1 czerwca 2020 Justyna, Anieli, Konrada

Listonosz przyniesie, wojsko policzy

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-05
Listonosz przyniesie, wojsko policzy

Szykujemy się z rodziną na wybory fundowane nam przez prezesa i jego otoczenie. Rządząca nami partia postępuje zgodnie z hasłem, że raz zdobytej władzy się nie oddaje. Nie ważne co dzieję się obok w związku z pandemią koronawirusa, ważna jest demokracja. Tak mówią najwierniejsi wyznawcy i wykonawcy polityki prezesa, w tym mój ulubieniec niejaki Sasin. Poczyniono już decyzje personalne, które mają wzmocnić Pocztę Polską. Cały ten kabaret wyborczy oparty będzie na listonoszach którzy przyniosą i zabiorą kartę do głosowania. Wyniki zliczą żołnierze z Wojsk Obrony Terytorialnej pod okiem jakiegoś aparatczyka z PiS. Pełna transparentność i bezpieczeństwo wyborów gwarantowane.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Wprowadzenie stanu wyjątkowego w Polsce, ktorego domaga się opozycja jest bardzo, bardzo kosztowne. A to dlatego, że 22.11.2002 r. uchwalono Ustawę i prezydent Aleksander Kwaśniewski ją podpisał, że w razie wprowadzenia w Polsce stanu wyjątkowego Państwo Polskie wypłaci odszkodowania tym, którzy poniosą straty z powodu tego wprowadzenia. Po jakiego grzyba tę ustawę uchwalono, nie wiem ale wiem, ze gdyby teraz władza wprowadziła stan wyjątkowy, czego domaga się opozycja, Polska musiałaby wypłacać olbrzymie sumy odszkodowań, co byśmy odczuli jako obywatele na własnej skórze.. Czy Ernest W. i inni, domagajacy się stanu nadzwyczajnego, pomyśleli o tym?


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Na szczęście, już nie trzeba ględzić o stanie wyjątkowym, bo właśnie Sejm uchwalił, że wybory jednak się odbędą w terminie konstytucyjnym i to wyłącznie w systemie korespondencyjnym. Wprawdzie opozycja darła na sobie szaty, czyli drogie garniturki i żakieciki - to tylko przenośnia, bo w rzeczywistości darła i to głośno co innego - ale uchwalono, co trzeba. Jedna górka mniej. Z optymizmem więc czekajmy co bedzie dalej.


#Rozsądku nam potrzeba#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Nic nie trwa wiecznie, skończy się i koronawirus, tylko nie popadajmy w panikę.


#Zjazd   Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Konus ogrywa ich jak stary bolszewik, bo wśród tzw. opozycji co krok to tak zwana miękka faja. A Bolszewia rozumie tylko siłę! - Tym niemniej efekt "śnieżnej kuli" już się rozpoczął i dzisiaj Konus dostał dwa dosyć mocne kopy. Przegra. Przegra bez pomocy tzw. opozycji. Wszyscy wiemy dlaczego.


#Pytanko#Zjazd  Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

A co, napoleon ma zamiar coś sfałszować u nas w Pasłekowie? Albo różne POpaprańce w innych miejscach?


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

KONSTYTUCJA mówi jasno - WYBORÓW NIE MOŻNA PRZEŁOŻYĆ. Platformersi do tej pory interpretowali na swój sposób KONSTYTUCJĘ a teraz nalegają aby ją złamać. Moim zdaniem to szkodnicy którzy nie liczą się z dobrem naszego kraju. PIS jaki jest taki jest ale teraz widać że KORYTO jest ważniejsze niż stabilność kraju. Wprowadzenie stanu klęski w całym kraju cofnie nas o 100 lat!!! Czy do was to dociera nie ma innej drogi. PO się boi bo jest tak żałosne że nawet z kiepskim PIS-em dostaną łomot.


#Antykler#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Ty #Nick , musisz być starą idiotką, mocno ukatoloną (pewnie to rodzinne), ale naprawdę nie wiele widzisz i wiesz co się dzieje. Masz już swoje lata, pewnie coś pod 60-tkę, z życia nie wiele, i pokazujesz tutaj kobieto na forum, że całkowicie już ogłupiałaś. Zaprzestań się ośmieszać.


#Nick#Antykler  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Idiotka to może być Twoją matka. Widzisz Leszczu obrażasz ale nie odniosłeś się merytorycznie do treści. Całe PO


#Ernest W#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Misiaczku poczytaj konstytucję A potem wypisuj takie bzdury gdzie pisze że nie można przesunąć wyborów?dlaczego nie chcą wprowadzić stanu wyjątkowego?jesli sie nie mylę ust.7 art228 konstytucji RP pozdr


#Pytam#Ernest W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Ernestku stary komuszku, nie "gdzie pisze" tylko "gdzie jest napisane" , głąbku. Gębę sobie wycierasz konstytucją, to napisz, w którym miejscu konstytucja dopuszcza zaniechanie wyborów w już wyznaczonym czasie. Poza stanem wyjątkowym, wojennym, o który tak walczą POeby.


#Ernest W#Pytam  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Hehe nazywasz mnie komuszkiem kmiotku wymiotku?A kim ty jesteś ?nigdy nikomu nie lamałem kości nie jestem z Po ani z żadnej innej grupy przestępczej !!!A konstytucję przeczytalem


#Misio#Pytam  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Baranku jest jeszcze stan klęski żywiołowej , którą mamy w czystej postaci


#Ernest W#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Misiaczku pisiaczku nie powołuj się na konstytucję , nasze konstytucyjne prawa są łamane od lat


#Pytam#Ernest W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Wy Ernestku komuszku macie we krwi łamanie, wczesniej łamaliście kosci Polakom a teraz łamiecie nawet tę konstytucję napisaną przez Kwaśniewskiego. To se nie wrati, kapujecie Ernestku?


#Ernest W#Pytam  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Kogo masz na myśli pisząc ,,wy" Przeciwników PIS i ojca założyciela?


# trochę starszy nick#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Nick, skądżeś się objawił? Mądrze piszesz. Brawo.


#Nick#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Stan klęski żywiołowej będzie kosztował państwo dziennie około 22 miliardy złotych i to tylko odszkodowania dla pracodawców. Jak słucham tego borysa to mam wrażenie że zaraz zacznie razem z naczelnikiem donkiem zapomni się i zacznie mówić po niemiecku. Ludzie nie bądźcie ślepi. PO jest tak żałosne że chcą za wszelką cenę oddalić termin wyborów. Jestem pewien że gdyby PIS złamał konstytucje czyli tak jak chcę PO to by polecieli sie poskarżyć do centralnej guberni na nasz kraj. Czy wy tego nie widzicie?


#Do przugłupa podpisującego się nick#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

To czemu tego stanu nie ogłaszają? I tak będzie można dochodzić odszkodowań na drodze prawnej. Tyle, że wtedy już kaczor rządzić nie będzie


#Nick#Do przugłupa podpisującego się nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Czytaj konstytucja to samo ma Bolek na koszulce. Tam jest jasno akurat to napisane w jakich sytuacjach może być ogłoszony. Co da stan klęski żywiołowej? Czy jest jakieś ryzyko czy przesłanki ku temu? Ale komu ja tłumaczę wy macie klapki na oczach więc dalej oglądajcie TV i dajcie się karmić papką medialną.


#Ręce Opadaj#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Granice zamknięte, zakłady pracy zamknięte bez odszkodowań, zakaz wychodzenia z domu, przychodnie to fikcja, lasy zamknięte, Parki zamknięte, ludzie przymusowo uwiezieni w domach i specjalnych ośrodkach, ludziom rekwirują towar, szkoły zamknięte, sklepy pod specjalnymi obostrzeniami, wojsko na ulicach w szpitalach a teraz jeszcze na poczcie,..., a ty bucu piszesz że nie ma powodu


#Ernest W#Ręce Opadaj  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Nick będzie w komisji liczącej głosy ! Lepszy sort ,może nawet dostanie medal jak Misiewicz


#W Pasłęku komuszy ochotnik już sie zgłosił   Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Aż w 52 miastach w Polsce nie ma ani jednego chętnego, żeby zasiadać w komisjach wyborczych 10 maja - wynika z analizy RMF FM. Tylko w ostatnich dniach z udziału w przeprowadzaniu wyborów wycofało się pół tysiąca osób, a w większości miast składy komisji są skompletowane w zaledwie 10-20 procentach


#Jesteś w tyle#W Pasłęku komuszy ochotnik już sie zgłosił  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Do jakich komisji wełniana istoto?


#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Jest takie powiedzonko - nie przeprzega sie koni podczas przejazdu przez rzeke. A czeka nas przejazd przez rzeke, o ktorej nic nie wiadomo. Ani o jej glebokosci ani szerokosci. Wystarczy sie rozejrzec nie tylko poza Paslek ale poza Polskie. Polska, jak kazde panstwo, musi byc nierozchwiana, aby przez te rzeke przejechac. Mamy opozycje totalne, czyli nieodpowiedzialne. Rzad, jakikolwiek by nie byl, aby sobie poradzic, musi miec w panstwie porzadek i dyscypline. Dlatego organizuje teraz wybory, zeby potem opozycja nie mogla bruzdzic. Najlepiej bedzie, gdy prezydentem pozostanie Duda, bo rzadzenie podczas przeprawy, gdzie jeden kierowca mowi jedzmy w te strone a drugi w inne strone, to grozi zatonieciem. Jesli jest jeden kierowca, nawet mierny, szansa jest, jesli dwuch, szansy moze nie byc.


#Lulaj#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Jak sam napisałeś nie zmienia się zaprzęgu podczas przejazdu przez rzekę i to nam zapewnia Konstytucja, nie zmienia się Kodeksu wyborczego podczas kampanii wyborczej w okresie krótszym niż pół roku od wyborów


#Optymista#Lulaj  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Znaj proporcją Mocium Panie. Co innego stosunkowo mało znacząca zmiana w sposobie organizowania wyborów a co innego zmiana siedzącego na najwaźniejszym krześle Rzeczypospolitej, mającego wpływ na politykę Państwa.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Mowiac o dwuch kierowcach, mam na mysli rzad i prezydenta. Jesli by ze soba walczyli - a przy wyborze prezydenta z opozycji zgody by miedzy nimi nie bylo - to Polska mialaby marne szanse, by nie pozostac w tyle za innymi panstwami. Bedzie ogolny kryzys i kazde panstwo bedzie walczylo zaciekle o swoje. Silniejsze jakos sobie poradza a slabsze zostana daleko w tyle. Dlatego nie patrzmy na te wybory oczami partyjnymi tylko oczami ludzi, ktorzy beda zyc w trudniejszym czasie. Im panstwo polskie wobec innych panstw bedzie silniejsze, tym i nam bedzie lepiej.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Wiem, ze przeciwnicy PiSu rzuca sie na mnie z wyzwiskami ale oni zawsze tacy byli, wiec mam to gdzies. Dla mnie wazne jest, abysmy nie popadli w dziadostwo. Wiadomo, ze zyje nam sie gorzej niz na Zachodzie ale jesli postapimy nierozwaznie, bedzie nam sie zylo jeszcze gorzej.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

A tak poza wszystkim - ktory z kandydatow bylby lepszym prezydentem od Dudy? Ma ktos na to jakies sensowne argumenty? Dla mnie Duda nie jest idealem ale w porownaniu z innymi kandydatami jest najlepszy. To tylko tak, obok najwazniejszego - w czasie trudnego czasu przed nami nie stac nas na wojenki w Warszawie, ktore beda rzutowac na nasze zycie.


#Ja#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Ja mam sensowny argument. Prezydentem pani Kidawa. Wprawdzie cierpi na pustoglowie ale to nic. Mnie pasuje - Prezydent Polski Pani Kidawa.


#Piotr W#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Polska jest i będzie w tyle za innymi Państwami jak rządzący nie zaczną słuchać i brak tych głosów pod uwagę. Nie trzeba tylko śledzić co w internecie piszą a samemu zobaczyć co przez 30 lat zostało zniszczone i sprzedane. To robili Ci co są teraz przy korycie. Człowieku przeczysz zasadom demokracji. Gdyby obecny Rząd chciał dobra wszystkich Polaków to by nie było takiego szumu. To kolejny rząd, który nie słucha. To czy jest mi dobrze i lepiej nie powinno mi się to wmawiać, tylko sam to powinienem odczuwać. Gadki o kryzysach to stały fragment gry rządów. Jak ustanie problem wirusa to będzie jęk, że kryzys, nie można dać podwyżek itp. Znowu Ludzie biedę będą klepać. Ale Ci na dole.


#Optymista#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

A kto przez 30 lat niszczyl i sprzedawal? To robili ci co byli PRZEDTEM PRZY KORYCIE a dla obywateli "nie bylo i mialo nie byc piniendzy". A ci, co sa TERAZ przy korycie odkupuja i odbudowuja a dla obywateli cos jednak jest.. Moze niezdarnie, moze nieudolnie ale sie staraja. A jak przyjda tamci, to znowu zaczna niszczyc i sprzedawac i znowu dla obywateli "nie bedzie piniendzy". Kim jestes? Slepcem, glupcem czy oplacanym jurgetnikiem?


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

pomylka - jurgeltnikiem


#Xyz#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

zrób porządek na swojej posesji, przygłupie


#Trochę realizmu#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Co Ty ciągle jęczysz o braku demokracji??? Czym to niby się objawia? Tym, że rządzą politycy wybrani w wyborach? Czy też tym, że opozycja nie chce wyborów i nie przedstawia żadnych konsekwencji tego kroku? Żaden z opozycyjnych polityków nic nie mówi jak to niby ma wyglądać, w jaki sposów przeprowadzić, jaki termin, jak długo Prezydent Duda ma konstytucyjny mandat, itd. Może redaktor wzniesie się na wyżyny / taki suchar / i oprócz jak ktoś wcześniej napisał - szczucia- oświeci nas w tym temacie.


#Piotr W#Trochę realizmu  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Piszę o braku demokracji bo wynika z definicji tego słowa. I to nie tylko dotyczy obecnej władzy ale i poprzedników. Nie poczuwam się tu do wyjaśniania terminów: Demokracja i Dyktatura. To każdy sam może wyszukać. Co to za demokracja jak posłowie są zmuszani do dyscypliny partyjnej. To jeden z przykładów. Nie sądzę aby w każdej partii było 100% poparcia dla każdego pomysłu czy projektu.


#Piotr W#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Pożywiasz się informacjami z internetu i nie Wiesz. Ci co niszczyli i sprzedawali teraz to odbudowują, odkupują. Szkoda tylko że nie za swoje pieniądze. Ale Urzędnicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje błędy i eksperymenty na gospodarce. Syndycy do dzisiaj jeszcze z tego tytułu mają pracę. I to są fakty. Piszę tu o zlikwidowanych zakładach. Zamiast je przekształcać to je niszczono. I część obecnych Posłów którzy byli w tamtym czasie zasiada obecnie w Sejmie. Polska to piękny i nietuzinkowy Kraj.


#Trochę realizmu#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Co Ty sądzisz to nie jest ważne. Fakty są jednoznaczne i niepodważalne - dyscyplina partyjna w kluczowych sprawach jest na całym świecie. Idąc Twoim tropem to demokracji nigdzie nie ma.


#Zgadnij#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Jest taki ze dwa razy inteligentniejszy , ma żonę z własnym zdaniem, która nie jest żydówką


#Nie przyjmować mandatów   Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Mandaty będą uchylane przez sądy ponieważ zostały wydane na podstawie przepisów niezgodnych z Konstytucją. Wszelkie powszechne, czyli obowiązujące wszystkich ludzi, ograniczenia praw i wolności obywatelskich mogą być wprowadzane wyłącznie na podstawie Konstytucji i ustaw które mają wprost tzw. "delegację" w Konstytucji. Czyli to w konkretnym miejscu Konstytucji musi być jasno i wyraźnie pokazane palcem: "na tej podstawie władza może ograniczać wszystkich obywateli". Takie konkretne wskazanie znajduje się jedynie w Rozdziale XI Konstytucji mówiącym o „stanach nadzwyczajnych”


#Pytanko   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Tobą redaktorze to rządzi partia złodziei z PO, jak sądzę?


#Ciekawa#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Przypomnij mi co się stało z 6 miliardami ze SKOK, co to Duda z Kaczyński tak chronili przed kontrolą


#Tak jest#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Nie inaczej.


#Wybory w Bawarii to zły przykład   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Piszący ten artykuł bardzo nisko ocenia wyborców parti opozycyjnych. Budka i spółka chce przełożenia wyborów czyli nadal rządzi Prezydent Duda, więc argument o utrzymaniu władzy za wszelką cenę pada. Ale w takim razie co dalej? Tu już cicho, bo pomysłów ze strony opozycji brak. Można zakładać jesienne protesty lemingów, że nadal rządzi obecny Prezydent?


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Czy Pasłęcki Urząd MiG bojkotuje wybory? Po informacje jestem odsyłany do Urzędnika Wyborczego który nie odbiera telefonu lub na stronę BIP UM Pasłęk na której nie ma najmniejszej wzmianki na temat wyborów, a powinny być wyznaczone terminy i sposób składania zgłoszeń kandydatów do Komisji Wyborczych. Ja poradzę ponieważ dość wcześnie zebrałem zgłoszenia ale niektóre komitety nie będą wiedzieli co zrobić w ostatniej chwili. Wygląda na to że urzędnicy podnoszą rokosz przeciwko Państwu Polskiemu, za to kara powinna być jedna, jaka każdy Polak wie.


#Nick#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Dzwonić jeszcze raz do burmistrza albo do wcześniejszego urzędnika wyborczego w Pasłeku , pana Bereżanskiego chyba.


#Ha ha ha#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Bez prezydenta Polska się nie zawali.


#Pytam#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Napoleon zrejterował?


#On   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Ciekawe jak inni kandydaci mieli pokazac swoje programy wyborcom,jak nie mieli mozliwosci,moim zdaniem wybory powinny odbyc sie w innym terminie


#Wyborca powolny#On  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Tak. Za 5 lat


#Pasłęk#Wyborca powolny  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Te szmaciaki nie wiedzą, że jest PRAWO i wyborów nie można sobie ot tak "przesuwać". Bo to głupki są.


#Optymista#Pasłęk  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Caly czas wrzeszczeli "konstytucja", nosili koszulki z takim napisem a tu jak konstytucja NAKAZUJE przeprowadzenie wyborow w scisle okreslonym czasie, to wszczynaja rwetes i krzyk i kostytucja juz nie jest wazna.


#Pozamiatane#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Konstytucja zabrania też ograniczenia praw i swobód obywatelsKich, bez ogłoszenia jednego z trzech stanów określonych w Konstytucji i żadna ustawa pisana na kolanie nocą, tego nie może zmienić, Konstytucja też zabrania zmienienia Kodeksu wyborczego W okresie krótszym niż pół roku przed wyborami


#Nick#Pozamiatane  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Nie udawaj więc, że nie wiesz, iż głosowanie korespondencyjne jest w kodeksie dopuszczalne.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

To podli i zaklamani ludzie. Tak naprawde, wcale im nie chodzi o konstytucje, tylko ze ich kandydatka Kidawa, okazala sie tak niesamowicie durna i sami widza, ze nie ma zadnych szans na wygranie w tych wyborach, to uczepili sie mozliwosci odwolania tych wyborow i unikniecia ostatecznej kompromitacji. A to ze Polska znalazlaby sie w trudnej i niebezpiecznej sytuacji prawnej - ich nie obchodzi. Oni maja tylko jeden jedyny cel - DORWAC SIE DO KORYTA. Reszta sie nie liczy.


#Hej#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

No to zacytuj w jakiej formie i jak ma przebiegać


#Drabinka Małego#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Chyba piszesz o tych co chcą wysłać na śmierć setki ludzi tylko żeby zostać przy korycie, swoją drogą katastrofa smoleńska teraz potrzebuje innego spojrzenia, jak się widzi, jak dla władzy szasta się ludzkim życiem


#Doradca#Drabinka Małego  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Wyszorowali Ci mozg do imentu. Cierpisz na pustoglowie jak Kidawa. Kup butelke oleju i wlej do czerepu.


#Nieaktualny przekaz opozycji#Drabinka Małego  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Przecież są przy korycie i bez względu na termin wyborów będą. PAD wygra 10 maja a jak przesuną wybory to nadal będzie.


#Haha#Doradca  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Jakieś argumenty, czy na posiedzeniu KC jeszcze nie ustalili jak macie trollować.


#Oklep#Nieaktualny przekaz opozycji  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Kasa im się skończyła, nie będą mieli czym przekupić bezwolnego tłumu, ludzie tysiącami tracą pracę bez żadnych zabezpieczeń, nawet się nie zorientują jak wyjadą na taczkach


#Nick#Haha  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Przecież podał ci argument, że przy władzy teraz są więc teoretycznie i fizycznie mogą tak dalej. Ale prawo (konstytucja) wymaga przeprowadzenia wyborów! Uf....


#Dron#Pasłęk  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Ta pewnie też nie wiedzą że PRAWO, nie pozwala ograniczać swobód obywatelskich bez ogłoszenia jednego z trzech stanów określonych w Konstytucji


#Hehe#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Ty to chyba z Dudą na rozum się zamieniłeś , pooglądaj lepiej Tik Toka, bo to twój poziom


#Marek Chrapan#Pozamiatane  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Zanim siądziesz do bezmyślnego klapania w klawiaturę zajrzyj do Konstytucji. Moja opcja nie jest za wyborami 10.05.2020 ale też nie jest za kłamliwymi argumentami wydumanymi przez totalniaków jakie powtarzasz - zajrzyj do Rozdziału II Konstytucji "Wolności, prawa i obowiązki człowieka i obywatela" - art.31 pkt 3 :Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.


#Marek Chrapan#Dron  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Rozdział II Konstytucji "Wolności, prawa i obowiązki człowieka i obywatela" - art.31 pkt 3 :Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.


#Marek Chrapan#Pozamiatane  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Rozdział II Konstytucji "Wolności, prawa i obowiązki człowieka i obywatela" - art.31 pkt 3 :Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób.


#Mon   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Bez przesady z tymi żołnierzami, większość na rencie


#Taktyka Jarka#Mon  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Jak się pozarażają, ZUS zaoszczędzi


#Swoje wiem#Mon  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Maja przecież wojsko świętej Jadwigi. Oni akurat się nadają, bo liczyć nie umieją i nie będą przeszkadzać w ogłoszeniu "prawidłowego" wyniku.


#Mieszkaniec Polandi   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Jak to przejdzie to kandydat na prezydenta Pan D otrzyma 110% głosów. Wybory już wygrał tylko oficjalnie władza, a dokładnie Pan K. poinformuje nas dopiero 10 maja.


#Pasłęk#Mieszkaniec Polandi   Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Może nie 110 % ale jakies 60% to pewnie dostanie.


#Trochę realizmu#Mieszkaniec Polandi   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

A jest jakiś ogarnięty kontrkandydat dla obecnego Prezydenta?


#Jolka#Trochę realizmu  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Kontrkandydaci , to tylko pozory.


#Polak #Trochę realizmu  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Wszyscy tylko nie on ,ale nie stety pucybut wygra bo ludzie którzy będą liczyć głosy to zdradzieckie mordy.


#Elektor#Jolka  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Jakie pozory? Prawdziwi, nie pozorni, tylko ze nieodpowiedni.


#Pasłęk#Elektor  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

...nieodpowiedzialni, bez zaplecza albo wycwanieni jak PSL lub idiotki jak z PO.


#Lol#Mieszkaniec Polandi   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Żalosny pomysł,tak samo jak ten pierdoła ciągający za sznurki-czy on ma pojęcie w ogóle co to jest epidemia?(raczej nie bo jest chroniony jak jajko w śmiadku)-brak slów,brat jest listonoszem i już cala rodzina w większym strachu,a jeszcze wyborów się zachciało!!!


#Piotr W   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Obecny Prezydent powinien jak najszybciej zostać odstawiony na bocznice. Będzie to początek demokracji w Polsce. Bez względu na to Kto miałby zostać następcą. Po komentarzach "Optymisty" można tylko stwierdzić że TVPiS odnosi sukcesy w praniu muzgów społeczeństwa. Na szczęście tylko słabych umysłowo jednostek. Na wielu platformach w internecie można się zapoznać jakie jest nastawienie Społeczne i co się o tym co się dzieje myśli. TVPiS prowadząc akcje propagandowe i manipulując głosami przeciwnymi doprowadzi do rychłego upadku tej formacji.


#Inny nick#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

Powinien być usunięty, aha..... Kto ma go usunąc, SB czy inne suki? Chciałbyś siłowo, aż słychać jak wyjesz z bezsilności ty esbecki donosicielu.


#Optymista#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Mylisz sie. Nie posiadam telewizora. Korzystam z internetu i calej palety pogladow w nim prezentowanej - z lewej, z prawej, z posrodka, z kraju, zza granicy.


#Piotr W#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Na razie nie ma w Polsce demokracji i zmiana Prezydenta to sprawa podstawowa skoro obecna władza nie jest tego w stanie zrozumieć.


#Optymista#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Masz racje - nie ma w Polsce demokracji, za to jest faszyzm, komunizm, zamordyzm i inne izmy. Strach slowko zipnac przeciw rzadowi, bo zaraz zamkna, zakatuja, zakopia w nieznanym miejscu albo spala w krematoryjnym piecu. Zabiora tez paszport nie wypuszcza za granice. Wybory przymusowe i zawsze 99,9 % za rzadem. Nie ma w Polsce demokracji, jak PO wygra wybory, to w Polsce zacznie sie demokracja. Wiwat Piotr W!!!! Glosujmy na PO!!!!!!!


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Wszystkim, ktorzy interesuja sie tym co sie teraz dzieje, radze przeczytac wywiad z Antonim Libera, na www.wPolityce. Czlowiek ma glowe na karku i wie co mowi. Moze niektorzy przejrza na oczy i przestana wierzyc oszustom.


#Inny nick #Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

W PO to albo złodziej, albo idiotka(Kidawa) albo burdelpapa. Albo z wyglądu łysy wnuczek Gomułki.


#Pawel   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy!Platforma czy PiS jeden kibel


#NN   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Przychodzi wirus i mówi sprawdzam. Od dołu do góry, więc pitolenie o przeszłości jest męczącym dla postronnych zajęciem starych chłopów z mentalnością twitterowych trolli.


# Janina   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Ciekawe po ile będą pakiety wyborcze na allegro ?


#Redaktorku   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Redaktorku, zrób Pasłęczanom przysługę i weź rozbieg przed otwartym oknem.


#Nick#Redaktorku  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Tak on tylko szczuje. Nie wiem jak można nie widzieć że PO pcha sie do koryta kosztem bankructwa naszego kraju. Przecież oni nawet tego nie liczyli do czego sami się przyznali. Załóżmy że wygra PO choć to niemożliwe naród nie jest taki głupi to rozkradną co się da w 4 lata potem przyjdzie ktoś kto może będzie chciał to ogarnąć. Om zależy tylko na jednym strzale bo wiedzą że nie mają szans na więcej


#KRYSTYNA   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

OPTYMISTA ty idioto.


#Optymista#KRYSTYNA  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

A nie mowilem? Pierwsza ofiara losu juz sie odezwala. Czekam na innych. Oby tak dalej. Niebawem bedzie komplet.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Oho, jest juz 7 paluszkow w dol. Czekam na wiecej, prosze sie nie krepowac.


#PrawdeCiPowiem   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Kmiot prezesa wygra wynikiem 102% głosów wśród 130% uprawnionych. Wzrost zachorowań nagle zmaleje przed wyborami, że niby zrobiło się bezpieczniej. Sami powinni ku... te karty nosić. No nie wiem jak nazwać taką postawę rządzących. Duda zrobił kampanię na wirusie to muszą to wykorzystać. Żenada


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Ponieważ nowym prezesem Poczty Polskiej od przedwczoraj, jest mianowany przez p. posła Kaczyńskiego dotychczasowy członek kierownictwa MON, listonosze zostaną obuci, zapewne, w kamasze wojskowe, a nawet wojenne, z powodu ogłoszonej mobilizacji pocztowców, a także pocztówek i na komendę "czołganiem przez pełzanie naprzód!, dostarczą nam, a potem odbiorą, listy wyborcze, przygotowane do spalenia, gdyż właściwe listy będą także wydrukowane.


#Jolka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Po co organizować kosztowne wybory. Kto ma zostać wybranym prezydentem zdecyduje tak czy inaczej zwykły poseł. Jeżeli zdecydował ,że prezydentem ma być PAD ,to tak będzie .Szkoda ,że nie ma demokracji.


#Beton trzyma się mocno#Jolka  Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Proszę, rozwiń swoją wypowiedź. Chciałbym poznać parę argumentów na popacie Twoich tez.


#Tomek 55   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Po co robić wybory niech odrazu ogłoszą że Duda zostanie prezydentem i koniec,po co ta szopka.Od prawie 30lat nie bylo takiej dyktatury jaka jest teraz.


#Janosik   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Głosowanie można przeprowadzić w biedronkach, tam większość chodzi, podają nr telefonu przy zakupach, to mogą podawać Pesel i na kogo głosują, kasy od razu by zliczały głosy. Wyniki na żywo:)


#Brak spokoju   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Niejaki redaktorek wrzucił tekst żeby jatka się zaczęła .Nawet przy niedzieli niech ludzie się trochę oplują.Jedni lepsi od drugich .


#Dr prawa   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

A jakie stanowisko ma nasz doktor Napoleon pewnie posłusznie zorganizuje wybory tchórz jeden.


#PAN listonosz POCZTA POLSKA   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Ten długoPIS podpisał wiele szkodliwych ustaw dla Polaków . Wysłał dwa miliardy na propagandę a lekarze są bez środków ochrony , szpitale źle wyposażone , w Lidlach i Biedronkach, dać tydzień na głosowanie i rabat przy kasie za oddanie głosu na Dudę i Paniom które tam ciężko pracują i są w największej grupie ryzyka dodatek do wypłaty co by wzięły komisje wyborcze, przecież mówili,, ludzie chodzą do sklepu to i mogą iść na wybory''


#Zorro   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Po raz pierwszy zgadzam się z prezydentem Trampem: "Dużo ludzi oszukuje przy głosowaniu korespondencyjnym. Nie wysyła się kart pocztą, wiele złych rzeczy może się stać " I tyle w temacie.


#Prosiak   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Dwa tygodnie temu wysłany został do mnie przełącznik zakupiony na allegro. Niestety ze względu na obecna sytuacje ugrzązł w Warszawie i nic nie pomagają próby przyśpieszenia całej tej operacji. I teraz mam uwierzyć że uda się sprawnie zorganizować wybory przy tym burdelu który istnieje obecnie?


#Swoje wiem   Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Tylko idioci zagłosują. Przecież tam trzeba podać dane łącznie z PESELEM - a obok twój wybór. Wybiorą przeciwników PiS-u jak raki z saka. Poza tym poczta to już te prawie wojsko bo prezes z dnia na dzień na własne potrzeby rządzących przyszedł z resortu siłowego a zastępca to dawno sprawdzony przyjaciel rządzących..


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności