8 lipca 2020 Edgara, Elzbiety, Eugeniusza

Kto posprząta po kierowcach?

dodał 2020-02-26
Kto posprząta po kierowcach?

Kierowcy samochodów osobowych i ciężarowych urządzili sobie postój przy starej „siódemce” obok podjazdu do węzła Północ na trasie S7. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie śmieci pozostawiane po sobie, widoczne z nowej drogi dojazdowej. Może miejscem tym zainteresują się odpowiednie służby i zrobią porządek z kierowcami, którym najwyraźniej brakuje dobrego wychowania.

czytelnik

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Orlen   2020-02-26

Na BP to pewna pani dobrą polerkę robiła


#Daro#Orlen  2020-02-28

Słyszałem, że pod Kwitajnami też dobrze ciągnęła


#Brak kosza   2020-02-26

Najprostrze rozwiązanie jest najlepsze. Prosze postawić pojemnik na śmieci kosz i sprawa jest zamknięta. Po co szukać problemu tam gdzie go nie ma. Tylko dla głupiej sensacji.


#Obiektywny#Brak kosza   2020-02-26

Może Ci jeszcze pojemnik na opony postawić? Takich rzeczy nie wyrzuca się byle gdzie. Pewnie sam tam śmiecisz i prawda w oczy kole


#Ten sam #Obiektywny  2020-02-26

Ulżyło Ci pisząc głupoty. Nie mam samochodu i nie śmiecę. Hejt jednak jest zły a najgorsze że stoją za takimi wpisami bardzo źli ludzie. MPO proszę postawić kosze a problem sam się rozwiąże.


#Janusz#Obiektywny  2020-02-26

Dobrze kurla mówisz. Lopony się naturalnie utylizuje w piecu, a nie wyrzuca kurla przy drodze. Kto ten syf tero posprzonta I za czyj piniondz. Ps czy ktus wi czy te lopony jeszcze tam som i w jakim rozmiarze?


#Amacie#Ten sam   2020-02-26

To teraz stawiajmy Śmietniki tam gdzie ludzie śmiecą: w środku lasu, na technicznej drodze (vide ten przykład), w przydrożnych rowach. Pieprzysz Panie Dzieju. śmieci, jeśli niea śmietnika nie rzuca się pod siebie. Chyba, że się jest brudasem. na Twoim miejscu nie obnosiłbym się z takim swiatopogladem.


#Ci za debil#Ten sam   2020-02-26

Zgłoś się też do płacenia za opróżnianie i posegreguj


#Brudasy#Amacie  2020-02-26

Jak można dać minusa dla tej wypowiedzi to pokazuje ilu śmieciarzy jest w tym kraju , karał bym srogo i by się skończyło


#L ski#Janusz  2020-02-28

A ty co podszywajacy się Januszu pisać po polsku nie potrafisz? rzygamy twoimi wypocinami buraku pastewny. Kogo zgrywasz? prostaku zakuty.


#Do ciula powyżej#L ski  2020-02-28

To rzygaj! Potrafisz wymyślić takie teksty jak wstawia Janusz? Trzeba mieć trochę fantazji z której ty jesteś chemicznie wyprany.


#Paslenczak#Janusz  2020-02-28

Potrafisz pisac po polsku ???


#Do ciula powyżej#Paslenczak  2020-02-28

Twój nick jest rzeczywiście polski


#Janusz #L ski  2020-02-28

SOMsiad złodzieju to ty? Co w oczy cię kole ze sem se sprawił nowego passata w tdi z 2002 roku, a ty nadal gnieciesz się swoim tico? Ty się lepiej lodemnie lodpiernicz i powiedz mnie tu lepiej gdzie te worki z mieszkania po nocy wywozisz???


#Janusz #Do ciula powyżej  2020-02-28

A co jo Ci bendo mówił Typowa mowa nienawiści. Siedzi stary piernik przed tv po du... się drapie i tylko kombinuje łysa menda jokby tu ludzi lobrazic


#Beskit#Do ciula powyżej  2020-02-28

Wiesz Misiu, że intelekt człowieka poznajemy po, między innymi, poziomie żartów, które go bawią? Januszowi nie są nawet niskich lotów. Zgadzam się jednakowoż, że dla Ciebie mogą One Wiesz Misiu, że intelekt człowieka poznajemy po, między innymi, poziomie żartów, które go bawią? Januszowi nie są nawet niskich lotów. I skądinąd zgadzam się, że akurat dla Ciebie mogą one nosić znamiona „pełnych fantazji”....


#Beskit#Beskit  2020-02-28

Przepraszam, na telefonie reklamy zasłaniają polowe ekranu, wiec nie zauważyłem ze przekleilem wiadomość. Ale chyba jest czytelna ....


#Kierowca   2020-02-26

O czy wy piszecie postawić śmietnik i po sprawie. Proszę pojechać koło bp była amazonka na stacji paliw są pojemniki na śmieci a do okola jak na wysypisku.


#El Chapo#Kierowca   2020-02-26

A ty będziesz za te śmieci płacił? bo ty sobie tego życzysz? A co to jest kurde koncert życzeń?


#Marianek#El Chapo  2020-02-26

Czy wy zdajecie sobie sprawę z tego ,że wysypisko w Elblągu każe sobie płacić za przyjęcie jednej tony odpadów ponad 400zł.


#Roman#Kierowca   2020-02-26

Do pojemnika i innych koszy na śmieci, muszą dojechać odpowiednie służby, celem ich opróżnienia, posegregowania, wąchając jednocześnie smród po pozostawionej kupce. Nie lepiej karać i poprzez karę, wychowywać nieodpowiedzialnych kierowców? Karą powinno być sprzątanie rowów i poboczy (pod nadzorem) przez cały dzień lub tydzień, w przypadku recydywy, po "kolegach", także wówczas, gdy (pożal się Boże) "kierowca" pochodzi z innej części kraju, czy Europy. Mgr prawa Ziobro znajdzie pomysły na ściągnięcie tych zamiejscowych, tak myślę.


#Ab#Roman  2020-02-28

Przeanalizuj swoją wypowiedź i podlicz jakie to będą koszty. Myślę że dużo więcej niż wywóz śmieci.


#Pasłęcki obserwator   2020-02-26

Przy tego rodzaju sprawach trzeba mieć na uwadze dwie sprawy - by był porządek i by nie dokładać do interesu. Proponuję - jeśli to taki dogodny punkt postoju dla kierowców, umieścić ukrytą kamerę i ściągać wysokie mandaty od wykrytych śmieciarzy. Za ławki, stolik(i), kosz na śmieci zapłacą śmiecący. Porządek musi być! Ale nie za naszą kasę.


#Pasłęcki obserwator#Pasłęcki obserwator  2020-02-26

KASA - to podstawa każdego przedsięwzięcia. MĄDROŚĆ - to postawa powodzenia każdego przedsięwzięcia.


#Xxl   2020-02-26

zamontować kamery pułapki tak jak leśnicy i sami się złapią takie to proste i tanie


#Roman   2020-02-26

Z serialu "Ranczo" pamiętam dzieci wyposażone w tanie aparaty fotograficzne. Dzieci obecne posiadają komórki i inne smartfony z możliwością wykonywania zdjęć. Kiedyś zbieraliśmy złom, makulaturę dla dobra publicznego. Może dzieci i młodzież zachęcić do robienia fotografii aut, wraz z nr rej. i przesyłania do Policji? Czy będzie to kapowanie? Raczej nie. Będzie to współpraca dla dobra środowiska.


#Kurier   2020-02-26

Bardzo dobry pomysł. Brak parkingów i zatoczek aby się zatrzymać wypić kawę zapalić odetchnąć. Wystarczy ogarnąć postawić pojemniki na śmieci z dwa stoliki kilka ławek i okaże się że miasto dba o przejezdnych. Temat dla radnego z tych okolic. Super


#Brudasy#Kurier  2020-02-26

Takich miejsc nie brakuje , ale wymyśliłeś rozwiązanie , nie ma śmiecenia i kropka


#Tranzytem   2020-02-26

I oto Pasłęk właśnie wiocha jakich mało - chociaż nie miasteczko ok tylko te człowieki to takie cóś. Skoro kierowcy się zatrzymują to jest sygnał , że jest to potrzebne . Tak jak ludzie niżej piszą postawić kosze pojemnik i sprawa git Wartość dodana .Ale to chyba nie ta bajka .


#Gonić stonkę mają pop#Tranzytem   2020-02-26

Postawić śmietniki a ty będziesz płacić za wywóz śmieci.


#Abc   2020-02-26

obawiam się ,że to nie kwestia braku śmietników, a brak dobrego wychowania.


#Miastowy   2020-02-26

Taka nasza Polska patologia gdzie stoi tam sra.


#Ze wsi#Miastowy  2020-02-26

masz na myśli siebie prawda


#Jjjj   2020-02-26

Niedaleko jest stacja paliw i parking oraz śmietniki. Mimo to w lesie obok stacji, jak i starej siódemce pełno śmieci, których ciągle przybywa....


#Janusz   2020-02-26

Kurla ludziska loponuf nie wyrzuca się lot tak dla kaprysu gdzie popadnie. Lot tego są utylizacyje, które take rzeczy robiom. Zatoczka ławeczki, śmietnik a kurla zesta ocipieli? Lobok jest i Bp i restauracyja okoń i sand valley. Wszystke te czy punkty w promieniu 1 kilometera. Jo tyz dużo jeżdżę praktyczno na wszystke okoliczne dozynki i festyny disco polo ale nigdy by mnie nie przyszedł do głowy taky głupy pomysł by lopone wyrzucić czy butelkę po harnosiu przy drodze. Lopony to można w picu spalić a nie wyrzucoc przy drodze i tak smiecic.


#Ja   2020-02-26

Kosz nic nie da. Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie kilka słupków i zamknięcie tam wjazdu


#Dużo podróżuję#Ja  2020-02-26

Na całej ulicy nie ma nigdzie zatoczki aby się zatrzymać w podróży i np wyprostować plecy. Najprościej słupki!!! Zły pomysł. Proponuję kosze a nawet postawić ławki. Nie izolujcie się od świata bo to złe.


#Ja#Dużo podróżuję  2020-02-26

A czy na każdej ulicy musi być zatoczka? Tym bardziej w ytuacji kiedy kierowcy pozostawiają taki syf. Za ewentualny kosz myślisz że kto będzie płacił? Ty i ja. Niedaleko jest Okoń, tam można się zatrzymać


#Bankowiec#Ja  2020-02-26

Jadąc do piekieł po drodze mu było. Nie pisz głupot. Żaden okoń po drodze. Jestem menagerem firmy często i dużo jeżdżę. Jadąc od s7 od Elbląga wjeżdżając do Pasłęka na całej np Sprzymierzonych nie ma gdzie się zatrzymać chyba że komuś na podjeździe. Spokojnie miasto nie zbankrutuje jak postawi jeden śmietnik.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności