan i pana rodzina z wrzeszczącą córką.Bo ja i moja rodzina nie mamy głupich łbów.I bardzo współczuję panu niskiego upadku wprost do rynsztoka.


#Afera podsłuchowa   2015-01-02

ok. 120pln za pacjenta to mało dla lekarzy. Kpina, jawna kpina. Prywatyzować to barachło bo i tak to sa tak naprawde prywatne instytucje.


#Ireneusz Przytulski   2015-01-02

I to MY temu jesteśmy winni. Jesteśmy na tyle durni, że pozwalamy ciosać sobie kołki na naszych głupich łbach. Jakże nisko upadliśmy i jak bardzo staliśmy się niewolnikami.


#Popierdółka   2015-01-02

a gdzie sa władze miasta , gdzie jest burmistrz i rada . to oni są od zapewnienia mieszkańcom gwarancji bezpieczeństwa zdrowotnego


#Ireneusz Przytulski   2015-01-02

Tyle tu pretensji pod różnymi adresami, a winny jest tylko jeden - to MY. To my wybraliśmy sobie rządców, - krętaczy, złodziei i patałachów. Przez cały czas rządów PO-PSL nic im nie wyszło. Czego się nie tkną, to spartolą. Wystarczy porównać osiągnięcia II RP w latach 1920-1939 i "osiągnięcia" III RP w latach1989-2014. Porównując sytuację wyjściową, tam - budowa COP, portu i miasta Gdyni i wiele pomniejszych ale nie mniej ważnych rzeczy. Teraz, - upadek materialny i moralny. Smród.


#Zniesmaczona   2015-01-02

dzisiaj to prawie jak w krajach trzeciego świata, jakaś masakra


#Liberał   2015-01-02

winni tej całej sytuacji jesteście sami. Płacicie składki, ale głosujecie jak cielaki na te same osoby, które w sejmie załatwiają od lat swoje interesy a was mają głęboko. Chory jest cały system i tyle. Mnie do lekarzy nie ciągnie, jak przymus to prywatnie idę, bo jak widzę te wszystkie opier.... co z kaszlem lecą do rodzinnego po 21dni zwolnienia, to wiem że socjalizm im służy.


#Pasłęczanka   2015-01-02

jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę Ale dla kogo ta kasa? Nie dla pacjenta tylko dla lekarza.Dla pacjenta nie będzie nic lepiej a dla lekarza na pewno tak,przybędzie więcej kasy.Gdzie w tym wszystkim jest dobro pacjenta?Gdzie przysięga Hipokratesa?Kasa przyćmiła wszystko.


#Ma   2015-01-02

A tak rząd nasyła ludzi na lekarzy. Lekarze sa różni ale bez pieniędzy leczyć nie chcą. Kto jest odpowiedzialny za resort?? ARŁIKOWICZ a kto się dziwi, że Lekarze chca jak najwięcej zarobic? Da się to sie bierze , system zniszczył całą służbę zdrowia i morale lekarzy też psuje.


#Pasłęczanin   2015-01-02

Powiem tak na dzien przyjma do 20 osob do tego paru bez kolejki /(farmacelci) z podarkami.Do specjalisty dentysty i td... klejka pare miesiecy no ale prywatnie ( za kase) na drugi dzien i jeszcze kufa placza ze pieniedzy im malo. Honorowy obywatel Pasleka Zak zalozyl mafie i co teraz? Moze nie podpisywac z nimi nic i na kuronia ich wyslac wteczas sami beda prosic.


#Pacjentka   2015-01-02

Jak to się stało,że straciliśmy zaufanie do tych którzy są odpowiedzialni za nasze zdrowie?Otóż pycha lekarzy,traktowanie pacjenta z góry,zadufanie i kasa ,kasa,kasa,wtedy są mili,przyjmą do szpitala poza kolejnościa,skierują na wszelkie badania itp.A gdzie podziało się człowiczeństwo,empatia,humanitarne podejście do pacjenta?Czy tego ich uczyli na studiach?


#Grab   2015-01-02

Ha, ha, ha,... dlaczegoście biedni??? boście głupi... głupi... głupi... napuszczają wszystkich na wszystkich a sami śmieją się w kułak. Nawet to Porozumienie ... , które najbardziej się stawia Arłukowiczowi, podpisało 2007 roku umowę z PO, a teraz PO ich wycyckało, jak zresztą wszystkich.


#Aaaa   2015-01-02

Te 90-100zl jest rocznie nie miesięcznie.


#Pacjent   2015-01-02

Rozpuszczeni lekarze !!! mają miesięcznie 90-100 zł od każdego pacjenta niezależnie czy w danym miesiącu przyjdzie do lekarza czy nie, bardzo dobrze że minister nałożył na nich skierowania na kolejne badania - oczywiście nie za darmo - bo dostać jakiekolwiek skierowanie graniczyło z cudem, osobiście przez 20 lat nie dostałem skierowania nawet na podstawową morfologię... według lekarza nigdy nie ma takiej potrzeby. Szkoda tylko pacjentów.


#Marek Chrapan   2015-01-02

Czy mam przyjechać do was z "kałachem"? kancelaria@mz.gov.pl Nie interesują mnie wasze zbrodnicze rozgrywki ale jeżeli doprowadzicie do zejścia mojej Mamy ktoś z was odpowie za to tylko przede mną. Nie zwalicie wszystkiego na bez mózgowego jołopa usadzonego na stołku "ministra", czy na tego samego typu przysłowiową "blondynkę" na urzędzie "premiery" - po to mają armię ludzi, was wszystkich, którzy nawet łopatologią powinni nakłaść do pustych czerepów informacji że życiem ludzkim nie wolno szafo


#Ma   2015-01-02

Według Arłukowicza chory na syfilis albo jakieś paskudztwa skórne ma iść najpierw do lekarza rodzinnego po skierowanie!! toz to bede wylęgarnie chorób te poczekalnie w przychodni!!! Gdzie tu sens, chcecie nas wszystkich pozarażać??


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Przypominamy o wystawie

Pozostało2 dni

Piotr Adamczyk dyrektor Biblioteki Publicznej w Pasłęku zaprasza na otwarcie wystawy...


Zbiórka krwi - każdy może wziąć udział

Pozostało2 dni

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 9 grudnia w godzinach od...


Pierniki i marcepany

Pozostało3 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...