13 sierpnia 2020 Diany, Hipolita, Poncjana

Marszałek Kidawa – Błońska w Pasłęku

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-07-03
Marszałek Kidawa – Błońska w Pasłęku

W najbliższą sobotę 4 lipca gościć będzie w Pasłęku wicemarszałek sejmu Małgorzata Kidawa – Błońska. Spotkanie z Panią marszałek odbędzie się o godzinie 9:15 w Parku Rekreacyjno – Edukacyjnym na placu 1000 – lecia. Zapraszamy.

org.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Paslenczak   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Czytając te komentarze proponuję zrobić ustawkę PiS kontra reszta. Takiej nienawiści między ludźmi jaką zafundowali na obecnie rządzący,nie było w tym kraju nigdy. Do czego to nad doprowadzi i kiedy to się skończy ???!!!


#Pisarz#Paslenczak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

To musi się skończyć tylko ofiarami w skali większej jak stan wojenny Jaruzelskiego. To zaplanowana myśl Kaczyńskiego i Macierewicza , którzy wspólnie wydawali podziemną gazetę GŁOS. Wtedy Macierewicz był szefem Kaczyńskiego. Dlatego po dojściu do władzy PIS Macierewicz zdemontował wojsko i powołał WOT. Ocenili obaj , że posłuszny rodzaj wojsk wykona im każdy rozkaz. Wybór DUDY jest im bardzo potrzebny. Czeka nas tragiczny czas.


#SWD#Paslenczak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Podziękuj ..ujowi z Żoliborza. Dopóki ten mały ..uj będzie w polskiej polityce - nie będzie spokoju. Że też jakiś Rusin na urlopie z Donbasu - tego ..uja nie odstrzeli. Dajcie znać, gdyby była składka na tego Scharfschütze z Donbasu, skąpa nie będę...


#Sąd kapturowy#SWD  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

"Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Za takie podżeganie do morderstwa, powinieneś siedzieć. Ale siedział nie będziesz, bo kasta cię uniewinni. Ale nie śpij spokojnie - już się tobą zaopiekują odpowiedni ludzie, tyle że u nich jest tylko jedna kara - czapa. Spodziewaj się więc odwiedzin "miłego" gościa. Znajdzie cię bez problemu.


#Kto nie wie może poczytać#Sąd kapturowy  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

W czasie okupacji AK miała swoje sądy i swoje komórki likwidacyjne. Też były - z konieczności - podziemne.


#Ciekawy#SWD  Ponad miesiąc temu, 2020-07-06

Żyjesz jeszcze? Jeszcze nie odwiedził cię gość z wyrokiem w jednej dłoni i z ........ w drugiej? Ciesz się życiem, póki możesz.


#Eeeooo#Paslenczak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Po lekcjach na basenie hehe


#PROSTO Z MOSTU#Paslenczak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nienawiść między ludźmi zaczęła się jak Tusk zaczął kampanię nienawiści do Kaczyńskiego, PiSu, moherów, ciemnogrodu, niewykształconych ze wsi i małych miasteczek, ciemnej ściany wschodniej i gloryfikowania "młodych wykształconych z wielkich miast", którzy okazali się chciwymi nobilitacji do wyższej klasy niedouczonymi młodymi ludźmi omamionymi rzekomą przynależnością do "elity" i dalej trwającymi w tym przeświadczeniu. A że neofici są zawsze nadgorliwi, to i oni starają się wykazać swoją wyższość nad ciemnotą, często swoimi rodzicami i dziadkami, których teraz szczerze nienawidzą, bo tak im wbito do ich tępych głów. A teraz ich prowodyrzy wskazują na Kaczyńskiego, który "podzielił naród". Taki to rodowód podziału narodu.


#Ciasny Beret#PROSTO Z MOSTU  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Koniecznie zmień dilera.


#11#PROSTO Z MOSTU  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Wina Tuska. Masakra co za idiota


#PROSTO Z MOSTU#PROSTO Z MOSTU  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

"Zabierz babci dowód", to był pierwszy stopień "nobilitacji" do "elity" MWZWM. Stopień mało wymagający, - ukraść dowód kochającej babci, która o nic nie podejrzewa kochanego przez nią wnuka, to znowu nie taka wielka sztuka, choć wielce obrzydliwa i podła.


#PROSTO Z MOSTU#PROSTO Z MOSTU  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Następnym krokiem edukacji aspirantów do "elity" były nawoływanie Palikota do zastrzelenia Kaczyńskiego i wypchania jego skóry, czy też sprzedaży jego skóry. No i znalazł się jeden wykonawca tego czynu ale biedaczyna "miał za małą broń" i w zastępstwie zastrzelił jednego z pracowników biura poselskiego PiS. A teraz płazy pośledniego gatunku oskarżają Kaczyńskiego o "skłócenie społeczeństwa". Widocznie te ślepe narzędzia antypisowskiej gry sądzą, że ludzie mają krótką pamięć.


#PROSTO Z MOSTU#PROSTO Z MOSTU  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Tobie to nawet modlitwa już nie pomoże.


#Może Ci będzie wybaczone#PROSTO Z MOSTU  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Mimo to pomódl się o wybaczenie, że kradniesz cudze nicki.


#Nick#Paslenczak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

mało wiesz, komuniści polscy tak nienawidzili Polaków, że ich mordowali a ciała chowali w nieznanych miejscach. Urządzali też jakieś makabryczne obrzędy na zwłokach i je bezcześcili.


#Ciekawski#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Popytaj w rodzinie Nicku,gdzie są te miejsca.


#Nick#Ciekawski  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

A gdzie teraz znajdę twoją rodzinę, żeby ją pytać. Może twoje dziadki już tajemnicę do grobu zabrali. Nie chwalili się przed tobą, gdzie zakopywali zamordowanych Polaków?


#Konfederacja#Paslenczak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Ta nienawiść i podział jest już od dawna, już od dawna większość głosuje przeciwko czemuś a nie za czymś. Ta że takie ślepe oczernianie PISu jest kłamliwe, PO jest tak samo winne jak PIS, a tak naprawdę winni są ludzie którzy na obie partie głosują.


#Konfederacja   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Dobra POPISIAKI, pisać mi tu konkretnie, jeden i drugi obiecuje góry złota, skąd wezmą na te wszystkie obietnice pieniądze, gdzie jest źródło?? Albo nie wiecie gdzie jest źródło, albo jesteście darmozjady i do tego źródła nie dokładacie, albo jesteście niedoinformowani że dokładacie. Czekam na konkretne odpowiedzi. Mała podpowiedz z mojej strony, średni podatek vat w USA 9-13 %, średni podatek vat w Chinach 17%, średni podatek vat w Japonii 5-8%. Wymieniłem 3 mierne gospodarki światowe, w Polsce mamy 23% vat i zostawiamy konkurencję w tyle, oczywiście dzięki wspaniałomyślności POPISU


#Pisiak#Konfederacja  Ponad miesiąc temu, 2020-07-06

Dobra, Konfederku!!! Pytasz nas, skąd weźmiemy kasę na te wszystkie wydatki a potem podajesz w % podatki w Polsce. Sam sobie odpowiedziałeś, wiesz skąd weźmiemy kasę i dodatkowo pytasz nas. Co to Ty, niedorozwinięty jesteś? Czy szukasz u nas potwierdzenia swoich wyliczeń, bo nie jesteś ich pewny? Gadaj mi tu zaraz!!!


#Jarosław Schetyna#Konfederacja  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

A to wszyscy płacą podatki ?? ;)


#Konfederacja#Jarosław Schetyna  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie wszyscy, głosujący na PIS i PO nie płacą ;)


#Nowe Prawo#Jarosław Schetyna  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Posłowie nie płacą , nie wiem jakim prawem oni ogłaszają prawo podatkowe, skoro ono ich nie dotyczy, tylko kadencyjności posłów i senatorów może sprowadzić ich na ziemię.


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Być może i ja byłem przyczyną ponieważ przyglądałem mu się szukając w pamięci jakby znajomej twarzy murzyna z Londynu z którymi "współpracowałem" (ja pracowałem, a oni symulowali pracę w ramach 10%, ale to inny temat)  I pytanie już uczestniczył  wypucowany czarną pastą na murzyna gdzie miał poczuć i zobaczyć "nienawiść go otaczającą". Być może i ja byłem przyczyną ponieważ przyglądałem mu się szukając w pamięci jakby znajomej twarzy murzyna z Londynu z którymi "współpracowałem" (ja pracowałem, a oni symulowali pracę w ramach 10%, ale to inny temat)


#Bogdan dziaslo #Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-07-06

chrapan czy to prawda ze byles czlonkiem pzpr ?


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

I pytanie - Na jaki kolor przefarbuje się pan Czaskowski idąc na Marsz Niepodległości? - Chodzi o to bym mu się nie przyglądał  żeby nie poczuł mojej, okazywanej przyglądaniem się,  "nienawiści" do innego koloru skóry"A tak nawiasem, jeden z wymienionych murzynów był absolwentem uczelni naszego byłego "prezydenta" RP dzięki której nie napisał w Polsce pracy magisterskiej - Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych, Wydział Dziennikarstwa Zagranicznego roboczo zwany "Szkołą Dezinformacji i Propagandy" (nazwę znam m.inn. od tego murzyna))


#Karp#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-07-06

Chrapan nie ośmieszaj się . Każdy kolejny komentarz to ogromny wysiłek twojego mózgu i jest bardziej bezsensowny od poprzedniego . Codziennie wstając z łóżka rankiem obejrzy swój dowód tożsamości.


#Swoje wiem   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Już się zaczął dodruk pieniędzy. W bankomatach same nowe seryjne dwusetki. Trzeba te plusy popłacić. A, że będzie inflacja? Przecież o tym pisomatołectwo nawet pojęcia nie ma co to znaczy. Narzekacie na Niemców a 1.sze miejce w eksporcie - Niemcy. Wartość eksportu: 159,622 mld zł 25% całego eksportu. Stanów nie ma w I-szej dziesiątce


#Cuda#Swoje wiem  Ponad miesiąc temu, 2020-07-05

Zaczęli 500 złotówki wpychać do bankomatów, bo im już brakuje na papier, ciekawe jak ktoś zapłaci za chleb takim banknotem albo za tańszą musztardę. Widziałem jak Duda dumnie ogłosił że podpaski staniały a babcie i emerytki na wiecu - „dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy,...”


#Też napisz#Swoje wiem  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

A jak jest wartość importu z Niemiec?


#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ważne jest jedno - pierwszy raz w Pasłęku PiS wyprzedził PO, co się nigdy wcześniej nie zdarzało. Jeśli w II turze w Pasłęku Duda wygra z Trzaskowskim - będzie bardzo, bardzo dobrze. Jeśli jednak nie wygra w Pasłęku ale wygra w Polsce, też będzie dobrze. Będzie dobrze dla Pasłęka, dla nas Polaków, dla całej Polski. I nic tego nie zmieni, żadne tu wpisy zwolenników PO, na poziomie, czy poniżej poziomu, których jest przewaga.


#Konfederacja z Pasłęka#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

głosuję na Dudę


#Szok#Konfederacja z Pasłęka  Ponad miesiąc temu, 2020-07-05

O! Konfederacja zaczyna występować w obronie pedofili ?


#Będzie dobrze#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Alleluja i do przodu!!!!!


#Czy chcecie powrotu PO #Będzie dobrze  Ponad miesiąc temu, 2020-07-05

Uświadamiajmy wahajacym się, jakim zagrożeniem byłaby wygrana Trzaskowskiego, członkiem PO. To tak, jak Tusk czy Kopacz, ta sama ferajna.


#WyNalazek   Ponad miesiąc temu, 2020-07-05

Mała poprawka do ,,zasług,,sierżanta LWP.Chyba jednak został odznaczony srebrną odznaką Zasłużony Żołnierz LWP.


#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

dlaczego nie widzialem zadnego matola pisowskiego ? tylko tu umiecie pierdoly pisac anonimowo


#śmieszek#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-05

Maskę zakłada się na usta i na nos, na oczy nie trzeba. Jak tak zrobisz to będziesz widział.


#WyNalazek   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Na spotkaniu z wicemarszałek Sejmu Panią Kidawa-Błońską obecny był sierżant LWP, były członek ZSMP i PZPR odznaczony brązową odznaką Zasłużony Żołnierz LWP.Obecnie to osobnik z demencja starczą.


#Marek Chrapan#WyNalazek  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Wynalazku komuszego łgarstwa, jeżeli nie słyszałeś jak tu już raz niektórzy oddali trochę kasy sądowi za łgarstwa na mój temat, to możesz przekonać się i ty. Kopiuję to łgarstwo, a przy każde następnym nie zależnie pod jakim nickiem pisanym skieruję sprawę do prokuratury o zniesławienie. Bezmyślnie dajesz łgarski komentarz na moje imię i nazwisko, a nie na nick.


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Do Pasłęka przybyła Pani Kidawa! Towarzysza też miała. Oboje stali na ulicy Jagiełły ściśle otoczeni i przyciśnięci  do murku przez 12 osób - kobiety (w tym 3 panów)  z wyglądu i wieku rozwijających się karier w PZPR lub zaawansowanych w ZSMP i ZMW (w PZPR panie mogły się "rozwijać" do ok. 30 roku życia, potem to już......) Stając w 3 rzędzie nie słyszałem co mówią prelegenci, mówili pod wiatr. Nie zadałem przygotowanych pytań wiedząc, że nikt po za pierwszym szeregiem, a tym bardziej ja,  nie usłyszymy odpowiedzi. Przedstawię tu tylko jedno z pytań które miałem zadać: - "Pan Czaskowski zapowiedział, ze pójdzie w Marszu Niepodległości. Jego partyjny wielbiciel - J. Hugo-Bader - już uczestniczył  wypucowany czarną pastą na murzyna gdzie miał poczuć i zobaczyć "nienawiść go otaczającą".


#Xp   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Wyprane przez tvp mózgi pisowskie myślą że pieniądze na rozdawnictwo spadają z nieba i można nimi szastac na lewo i prawo.


#Bez złudzeń#Xp  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Oczywiście Trzaskowski zlikwiduje to niepotrzebne mu "rozdawnictwo" ? Wiemy, wiemy.... "piniędzy nie będzie"


#Konfederacja#Xp  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

podobnie jak te głąby co głosują na PO, PSL i ci co głosowali na Hołownię. A kwota wolna od podatku 3071 od 2007 roku


#Hehe#Konfederacja  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

A Duda twierdzi że spełnił swoje obietnice wyborcze, co ciekawsze na spotkaniach wyborczych wydziera się że zwiększył kwotę wolną od podatków a ciemny lud klaszcze.


#Pytanko   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Dała plamę? Czy spotkanie było tajne/przez/ poufne i wiedzą tylko zakonspirowani ludzie napoleona?


#Bez złudzeń   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Gdyby siedziała cicho, nikt by nie zauważył, że to idiotka. a tak.. wyszło na jaw, że Kidawa jest niepełnosprawna umysłowo....


#Loniek   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Spokojnie, sondaże dają 1- 2 % przewagi dla Trzaskowskiego.


#Też konfa   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Ja głosuję na Dudę.


#Wstyd#Też konfa   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Popierasz obrońców pedofili ?


#Tak działa kłamstwo PO#Wstyd  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Nie powielaj obrzydliwej, kłamliwej propagandy PO. Poczytaj - jeśli potrafisz - jak jest naprawdę.


#Wstyd#Też konfa   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ale obciach


#Polak   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie jestem zwolennikiem ani PiSu ani PO, ale zagłosuję na A. Dudę. Jedni i drudzy mają swoje za uszami, ale według mnie sytuacja w Polsce zmieniła się dość mocno. W porównaniu do czasów, gdy rządziła opozycja jest na pewno lepiej w Polsce. Nie popieram rozdawnictwa i kolesiostwa, ale za czasów PO nie dość, że kradli jak Ci obecni, to nawet nic ludziom nie pomogli. Druga sprawa to podejście do naszej pozycji w Europie i na świcie. CPK i przekop mierzei to dobre inwestycje, które pozwolą bardziej uniezależnić się od sąsiadów. Zresztą sam pomysł przekopu wywodzi się z PO, która teraz to chce blokować...


#Trew#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

CPK nie ma ale ksę łupią aż się kurzy.


#Mietek#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Też głosuję na Dudę i Pis. Za rządów złodzieji z PO musiałem pracować na to co teraz mam siedząć w domu. Tylko PiS


#Dawca500plus#Mietek  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Ja nadal muszę zapierniczać za siebie i tych co siedząc w domu mają więcej niż ja ale co się nie robi żeby PIS mógł kupować obiboków.


#Wyborca#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja jednak nie zgadzam się z pana opinią i też mam do tego prawo.


#Pisarz#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Dobry Polak jesteś . Prawdziwy katolik i patriota. Ocenę masz własną i słusznie , ale wiedzę masz ograniczoną. Nie dostrzegasz , że Polska nie ma praktycznie przyjaciół sąsiadów . Antyniemiecka retoryka spowodowała , że Niemcy wprowadziły nowe zasady pracy dla Polaków już od 30 lipca br . Mierzeja Wiślana to kurs łódek i jachtów na bagna do Elbląga i Fromborka. Przemysłu tu nie ma to i transport morski tu zbyteczny. Ruch graniczny z Kaliningradem jest zbyteczny dla rządu . Straty dla całego wybrzeża płn ogromne . Port Lotniczy w Baranowie to ogromne koszty. Nie do pokrycia przez Polskę z uwagi na brak perspektyw rozwojowych. Budżet rozwalony , pieniędzy z Unii malutko.


#Polak#Pisarz  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

A od kiedy my w Niemcach mamy przyjaciół?? Akurat przez Niemcy nasza gospodarka po wojnie była zrujnowana, a potem wpadliśmy jeszcze w macki komuny. Sąsiadów powinno traktować się jako partnerów biznesowych, współpracować z nimi. Prawidłowe stosunki powinny być utrzymane i z Niemcami i z Rosją i z każdym innym sąsiadem. A historia już pokazała, że w kryzysowych chwilach każdy dba o swoje podwórko i jakoś o przyjaźni nikt nie pamięta. Nawet w marcu tego roku przekonało się o tym wiele narodów. Polska ma ogromny potencjał gospodarczy i nie widzę powodów, dla których ciągle mamy być od kogoś zależni. Strach przed rozwojem powoduje, że do tej pory kupujemy niemieckie samochody, latamy z ich lotnisk w dalsze podróże, korzystamy z ich technologii w przemyśle. Wasalstwo w pełnej okazałości.


#Maria #Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

"podziwiam" poczucie humoru. Zdrowia życzę


#Optymista#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Polska ma ogromny potencjał gospodarczy i ogromne bogactwa podziemne. Niestety, ma również ogromny podział społeczeństwa i dużo wrogów wewnętrznych, którzy ten podział wywołali i ciągle go podsycają, gdyż dla nich ten podział jest korzystny, czego wielu Polaków jakoś nie dostrzega. Gdyby polskie społeczeństwo było zgodne, Polska byłaby nie do pokonania, bo Polacy, oprócz pewnego odsetka notorycznych leni są narodem pracowitym. I tu jest popis dla rządzących - dobre przepisy, kary dla przestępców i pewna ochrona dla uczciwych. No ale popatrzmy - nawet tu w Pasłęku głupio i niepotrzebnie się wadzimy, napuszczani na siebie przez "przyjaciół".


#Wymieniaj#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ogromne bogactwa podziemne, pewnie mamy drugi Kuwejt.


#Wyborca normalny#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie pisz bzdur,posłuchaj i poczytaj mądrzejszych od siebie .A ty powtarzasz zdartą pisowską taśmę udając neutralnego.


#Polak#Wyborca normalny  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Rozumiem, że jako normalny wyborca mianowałeś się wyrocznią, która może oceniać kto jest mądry, a kto nie. I rozumiem, że mądrzy Polacy głosują na R. Trzaskowskiego, a Ty zostałeś przez nich wydelegowany jako reprezentant. Czyli podział na lepszych i gorszych nadal aktualny. Ja nie mam zamiaru oceniać ludzi ze względu na ich wiek, płeć, wykształcenie itd. Doskonale rozumiem, że właśnie o taki podział chodzi politykom, a na tym forum widać najlepiej, jak Polacy się nienawidzą. Szkoda, bo to tylko pokazuje, że sytuacja w tym kraju nigdy się nie zmieni.


#Boguś przestań #Wyborca normalny  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Boguś, uspokój się.


#Wyborca normalny#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Popieram Marię,zdrowia życzę.


#Wspomnienia   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

To paslecka PO będzie się pchala do zdjęć z Panią Błońska.Tak jak do Kopaczowej.aż może jakaś znów pani wykrzyczy co myśli o nich.Fakty nie pokażą.ale w wiadomościach.bankowe.


#Czujny#Wspomnienia  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

"Smoleńsk pamiętamy!" Pamiętacie?


#Pamiętamy#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Pamiętamy jak bracia wrzeszczeli - „Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy." Jarosław Kaczyński I przyszedł marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem. Do sprawdzenia w archiwach TVP. Oto co powiedział: Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyński.


#True#Pamiętamy  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Udostępnij źródło na Twe wyimaginowane słowa


#Powodzenia#True  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Napisz do Kurskiego, przecież ma oba nagrania, chyba że jak z nagraniami z wypadku Szydłowej, nagle zostały uszkodzone.


#Pytanko#Wspomnienia  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

mam nadzieję, że ktoś im tę sielankę przerwie. No chyba, że napoleon tym razem ogrodzi teren i wystawi wykidajłów, żeby mieszkańców Pasłęka nie dopuścić. Tylko swojacy-cwaniacy będą wpuszczani?


#Popatrzymy#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Może pedofile przyjdą wspomóc bojówki PIS, przecież Duda niesie im wolność i bezkarność.


#Paslołączanin   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ktos ma zdjęcia ile było ludzi na kichawie w Pasłęku? Filmy co mówiła mądrego?


#Heniek#Paslołączanin  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Było około 950.Mam dużo zdjęć, podaj maila to wyślę.


#Heniek#  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ok,ale potrzebuje odpowiedź na pytanie.Ty jesteś chory na łeb czy głupi?


#Czerwony nos#  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

To powiedz też kto ma wiekszą kichawę niż Sasin.


#Wspomnienia   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Pani blonska bedzie sama czy ze suflerem w (budce)?


#Ciekawy#Wspomnienia  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Jak rezygnowała z kandydowania, to była samiutka jak palec. Ale po co przyjeżdża do Pasłęka? Po wsparcie?


#Pasłęk#Wspomnienia  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

patrzcie i słuchajcie co Kidawa plecie, będzie wam obiecać gruszki .... na palecie


#Jaja#Pasłęk  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Pomyliłeś ją z Dudą, wczoraj obiecał tańsze podpaski a klakierzy - „ dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy”


#Taka prawda#Wspomnienia  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Wiadomo na pewno,że nie będzie jej towarzyszył pedofil ułaskawiony przez ŁAMACZA konstytucji.


#Pytanko#Taka prawda  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Ale może amator adopcji dzieci Rabiej przyjedzie z Kidawą?


#Brrr#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ważne żeby Duda nie przyjechał ze swoim ułaskawionym pedofilem.


#RafTrzask   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Kidawa to miła i sympatyczna osoba , widziałem ją dzisiaj i słuchałem o czym mówiła . Jest przeciwieństwem takich „dam” dworu jak Kępa i Szydło . Przekonała mnie dzisiaj do głosowania na Rafała Trzaskowskiego , dziękuję jej za dzisiejsza wizytę w Pasłęku !


#POtrzask#RafTrzask   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

"miła i sympatyczna", tyle że przeraźliwie głupia i tylko głupich może do siebie przekonać.


#Pochwal się ty korwinowy szowinisto#POtrzask  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Urodziła się w Warszawie jako córka profesora Macieja Władysława Grabskiego i jego żony Heleny Grabskiej[1] z domu Nowakowskiej. Jest wnuczką Władysława Jana Grabskiego i Zofii Wojciechowskiej, a także prawnuczką prezydenta RP Stanisława Wojciechowskiego i Marii Wojciechowskiej oraz premiera Władysława Grabskiego i Katarzyny Grabskiej z domu Lewandowskiej[2]. Maturę zdała w IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. W 1983 ukończyła studia socjologiczne na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.


#Qwerty#Pochwal się ty korwinowy szowinisto  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Nie zmienia to faktu, że bystrości umysłu natura jej nieco poskąpiła...


#Trew#POtrzask  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Jak by była głupia to by działała na rzecz rodzin pisowskich i ich znajomków.


#Racja#POtrzask  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

To pewnie pisomatołków przekona bez problemu.


#Zybi   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ludzie co wygadujecie jak wam się nie podoba to jedźcie do warszawki na Żoliborz tam macie swojego idola. Trzaskowski nie krzyczy na nikogo tylko wyjaśnienia jeśli cię nie przekonal to nie musisz ubliżać i wyzywać. Dla nie to dramat jak zadłużają Polskę kto będzie to spłacał. Gdzie są mieszkania, samochody elektryczne, obiecany dobrobyt, zaślepiło was 500+. Obudźcie się że snu. Jeśli wygra d to zobaczycie co będzie nas czekać po 12.


#RYMŁO MI SIĘ#Zybi  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Oj Zybi Zybi, oj Zybi Zybi, oj Zybi Zybi, bum!!! Czegoś się napił, czego nawąchał, że kłamstwo rzucasz w tłum!!! Pierwej się doucz, pierwej posłuchaj, co prosty Polak chce!!! Wtedy weź w płuca dużo powietrza, i krzyknij kłamcom NIE!!!!!


#TEŻ RYM#RYMŁO MI SIĘ  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Oj Rymi Rymi,oj Rymi Rymi,oj Rymi Rymi ciul!!! Chyba Twą zatyczkę dopadł dziś wielki bul. Prawda w oczy mocno kłamców kole, A łżą jak bure suki ci Twoi pisidole.


#ELA   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

LUDU OBUDZ SIĘ PIS.......JUŻ JEST ZADŁÓŻENIE 26 MIL.ZŁ PO WYBORACH TO WYSTARCZY NAM MISKA RYŻU.TWOJA DECYZJA.


#Jan#ELA  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

" ZADŁÓŻENIE ".....:) Kto pisze te komentarze ? Zamknijcie go, bo wstyd na całą Polskę, a jeszcze mieni się ekspertem ekonomicznym...Może to "kret" pisowski, który celowo udaje kretyna, żeby ludzi zniechęcić do Platformy ?


#Lolo anty PO#Jan  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Platforma to Polskie dno i wstyd się przyznawać że tworzą ją Polacy


#Pasłęczanin dawniej pazluszynin#Jan  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

W PO jest dostatecznie dużo kretynów i PiS nie musi im nikogo podsyłać. Jedna taka kretynka odwiedziła dziś nasz nieszczęśliwy, prastary, o pruskich korzeniach Pazluch, po naszemu Pasłęk. Różnych już tu mieliśmy gości ale tak kretyńskich dotąd nie mieliśmy. Aż stało się!!!!!!!!!


#Zebra#Lolo anty PO  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Największy wstyd to głosować na Dudę


#Eeeooo   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Duda Win!!!!


#Kt   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

do niedawna głownym wrogiem PIS była PO i Kod, potem totalna opozycja czyli kazdy kto nie jest z Pisem, czy wy naprawde najlepiej sie czujecie jak macie samych wrogow naokoło...,


#ELA   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

DO PK CHCIAŁBYŚ BYĆ TAKI MĄDRY JAK PANI KIDAWA ,DALEKO CI DO NIEJ.


#Zenek   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

GŁOSUJEMY NA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO I NIC ANI NIKT TEGO NIE ZMIENI......


# konfederacja w Pasłeku#Zenek  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

My głosujemy na Andrzeja Dudę.


#WinaTusa#Zenek  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Głosujemy przeciwko Pisowi, nasz kraj to bankrut!


#Nick#Zenek  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

nie glosujemy na Trzaskowskiego- zwolennika gejow i lesbijek.


#Nick#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

...i gejów szkolących dzieci w szkole.


#Bez złudzeń#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Tolerancji seksualnej zajęcia praktyczne i techniczne. Rabiej to lubi. I jeszcze adopcję dzieci przez gejów.


#Trew#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

A o księdzach zapomniałeś???


#Hejka#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Przecież Duda wyraźnie i głośno powiedział cytuję „ też jestem gejem”. Uważasz że Trzaskowski jest zwolennikiem Dudy, prezesa , Macierewicza jego chłopców ?


#Tadeusz#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Piszesz o lekcjach religii ?


#Ortofob#Trew  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

" księdzach".... wyraził swoje zdanie wykształcony, inteligentny zwolennik PO...Pewnie zaraz zacznie wyzywać od pisowskich debili i głąbów...:)


#Skąd wzięłaś się w Pasłęku#Hejka  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Hejka to żydowskie imię.


#Popieramy#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Zwłaszcza tych co uczą religii.


#Przekaz Wyborczy#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Ale jak tu głosować na Dudę jak w ramach kampanii wyborczej, ułaskawia pedofili, czy to puszczenie oka do kleru ? Nie bójcie się ja was ułaskawię.


#Ciekawe#Bez złudzeń  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

A co powiesz o grubasach w czarnych sukienkach?


#Czy pisomatołectwo wie co to znaczy egalitaryzm   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Kiedy mówię o salonie "warszawki", mam na myśli, że jest taka grupka różnego rodzaju celebrytów z różnych środowisk, którzy właśnie tę elitę salonu "warszawki" stanowią. Ktoś może powiedzieć o tzw. "krakówku", z którego pan pochodzi.Prezydent na to: - Ja pochodzę z krakowskiej inteligencji. Nie pochodzę z "krakówka". "Krakówek" raczej na mnie nie głosuje. Dialog ten jest często cytowany wśród dziennikarzy. Konrad Piasecki z TVN24 przekaz prezydenta skwituje krótko: "Czyli prezydent, który co wiec napuszcza 'człowieka prostego' na elity, warszawki i salony, sam o sobie mówi z dumą, że pochodzi z krakowskiej inteligencji. Tak się kończy prosty egalitaryzm".


#Zapytanie#Czy pisomatołectwo wie co to znaczy egalitaryzm  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

A jak powie na Szczecin czy Olsztyn????? Szczecinek., Olsztynek???. Czysta parodia.!!!! Wstyd!!!!


#Kichawa WON   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Zbiórka przeciwników Kichawy o 9.15. Potrzebujemy Was jak najwięcej. Kichawa przyjechała na osmiorniczki do Pasłęka. Pogonić ja trzeba.


#Szeryf#Kichawa WON   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Szuka zakupionych przez pisowców 1000 szt. respiratorów za 200 mln.


#Nick#Szeryf  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

ona szuka glupków do glosowania na złodziei i przekrętów z PO


#Ab   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Polska przed drugą turą przypomina sytuację we Francji. Wybrano Macrona a teraz płacz. Bieda, bezrobocie,słaba gospodarka,hordy rozwydrzonych emigrantów.


#Nick#Ab  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

a Trzaskowski , tak jak francuski Makron lubi LGBT. Co mu tam problemy młodych Polaków, brzydzi się nimi.


#Wspomnienia   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Nitras ma byc z kidawka.on bedzie lapal jakby ktos mial spasc ze schodow.Pchajac sie do selfi z marszalek.


#Skąd tego cudaka wytrzasnęli   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

"Apeluję zwłaszcza do osób, które nie poszły na wybory w I turze , bo się czegoś obawiały. Nie ma się już czego bać, latem wirusy grypy i ten koronawirus też są słabsze, dużo słabsze" - zapewniał premier Morawiecki.Ministerstwo Zdrowia - liczba zachorowań na COVID-19 w ostatnich dniach wcale nie spada. 3 lipca potwierdzono 259 nowych zakażeń koronawirusem. 2 lipca odnotowano 371 nowych przypadów zakażeń, dzień wcześniej 382. Dla porównania np. 2 maja było 270 nowych przypadków, a 2 czerwca - 236.


#Wałęsa kiedyś takiego mądrego nazwał po swojemu   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Epidemia jest opanowana, bo coraz mniej jest zachorowań i dlatego wszystkich zapraszam: śmiało idźcie do urn wyborczych" - mówił Mateusz Morawiecki. Podobne komunikaty padały z ust premiera podczas kilku spotkań z wyborcami m.in. w Tomaszowie Lubelskim i w Kraśniku. Szef rządu zapewniał, że "nie ma się już czego bać", a "wirus jest w odwrocie". To jest w ogóle jakiś absurd. Ja myślę, że to jest fake news, niemożliwe żeby premier czterdziestomilionowego państwa opowiadał takie rzeczy - mówi prof. Simon.


#Twój fun   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

A czemu to ty chrapcio na FORUM się nie udzielasz? Zablokował cię Juras skutecznie? Widzisz sam, że cię nie chcą a pchasz się jak świnia z kopytami nie do swojego koryta. Taka to pozostałość po wychowaniu w bolszewickiej, gomułkowskiej armii.


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Czy organizatorzy pozwolą zadać parę pytań pani Marszałek? - Jeżeli tak rezerwuję pięć.


#Won z bolszewią #Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-07-04

Zadałeś kiedyś pytanie Dudzie czy jarkaczowi? Z dala wychowanku bolszewickiej armii od nieswoich spotkań. U nazioli każdy może wejść i zadawać pytania? Zresztą o co mądrego mógłbyś zapytać.


#Człowiek   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Czytam i nie wierze co sie wyprawia naszym pieknym Pasłęku , jak widze ktos obiecał chyba znowu jakieś menelowe wypłacić ze chołota wypełzla z barów i menelni.


#Mamama   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Mój ty bosze, koniec świata. Duda ułaskawił pedofila który molestował córkę znosząc zakaz zbliżania się. Tak ma wyglądać rodzina. Brudy pierzemy w domu i wymiarowi sprawiedliwości nic do tego?


#Wspomnienia   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Ja proponuje glosno dopingowac pania blonska.zwlaszcza na tylach.bo ona pozniej przychodz i zdaje relacje czy bylo slychac.


#Mp młody   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Stara babcia z PZPR przylatuje na miotle promować Jasia Fasolę i jego bandę sekretarza Nitrasa .Lewactwo Niemiecko ,Ruskie .Ludowa partia rudego precz z komuną zabytki do lamusa .Niech żyje wolna Polska


#Taka prawda#Mp młody   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Widać to,że jesteś młody.Ale nie martw się jak podrośniesz to zmądrzejesz.


#1111111q   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Po co ta Nieudacznica Polityczna przyjeżdża do Pasłęka, żeby AGITOWAC na rzecz Idioty i następnego NIUDACZNIKA I ZŁODZIEJA ,którego partia zwijala NASZ KRAJ. Wstyd, że znalazł się ktoś zapraszając !!! Pozdrawiam


#Trew#1111111q  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Co on takiego ukradł, jak masz dowody to zgłoś do prokuratury a tak jesteś współwinny ukrywając dowody przestępstwa, a może się z Tobą nie podzielił???


#Hehe#1111111q  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Strach poślady ściska ?


#1111#Hehe  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie strach, ale obecność tylu zwolenników lgbt...taki odruch bezwarunkowy.


#Trew#1111  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

To pewnie dużo klechów będzie!


#Tadeusz#1111  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

O duchowieństwie piszesz?


#Karp#1111111q  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Ona przyjeżdża zobaczyć ciebie. Prawdziwego porządnego , uczciwego i doskonałego odpowiednika Misiewicza . Masz szansę po wyborze Trzaskowskiego zostać ,, belwederskim ministrem " . Najlepiej MON jak Misiewicz


#Emil#Karp  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Przepraszam, ale u Trzaskowskiego chrapkę na MON ma Rabiej....


#Misio#Emil  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Trochę się poducz, to premier wybiera ministrów a Moraczewski raczej wygląda na normalnego ale jeżeli prezes go zmusi to i Rabieja mianuje.


#Emil#Misio  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Skąd się tacy biorą? Mowa była o " belwederskim ministrze" - celowo w cudzysłowie ujętym, a nie konstytucyjnym. Nie udzielaj się publicznie skoro czegoś nie rozumiesz. A ten Moraczewski....Komentarza szkoda. Wiedzę ogólną masz mizerną i to widać, ale mniemanie o sobie odwrotnie proporcjonalne do niej.


#Misio#Emil  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Nie tłumacz się, nie tłumacz, głupoty wypisujesz , potem próbujesz obudować to mową trawą i nawet nie kumasz czaczy z Moraczewskim.


#Grzes#1111111q  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Popraw sobie głowę PiSowski kmiocie.


#66#Grzes  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Grzes kmiot


#Trzask i po długoPiSie   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Rafał Trzaskowski wygra te wybory przewagą głosów Kosiniaka Kamysza , idę o zakład .


#Program #Trzask i po długoPiSie  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Pe-do-fi-lia! Za-drę-cza-nie! Mo-le-sta-cja!


#Tylko Duda   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Kichawe Konska ktos zaprosil? Smiechu warte. W Pasleku I ture wygral PAD i wygra znowu! Ciekawe dlaczego z Wiki usunieto informacje z zyciorysu waszego czaska ze matka byla agentka SB o pseudo Justyna?


#Ciekawa#Tylko Duda  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Usunęli też że dziadek Dudy był dowódcą sotni u Bandery ?


#Rozśmieszony   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Głupota PO przebija głupotę Petru, który przynajmniej nas rozśmieszał. Wysyłają w teren kobietę, która gdy zaczęła się odzywać, poparcie dla niej, kandydatki PO na prezydenta SPADŁO DO 2%!!!!!!!! Może to i dobrze, bo gdy zacznie tu swoimi słowami chwalić Trzaskowskiego, to i poparcie dla niego w Pasłęku może spaść do 2%, co oby się stało. Reasumując - dawajcie w teren więcej Kidawy-Błońskiej!!! Więcej!!! Więcej!!!


#Optymista#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Czytam tu rozsądne wpisy komentatora Polaka i jego przeciwników, którzy twierdzą, że polityka PiS pozbawiła Polskę przyjaciół. Doprawdy, śmiechu warte. Zapominają ci biedni ludzikowie, że W POLITYCE NIE MA PRZYJACIÓŁ, SĄ TYLKO INTERESY. Lepsi otwarci wrogowie, niż fałszywi "przyjaciele", co ilustruje stare porzekadło "PANIE BOŻE - CHROŃ MNIE OD PRZYJACIÓŁ, BO Z WROGAMI SAM SOBIE PORADZĘ". Teraz naszym przyjacielem jest USA, bo chwilowo mamy wspólne interesy. A Niemcy czy Rosja ZAWSZE byli do nas wrogo nastawieni, choć gdy jest to dla nas korzystne, powinniśmy z nimi współpracować ale nie poddańczo, tylko na równych prawach. Teraz naszym, ledwo maskowanym wrogiem jest UE, która otwarcie traktuje nas niesprawiedliwie, gorzej niż kraje Zachodu, bo wymykamy się z pod jej wyzysku.


#Xx   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Jak na plac to pewnie z występami dla dzieci przyjdzie


#Xp   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Maliniak wszystko podpisuje a my za to wszystko płacimy?jaki piękny kraj pisowskie.


#Jaro   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Kidawa Końska? Super ze będzie. Pozazując ją zmniejsza poparcie dla Czaskowskiego


#Kibic#Jaro   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Chcąc zamieszczać komentarze, najpierw naucz się pisać gamoniu.


#Xp   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Dlaczego maliniak jeździ paroma autami rządowymi po Polsce i robi kampanię za naszą kasę,niech zasuwa swoim prywatnym autem bo to jego kampania a ja nie chcę płacić na buca.


#Trzask trzask trzask   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Obiektywnie patrząc na wszystkie symptomy dotyczące drugiej tury wyborów w Pasłęku minimalnie wygra Trzaskowski i niestety już nikt tego nie zmieni


#Zyta   Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Tylko lekarz może ci pomóc. I to ten od głowy.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności