19 czerwca 2021 Gerwazego, Protazego
Reklama Heops

Mecz o Puchar Polski

dodał 2020-07-14
Mecz o Puchar Polski

W najbliższą sobotę, 18 lipca Polonia Pasłęk rozegra swój pierwszy oficjalny mecz w rozgrywkach nowego sezonu piłkarskiego 2020/21. W Wojewódzkim Pucharze Polski przeciwnikiem podopiecznych trenera Fabiana Wieliczko będzie WKS Warmia Elbląg. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Pasłęku. Początek meczu o godzinie 18.00.

W związku z panującą pandemią koronawirusa COVID –19 kibice, którzy przybędą na mecz zobowiązani są do przestrzegania zaleceń służb sanitarnych.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

 • Gangus z Mosiru
   1970-01-01

  Zalecenia sanitarne spirytus obowiązkowy !!!

  • Ciekawe Gangus z Mosiru
    1970-01-01

   Ty jesteś po wypadku czy już taki się urodziłeś?

  • Gangus z Mosiru Gangus z Mosiru
    1970-01-01

   No nie masz racji to ciebie po podwórku w kondonie ciągali...

  • Ciekawe Gangus z Mosiru
    1970-01-01

   A jednak już taki się urodziłeś.Ojciec ciebie na próbę robił i coś mu nie wyszło.

  Pasłęczanin
   1970-01-01

  Wiecie co się dzieje z ZKS Olimpia Elbląg (2 liga)? Trener Nocon ktory doprowadził drużynę do strefy gdzie mogą walczyć o 1 lige został zwolniony za karę a 9 zawodnikow z podstawowego składu wyrzucili za karę za to ze bardzo dobrze grali. Wiecie o co chodzi? Prezes Olimpii Elbląg (ktory jest księdzem)Guminiak zrobil to bo mieli szanse awansowac a jak ich wrzucił z zespolu gra juniorami. Chodzi o pieniadze bo jak graja juniorzy to z PZPN daje kase. Nawet prezes nie napisał do PZPN o zgodę na granie w 1 lidze a wyrzucił trenera i 9 podstawowych zawodników. Nikt poważny nie chce sponsorowac OE bo kto normalny w takich warunkach to zrobi? Masakra jak się o tym dowiedzialem. Mam nadzieję że Polonia ma inne standardy mimo niższej ligi. Pozdrawiam Pasłęczanin :)

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2