Mariusz Ficak ponownie radnym

dodał 2019-04-15
Mariusz Ficak ponownie radnym

Kandydat komitetu Pasłęczanie ponownie został radnym rady miejskiej w Pasłęku. Mariusz Ficak wygrał wczorajsze wybory zdecydowanie, rozwiewając wszelkie wątpliwości związane z głosowaniem październikowym. Frekwencja wyniosła 22,4 %. Poniżej oficjalne wyniki głosowania.

Henryk Baranowski – 5 głosów

Teresa Czerska 75 – głosów

Mariusz Ficak - 167 głosów

Jarosław Jarka – 11 głosów

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ciekawostka   2019-04-15

Rodzice Masowo Zgłaszają Nauczycieli do Urzędu Skarbowego - Zemsta rodziców za strajk https://www.youtube.com/watch?v=-Ezk7VTeHMg


#Ciekawostka#Ciekawostka  2019-04-15

Nie dotrwałem do końca tych bredni.Jakiś gamoto.


#Korepetytor#Ciekawostka  2019-04-15

A za rok też jest matura!!! Od września stawka u mnie dla tezRodziców +20% i do tego VAT. A jak nie masz pieniędzy to ... i w Elblągu są szkoły pomaturalne. Nie wszyscy muszą iść na uniwersytet medyczny, czy na programowanie do Warszawy, Gdańska czy Krakowa.


#Student#Korepetytor  2019-04-15

Z doświadczenia wiem że w Pasłęku nie ma dobrych korepetytorów, którzy mogą przygotować merytorycznie ucznia. Piszesz programowanie i to już świadczy że nie masz bladego pojęcia co to jest. Programowanie to szeroki temat i tylko 2 nędzne uczelnie mają takie kierunki bo to ściema. Nie ma takiego kierunku na studiach ponieważ Programista a Programista to jak Weterynarz a Ginekolog. Większą wiedzę posiadają studenci zjeżdżający tutaj na weekend i prędzej im dam zarobić. Cenniczek serio pękam ze śmiechu. Drogo panie drogo. Aha na VAT też się nie znasz bo nauczyciel musi płacić tylko podatek dochodowy 18%. Czego uczysz nauczycielu ? mam nadzieje że nie Informatyki i Ekonomii :) ale na przepisach powinieneś się trochę znać no i na szkolnictwie wyższym bo to się kupu nie trzyma


#Mikulski#Korepetytor  2019-04-16

Jeśli udzielasz korepetycji z przedmiotu, który w szkole wykładasz i uczniom, którym ten przedmiot wtłaczasz do głów, to czy aby nie za słabo się starasz? Czy nie małpujesz lekarza, który w przychodni słabo leczy ale prywatnie znakomicie? No nie z nami takie numery, Brunner, nie z nami.


#TezRodzic#Ciekawostka  2019-04-15

Zobaczcie nauczyciele jaką broń mają teraz uczniowie. Mamy matury i na pewno wielu korzystało z usług korepetycji od was teraz strajkujących. Boją się co z maturami i czują się oszukani więc ci co dają korki i kasiorka do rąsi powinni szybko zgłaszać dochody do US zanim zrobią to uczniowie.


#Nick#TezRodzic  2019-04-19

Nie muszą zgłaszać, jeżeli miesięczny dochód nie przekracza połowy najniższego wynagrodzenia (niewiele ponad 1100 zł w 2019 roku) - Art. 5 ust. 1 ustawy Prawo przedsiębiorców. No i jak to udowodnić? Kombinujcie!


#Lowozol   2019-04-16

Dajcie dla Ficaka przeciwnika to może przegra ? Towaresy po metalówce w Kowalewie nie mają szans .Demokratyczne wybory mówią o tym że na kogo oddano więcej głosów ten wygrywa i co Ficak miał dwa razy więcej głosów niż Pani Tereza . Kapota Ficak wygrał , DEMOKRACJA !!!


#Pytanko   2019-04-15

Takie tam pytanko - dzieci strajkujących nauczycieli podchodza do egzaminów czy popierają swoich rodziców i zostająw domu ?


#Jajeczko#Pytanko  2019-04-16

Najważniejsze ze spotkania to że strajkujący nie stracą finansowo. HIPOKRYZJA do kwadratu!!!!


#śmieszek#Pytanko  2019-04-15

Konflikt interesów jak na dłoni ,tylko jak nauczyciele to wytłumaczą znajomym,sasiadom, społeczeństwu. A jak jeszcze mają rodziców na wsi to już świnia + ze strajkiem i egzaminem dziecka to już totalna klapa.


#Marek Chrapan   2019-04-16

PODZIĘKOWANIA od Konfederacji "Narodowców" dla wszystkich którzy podpisali wyborcze listy poparcia. Konfederacja jako trzecie ugrupowanie zostało zarejestrowane w całym kraju do wyborów UE które są wstępem do wyborów krajowych. Są jeszcze miejsca z naszego ugrupowania do Komisji Wyborczych w Zielonce Pasłęckiej, Rogajnach, Rzecznej - zgłoszenia na nr 796 030 422


#Komuszy psiarek#Marek Chrapan  2019-04-16

Do budy bolszewiku!


#Ja   2019-04-15

Widze ze nie jedna osoba podpisuje sie nickiem "ja", musze zmienic na inny


#Robert   2019-04-15

Teraz macie odpowiedź dlaczego ważne są przyszłe wybory parlamentarne gdzie PO służy bogatym i tym co zbudowali już układy. PIS wprowadził ustawę kadencyjności dzięki, której nawet burmistrz to max 10 lat. Oczywiście można zbudować układy w tym czasie, ale nie takie silne jak w dłuższych kadencjach. PO chce zlikwidować tą ustawę i wiele innych, które mogą oczyścić nasz kraj. Macie przykład w mikroskali Pasłęk jak to działa i dlaczego jest to ważne. Jak ważne jest to aby nie dopuścić PO do władzy. Ktokolwiek ale nie PO. Z nowym burmistrzem rozbije się beton pasłęcki i jedyny kandydat to Pan Kopański a mam nadzieje że pojawi się jeszcze ktoś niezależny tylko nie Pan Marek Ch i nikt z obecnej rady. Mam nadzieje że wylecą niepotrzebni ludzie i ktoś zapanuje nad pracownikami.


#Asas#Robert  2019-04-15

Ty człowieku chyba z tych bogatych jesteś, którym PO pomagało jak mogło. Ja z tych zwyczajnych, którym za rządów PiS koszty codziennego, normalnego życia, bez żadnych ekstra wodotrysków wzrosły o 40%. I mam gdzieś, czy będzie rządził ten czy inny, natomiast nie mam gdzieś, gdy rządzący wyciąga mi kasę z kieszeni na wszelkie możliwe sposoby tylko po to, aby zapewnić sobie sukces wyborczy.


#Www#Asas  2019-04-15

Za PO nie rosło ?


#Prezes#Www  2019-04-15

Nie rosło tak bardzo bo nie miało z czego. Była bieda że aż piszczało szczególnie w Pasłęku. Galopujące bezrobocie mimo wyjazdu milionów rodaków. Usługi stały. Zapytajcie firm czy lepiej im za PO czy za PIS.


#Ja#Prezes  2019-04-15

Masz rację ale nie do końca. PiS miał dużo szczęścia bo kiedy obejmowali rządy kończył się światowy kryzys


#Wiem#Ja  2019-04-15

Czyżby tylko to? Moim zdaniem wiele im się udało. Powiedź mi dlaczego mimo wysokich cen Orlen dochodzi do granic możliwości przerobowych i inwestycja na Litwie okazała się żyłą złota. PO puszczało cysterny z paliwem a PIS to ograniczył. Małymi kroczkami ale rezultat jak widać pozytywny.


#Rr#Wiem  2019-04-15

Co z tego ze Orlen nie może wyrobić się z produkcją, jak ceny na stacjach co chwile o 10 gr w górę! Jeśli maja takie zyski, to niech obniża cene na stacjach, to wszyscy na tym skorzystamy.


#WiemTez#Rr  2019-04-15

Takie są prawa rynku. Jeśli jest wysoki popyt to i cena jest wysoka. Nie obwiniałbym tutaj PIS bo ręce do podatków wyciągają wszyscy. Nic nie przebije skoku na OFE.


#Proste#Asas  2019-04-15

Konkrety a nie lanie wody.


#Wiem#Robert  2019-04-15

Burmistrzowi określili kadencję ale jarkacz wieczny. Co to zmienia? Jedna sitwa zastąpiła drugą. I zrobiła to w sposób totalny - do spodu.


#Nick#Wiem  2019-04-15

ojej, czyli burmistrz i jego ludzie to sitwa...


#Jak ja nie cierpię idiotów#Nick  2019-04-15

Czy ty ciągle musisz tu potwierdzać żeś jest jełop?


#Montana   2019-04-15

Kac go j***e


#Naiwny no nie   2019-04-15

Tu nie ma o czym pisać po prostu właśnie PO chcieli po prostu Polskę i Polaków sprzedać. Za PO nie było pieniędzy nigdy a teraz co wyprawiają strajk nauczycieli bo Schetyna dla związków strajkować kazał bo to jest polityczna gra. Kto jest mądry to odchodzi z PO bo widzi że tam toczy się gra o władze a nie o Polskę i Polaków . A układ ten właśnie ten Peowców czas rozwalić w drobny mak bo tam teraz i komuniści i ci inni i chcą rządzić znając ludzką naiwność i głupotę pójdą i zagłosują PO . Życzę powodzenia pod rządami różnych maści .


#Polytyka#Naiwny no nie  2019-04-15

PO leje miód na uszy Polaków. Mówi to co chcieliby usłyszeć mimo że sam nie dał nic. Strajki lekarzy, niepełnosprawnych zostały przez Tuska zignorowane. Nikt nie strajkował bo każdy wierzył że nie ma kasy. Górnicy dostali odprawy aby zamknąć kopalnie bo przecież niemieckie są kopalnie więc po co nam nasze. Stocznie też są niemieckie. Jest też Lufthansa więc po co nam LOT. Teraz PO po co nam CPK przecież budowany jest pod Berlinem. Pamiętacie te słynne słowa - "Pieniędzy po prostu nie ma" . PO było przeciwne 500+ a kiedy już PIS wprowadził to PO chciało dać wszystkim. Kiedy PIS chce dać każdemu dziecku PO się oburza że to rozrzucanie pieniędzy. 500+ jest potrzebne ale dla rodzin gdzie przynajmniej jedna osoba pracuje na cały etat.


#Zatroskany   2019-04-15

Jakiś taki smutny, zrezygnowany ten podwójnie wybrany radny. Czy on taki zawsze?


#Mama   2019-04-15

Fajnie. Nie potrzebne były kolejne wybory. Dodatkowy stres głównie dla Pani Teresy i Pana Mariusza. Powodzenia dla Pana Mariusza a dla Pani Teresy wszystkiego dobrego. Jest Pani wspaniałą kobietą i tak ma się Pani dla kogo realizować i na pewno będzie Pani działać pomimo braku mandatu. Miłego dnia wszystkim życzę pełnego dobrych myśli...


#Pytam#Mama  2019-04-15

Ty matka też nie chodziłas do szkoły?


#Kurwamac#Mama  2019-04-15

Ojoj stres jacy oni biedni. K***a to jakiś żart. Co czują uczniowie podchodzący w tym roku do matury. Lekarz ma kodeks moralny i nawet w strajku nie odmówi pomocy. Nauczycielom kodeks moralny się rozjechał bo liczy się kasa! We wtorek muszą wpisać oceny a tego nie zrobi nawet dyrektor.


#Matka Michalina#Kurwamac  2019-04-15

Nie bluzgaj nieuku dzieci też to czytają.


#StrzalwKolano#Matka Michalina  2019-04-15

No tak szkoły zamknięte więc siedzą tutaj LOL


#Mama#Kurwamac  2019-04-15

Człowieku, który dziwny nick sobie nadałeś. Mój komentarz miał na celu wprowadzenie spokoju w całą konwersację i wymianę pretensji, żalu i jadu. Ty najwyraźniej odebrałeś to jako zaczepkę i możliwość przelania swojej złości anonimowo, bez konfrontacji. Ehhhhh... Życzę ciepłego, wesołego, optymistycznego (mimo wszystko) dnia. A matury się odbędą, spokojnie. Władza się nie opamięta, ale siła i moc w ludziach jest ogromna.


#Nick#Mama  2019-04-15

władza szkolna sie nie opamięta ? To wstyd dla nauczycieli tak traktować swoich uczniów.


#Zniesmaczony#Kurwamac  2019-04-15

Właściwie masz rację ale Twoje słownictwo całkowicie Cię dyskwalifikuje.


#XR   2019-04-15

Frekwencja niska bo zawsze jest taka przy powtarzanych lub uzupełniających wyborach. Wynik tych wyborów to kolejny dowód na to jak bezwartościowe są zamieszczane tu negatywne komentarze.


#Nick   2019-04-15

Ficak ma mniej głosów niż w tych piewszych sfałsowanych wyborach.


#Swoje wiem#Nick  2019-04-15

A jaka była tym razem frekwencja, niedouczony doopku?


#Zadowolony   2019-04-15

Brawa Mariusz ten wynik był przewidywalny , nie było konkuręcji . Wszystko wróciło do normy , teraz możesz spokojnie pracować . Jednocześnie wyborcy pokazali jaki jest ich stosunek do strajku nauczycieli !


#Aha#Zadowolony  2019-04-15

jakiś fan-analfabeta ... ty do szkoły chodziłeś czy tylko wódę chlałeś ?


#Ania#Aha  2019-04-15

Chodził ale akurat strajlowali


#Wyborca świadomy   2019-04-15

Gdzie ci wszyscy ciule, którzy szczuli na tej stronie? Pobudka! Jesteście na marginesie. Nikt się z waszymi glosami nie liczy.


#Renata#Wyborca świadomy  2019-04-15

To się skończy z nowym burmistrzem. Dziejuje


#Ja   2019-04-15

Pasłecki beton wyborczy. Zaskoczenia żadnego nie ma. W mieście, w którym Wiesław każde wybory wygrywa w cuglach innego wyniku być nie mogło


#Montana #Ja  2019-04-15

Nie beton tylko mądrzy ludzie. Żal Ci ze pisiorka nie wygrala?


#Nick#Ja  2019-04-15

wiadomo, klika


#Zadowolony   2019-04-15

Aha. Sorki za te błędy ale prymasem nigdy nie byłem , cieszę się że wygrała właściwa osba i może trochę mnie poniosło ? A tak wogule to do kogo te alibi ?


#Nick   2019-04-15

Ojej 167 głosów na Pasłęk to porażka, nie ma się czym chwalić. Jakies 10% jedynie. Raczej rodzice uczniów nie poszli zagłosować....


#Nick#Nick  2019-04-15

rodzice uczniów nie zagłosuja na nauczyciela


#Jadzia   2019-04-15

Mario jestem z Tobą.


#Maxspeed#Jadzia  2019-04-15

Ty lepiej kołtuna pilnuj a rządzenie pozostaw dla młodych.


#Aha#Jadzia  2019-04-15

flaszkę postaw


#Trol   2019-04-15

A tak się starałem, a ci ludzie nadal nie wiedzą jak głosować. Co za ciemna masa. Porażka.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności