27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Maturzyści poznali wreszcie wyniki egzaminów maturalnych

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-08-12
Maturzyści poznali wreszcie wyniki egzaminów maturalnych

W ZSEiT w Pasłęku do egzaminu maturalnego podeszło 26 osób. W terminie głównym egzamin zdało 53,3% absolwentów technikum i około 30% absolwentów liceum. Z powodu pandemii i braku stacjonarnych zajęć z nauczycielami przed maturą nie wszyscy poradzili sobie z trudnymi w tym roku egzaminami. Jednak  już 8 września ci, którym nie udało się zdać wszystkich 5 obowiązkowych egzaminów, mogą przystąpić do egzaminu poprawkowego i wówczas zdawalność w technikum wyniesie 80%.

mm


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Trzeba postawić na dobre szkolnictwo zawodowe, gdzie trzeba się uczyć konkretnych rzeczy, które dadzą dobrych fachowców. Na wyższe uczelnie powinni iść tylko wybitnie zdolni a nie wszyscy chętni, którzy i tak niczego się tam nie nauczą, bo nie starczy im albo zdolności albo wytrwałości i pracowitości. Tymi cechami charakteru można zastąpić brak wybitnych zdolności i dojść do wytyczonego celu. Ale przy dzisiejszej modzie na cwaniactwo mało jest zdeterminowanych do trudu i potu.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Ale co poradzić, jak wszyscy chcą mieć wyższe wykształcenie. Tylko że przy takiej masowości, to wyższe wykształcenie z kilku powodów traci swoją wartość i jego właściciel jest najczęściej niedoukiem z dużymi pretensjami życiowymi i marnymi widokami na spełnienie tych pretensji. Często wybywa na zagraniczny zmywak. Pan magister na zmywaku - oto wynik wyższego wykształcenia dla każdego chętnego. Oczywiście nie dotyczy to ludzi naprawdę zdolnych lub pracowitych i wytrwałych, którzy znają realne życie i wiedzą, czego chcą.


#He he#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

No, no, nie bądź taki antybabiarz - a pani magister na zmywaku to przez zęby nie przeszło?


#Optymista#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-08-14

Nie czepiaj się - oczywiście ze dotyczy to obydwu płci. W/g dotychczasowej normalej klasyfikacji, bo w/g zboczonej ideologii LGBT jest tych płci więcej.


#Mgr   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Dzisiejsza młodzież ma inne priorytety. Ważniejsze są relacje na Instagramie, modne ciuchy, dziarki, samochody i imprezy. O przyszłość się nie martwią, bo rodzice pomogą. A jak nie pomogą to zawsze można dostać socjal - to teraz modne. Lewactwo zrobiło młodym ludziom ogromną krzywdę, ale jak ktoś sam nie potrafi myśleć, to nawet nie jest już żal takich osób. Jest też w tym wszystkim jakiś pozytywny aspekt. Chyba za dużo było już magistrów, którzy nie potrafili nic zrobić. Teraz przynajmniej ci bez matury na studia nie pójdą i nie będą powiększać rzeszy „wykształconych”, których nauczyć trzeba wszystkiego. Oczywiście gratuluję tym, którzy zdecydowali się podejść do egzaminu i udało im się zdać. Powodzenia Wam życzę na studiach i w dalszej karierze.


#500 plus#Mgr  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Pacz pan jaki odważny, pis nazwał lewactwem.


#Mgr#500 plus  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

A jak inaczej nazwać partię, która promuje rozdawnictwo? Socjal w każdej postaci należy przyporządkować lewicy. Prawica docenia ludzi pracy i wyznaje zasadę, że kto nie pracuje ten nie je.


#Fundator 500plus#500 plus  Ponad miesiąc temu, 2020-08-13

A co tu dziwnego, chyba trzeba być ślepym i głuchym, żeby nie widzieć że Kaczyński dąży do państwa gomułkowskiego, tyle że ma jeszcze unijne dotacje i może więcej rozdawać ale ważne tu jest słowo „jeszcze”.


#Bezstronny#Mgr  Ponad miesiąc temu, 2020-08-14

Kto nie pracuje ten nie je - tak mówili komuniści a nie prawicowcy. Doucz się, zanim coś napiszesz.


#Senior 75   Ponad miesiąc temu, 2020-08-13

Oj Boni!! Jak ja chodziłem do szkoły to "głąbów" pozostawiano na drugi rok w tej samej klasie, obecnie obserwujemy przyspieszony (sztuczny) awans głąbów i stąd takie wskaźniki. Decydenci powinni wprowadzić system selekcji w szkolnictwie, tak aby miernoty nie były przyjmowane do liceum. W samym liceum co rok powinien być solidny przesiew i wtedy będą dobrzy absolwenci liceów i kandydaci na studia.


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Decyzja zapadła będzie połączenie szkół może wtedy poziom urośnie.


#Pola   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Co to za tłumaczenie tak katasteofalnych wyników pandemią.To ostatnie 2 miesiące które normalnie nauczyciele przeznaczają na powtórki. Poza tym uczniowie szkół całej Polski byli w takiej samej sytuacji.


#Do bani   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Ani nauczania, ani wychowania w tej szkole nie ma. Czas chyba na jakieś radykalne zmiany. Jak długo można na pozorach się ślizgać?


#Wujek dobra rada   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Tylko 30% w liceum toż to granda! Na taką szkołę i takie nauczanie szkoda pieniędzy podatników. Lepiej wysłać tą "młódź" do prostych prac będzie z nich chociaż jakiś pożytek.


#Boni#Wujek dobra rada  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Wszystko co złe to na młodzież .A może trzeba przyjrzeć się całemu systemowi ludziom odpowiedzialbym za szkolbictwo średnie w Pasłęku i szamtm nauczycielom


#Boni   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Tak mało liczne klasy i tak mało osób zdaje maturę w śresniej szkole.Chyba starostwo piwinno się zastaniwić czty nie lepiej stworzyć jedną porządną szkołę a oszczędności przeznaczyć np na dodarkiwe popołudniowe zajęcia przygorowujące młodzież do matury lub na zajęcia sportowe których to w średnich szkołach w Pasłęku brakuje.


#Janusz   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Pjoter bez matury i tak w anglii zarobi wincyj nisz wy po woszych stundniach!! Po roku czasu kupił takom ałdice ze te mondralinskie uczyciele z rolnika takej nie majom


#Niech żyje nowoczesność   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

To wynik nowoczesnego nauczania (m.inn. testów a nie ustnych odpowiedzi), praw uczniów i "róbta co chceta". Mam nadzieję, że w pasłęckich szkołach zachowała się jeszcze odrobina starego, zacofanego "nauczycielskiego terroru" i żadnemu pedagogowi nie założono śmieciowego kubła na głowę.


#55555   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

26 osób i tak mała zdawalnosc?! Jestem w szoku. A raczej załamana


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Jaka szkoła tylu maturzystów.


#Paslenczanin   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

30%???? Żenada na skale wojewodztwa


#Zdziwiona   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

26 osób tylko podeszło do matury??? To ja mam pytanie, tam są tak małe klasy czy tak słaby poziom nauczania , że nie wszyscy podeszli do egzaminu?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności