12 sierpnia 2020 Innocentego, Lecha, Euzebii

Majówka w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia

dodał 2014-04-29
Majówka w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia

Zapraszamy mieszkańców Pasłęka do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia położonego przy obwodnicy Elbląga. Place zabaw dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego, minii ZOO, punkty gastronomiczne czyli ciekawie spędzony czas i pomysły na odpoczynek dla całej rodziny. Największa atrakcja to Tajemnicza Wyspa Potworów. Tuż obok Pasłęka po kilku minutach jazdy samochodem S7 mamy ciekawe miejsce, gdzie rodziny z dziećmi mogą spędzić nadchodzącą majówkę. Rodzinny Park Rozrywki pod Elblągiem otwiera w długi weekend majowy nowy sezon i zaprasza mieszkańców Pasłęka na spotkanie z tajemniczym światem kryptozoologii.

Tajemnicza Wyspa Potworów to postacie z legend i przypowieści, spotkanie z Yeti, Węgorzem Olbrzymem i potworami zamieszkującymi głębie oceanów. Naprawdę wielka frajda dla dzieci! Zdjęcia atrakcji już teraz mogą Państwo zobaczyć na Facebook.
Inną atrakcją jest zapierająca dech zjeżdżalnia gigant, po wspinaczce na samą górę dzieci z okrzykiem emocji zjeżdżają po wielkiej pneumatycznej zjeżdżalni. To naprawdę robi wrażenie!
Dla młodszych dzieci przygotowano baseny z kolorowymi kulkami i dmuchane zamki zjeżdżalnie.
Wokół Nowej Holandii wije się sieć kanałów wodnych, na miejscu będą mogli Państo wypożyczyć kajaki lub łodzie. Z przystani co godzinę wypływa mały statek wycieczkowy. Po wspólnym zwiedzaniu atrakcji Parku Rozrywki zapraszamy na lody, gofry lub rodzinny obiad w punktach gastronomicznych.


Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia
obwodnica Elbląga przy stacji benzynowej Shell
zapraszamy 1 maja i przez cały weekend majowy


Przed wyjazdem wpisujemy w nawigację: Nowa Holandia Elbląg


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
www.nowaholandia.pl