Maseczki - nowy sponsor

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-21
Maseczki - nowy sponsor

Do wczoraj wydano mieszkańcom Pasłęka prawie 600 sztuk maseczek przygotowanych przez Urząd Miejski z pomocą sponsorów. Maseczki otrzymali również pracownicy jednostek organizacyjnych gminy. Pomoc w przygotowaniu nowej partii (1000 szt) maseczek zadeklarował kolejny sponsor z Pasłęka. Burmistrz Pasłęka poinformował nas, że zamówienie zrealizuje pasłęcka firma szwalnicza.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Majk   Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

Ludzie opamietajcie się czy to taki wielki koszt kupić sobie maseczki wszystko tylko daj i daj żenada można też uszyć samemu jeżeli się tylko chce


#NN   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Ta cała epidemia wszędzie pokazuje, kto i co zdaje egzamin, a co trzeba po powrocie do tzw. normalności wyrzucić do kosza. Dotyczy to też jak najbardziej ludzi, obnażonych przez koronawirusa w pełnej krasie.


#Hania   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Panie burmistrzu wstydzę się , że na pana zagłosowałam pokazał Pan gdzie ma mieszkańców drugi w kolejności jest radny z mojego okręgu Marek Ł... na cóż przykro i tyle


#Ann   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Z wielką łaską dostalam bo dla seniorow tylko.a powinno być dla każdego kto chce ,porażka


#Ja   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Bida z nędzą. Tylko tak można podsumować działania naszych władz. W kwestii tak ważnej dla obywateli oni nic nie zrobią bez sponsorów...Wystarczyłoby pewnie jakieś marne kilka tys zł


#Gregory #Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Napoleon powinien oddać dietę razem ze swoim zastępca i radnymi przez tygodnie nic nie robili żadnych działań z ich strony nawet słowa otuchy dla mieszkańców,ludzie tuu wypisywali że nic nie robią to sponsora znaleźli i teraz jacy to oni wspaniali.Czy wam nie wstyd teraz wyborcom w oczy spojrzeć ...


#Rozśmieszony#Gregory   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Wstyd nie dym, w oczy nie gryzie.


#Mama   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Fryzjerka ogłasza się na olx ma na sprzedasz maski proszę zanieś do opieki tam się przydadzą


#Zico   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Pan Burmistrz, jego zastępca, oraz pracownicy urzędu, przez tygodnie, w pustym zamku, skrupulatnie opracowali plan wręczenia maseczek podarowanych przez sponsora. To jest skandal!


#Lekarz#Zico  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Proponuje zaaplikować stoperan.Podobno pomoga


#Bezradny   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Normalnie sukces skoro sponsor Veolia przekazał 500 szt to Napoleon zafundował aż 100 sztuk (słownie sto sztuk) żenada i wstyd kompromitacja ma prośbę JP jak będziesz wyjeżdżał z kraju to weź ze sobą tego tchórza z zamku.


#Neb   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Chyba kiepsko idzie ta akcja z przekazywaniem maseczek ? Czy namiocik to dobre rozwiązanie ? A kiedy urzad, ten nasz wódz, burmistrz, sam z siebie bez czekania na sponsora,wyda polecenia i urząd kupi maseczki dla mieszkancow naszej gminy, a później skutecznie rozda chociaz tym o ktorych pisze tj najbardziej potrzebujacym. Pewnie trzeba miec przygotowanych z kilka tysięcy sztuk, ?


#Alek   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Chwała za to że są rozdawane tylko dlaczego tylko przed Urzędem?Dobrze by było gdyby ktoś pomyślał o starszych. Czemu nie rozstawic takiego namiotu w kilku bardziej uczęszczanych miejscach np.ogrodowa czy nawet przy miejskim parkingu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności