10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

Łącznik

dodał 2017-10-31
Łącznik

Dobiegają końca prace drogowe przy budowie tzw. łącznika między ul. Osińskiego i Partyzantów. Inwestycja kosztuje budżet gminy 440 tys. złotych. Niestety, nie wszystkim podobają się rozwiązania projektowe zadania. Chodzi o to, że z całego łącznika korzystać będą mogli tylko piesi i ewentualnie rowerzyści. Nie będzie przejazdu dla samochodów. Warto też po zakończeniu inwestycji namówić właścicieli sąsiadujących obiektów do wykonania remontu. Szczególnie o remont prosi się obiekt po dawnym kinie.

jp

 

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Beskit   2017-10-31

Tak tak, Z.na pewno wyremontuje "kino", otworzy tam restauracje, reaktywuje multi na 4 sale i salon gier. Podobno znudziło mu sie robienie ruiny ze Znicza.


#Abdul   2017-10-31

Trzeba bylo sobie wybeac radnego to by wam wywalczyl remont drogi, ale jak tylko klocic sie potraficie to nic nie macie. Bardzo dobrze bo mieszkancy tych budynkow tyle lat mieli droge gruntowa. Dojscie do parku tez sie polepszylo, obok jest cmentarz i kosciol. Bedzie lepiej dla wszystkich.


#Spekulant#Abdul  2017-11-01

Człowieku ile tam rodzin mieszka. Max 6? Znam wiele miejsc w Pasleku gdzie wokol blokow ludzie babraja sie w blocie, poniewaz nie ma drog dojazdowych i parkingow! Burmistrz to zwykły poplecznik małej grupy wybranych osob w naszym miescie. Brak realnej alternatywy dla tego jegomoscia pozostawia go na stanowisku.


#Stary cmentarz przy kinie   2017-10-31

trzeba mieć niezle nasr..ane w głowie ,żeby miejsca parkingowe pozamieniac na punkty sprzedaży kwiatów ,władzo !!!!! opamietaj się


#Zxzx   2017-10-31

Po prostu zrobili dla mieszkańców parking za pieniądze podatników , a inne ulice niech się sypią dalej. A ta dziura na Osińskiego to tak na pamiatkę remontu zostawili czy jak.


#Ja   2017-10-31

Zrobili gratis facetowi dojazd do magazynów. Ciekawe, ciekawe. Aha, tylko niech nie zapomną połatać po sobie tych dziur na Osińskiego


#Duff#Ja  2017-10-31

Dokładnie o tym samym pomyslałem.. bo dla przeciętnego obywatela to na ch...tyle pieniędzy dosłownie w błoto...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...