31 marca 2020 Beniamina, Dobromierza, Leonarda

Logo Pikniku Motocyklowego

dodał 2019-07-01
Logo Pikniku Motocyklowego

Znamy już logo Pikniku Motocyklowego, który odbędzie się w tym roku 10 sierpnia w Parku Ekologicznym. Każdy z uczestników zlotu otrzyma pamiątkową plakietkę. Atrakcją imprezy będą jak zwykle „wypasione” motocykle i parada uczestników ulicami Pasłęka. Już teraz zapraszamy Państwa do udziału w imprezie. Szczegóły podamy niebawem na plakatach.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pasleczanin   2019-07-01

A jakby na herbi, konia zastąpić motocyklem? Mamy gotowe logo mówiące więcej niż te bohomazy z painta


#Tomasz#Pasleczanin  2019-07-01

W sumie pałe konia można zamienić tłokiem i też będzie nawiązywało do tematyki.


#Xyz   2019-07-01

To jakiś bohomaz a nie logo.


#JERZYK   2019-07-01

ATRAKCJĄ BY BYŁO GDYBY NA PIECHOTE PRZYSZLI A NIE, BĘDĄ SIĘ WŁÓCZYĆ CAŁY DZIEN TAM I Z POWROTEM I HAŁAS ROBIĆ. PO PARADZIE NA PARKING PRZY MURACH I TUPU TUPU NA FSTYN..


#Grafik   2019-07-01

To nie logo i bynajmniej żaden grafik by go tak nie nazwał. Jedyne co tu ma sens to łańcuch a reszta jest spaprana. Pasłęcka Grupa Motocyklowa niesymetryczna w okręgu. Tłoki są powiedzmy rysunkiem a reszta płaską grafiką. Motor z datą hm co ona oznacza. Pod spodem mamy inną datę 10.08.2019 ? Herb walnięty gdzieś i determinuje resztę gorszych pomysłów. Ja po 2 minutach mam już koncepocję na logo. Na tym logo za dużo się dzieje Dam wam fedback, zanim puścicie ten szajs do druku. Zróbcie łańcuch w kształt herbu Pasłęka. Dajce rycerza w tle z opacity tak, aby było go trochę widać. Wywalcie te tłoki na litość boską i wstawcie kształt silnika a nad nim datę 2017, która jak przypuszczam jest datą powstania grupy.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności