14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Jana

Mikołaj zawitał do Pasłęka

dodał 2017-12-10
Mikołaj zawitał do Pasłęka
Wczoraj najmłodszych mieszkańców miasta odwiedził Mikołaj. Towarzyszyli mu bajkowi przyjaciele oraz animatorzy, którzy zadbali o dodatkowe atrakcje.

 

Podczas spotkania z Mikołajem dzieci miały okazję pochwalić się znajomością wierszyków i piosenek, a także porozmawiać z tym niecodziennym gościem i zrobić sobie z nim zdjęcie. Były też paczki, które najbardziej uszczęśliwiały dzieci, stojące w kolejce do Mikołaja. W międzyczasie można było skorzystać ze słodkiego poczęstunku oraz sprawdzić jak działają sanie.

 

Mikołajową akcję od kilku lat organizuje Izabela Malinowska, którą wspiera rodzina i znajomi. Wszyscy zaangażowani w to przedsięwzięcie są wolontariuszami, a sama akcja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

aw

 

Składam serdeczne podziękowania wszystkim ,którzy przyczynili się do pomocy w przygotowaniu akcji "Mikołaj w mieście Pasłęk" Podziękowania kieruję do:
-Pani Janiny Cieśla (dewocjonalia) zakup słodyczy
-Aleksandry Żukowskiej (piękna oprawa animacyjna)
-Piotra Nazarewicza (oprawa muzyczna akcji i nagłośnienie)
-Firma VOTUM (udostępnienie namiotu dla Mikołaja)
-Pani Sołtys z Rzecznej (udostępnienie namiotu)
-Bank Spółdzielczy w Pasłęku (wsparcie finansowe)
-Ciastkarni Państwa Bieńkowskich (przepyszne wypieki)
-Ciastkarni Państwa Hildenbrandt (przepyszne wypieki)
-Pani Ewie Szczepańskiej za piękny tort
-Paulinie Wyczawskiej z Olsztyna (fotografowanie akcji)
-gazecie "Express Elbląg" Panom Sebastianowi Bona-Kuchejda (za nagranie akcji dronem i kamerą) oraz Łukaszowi Nosarzewskiemu za wsparcie.
- Angelika Domańska z Elbląga (przy organizacji akcji)
-Agata Torucja-Wenta (pomoc w czasie akcji-malowanie buziek dzieciom,zabawa przy piniacie)
-Ośrodkowi Rekreacji w Pasłęku za współpracę
-UMiG za słodycze podarowane na akcję
-Elżbiecie Świderskiej (cukierki)
-Sklep "ELVIS" w Pasłeku (puzzle podarowane i gry pchełki)
-Anna Mikołajczyk -kwiaciarnia (wsparcie finansowe)
-Kiosk z gazetami w Polo- wsparcie finansowe)
-Państwu Jankowskim (lodziarnia-wsparcie finansowe)
-Komis przy pizzerii Diablo-słodycze

- Bar pod Bramą - pyszna zupa.

Szczególne podziękowania kieruję do Dyrekcji,nauczycieli,a przede wszystkim do uczniów szkół :
-Podstawowa nr.3 w Pasłęku
-Gimnazjum nr.1 w Pasłęku
-Liceum Ogólnokształcącego w Pasłęku.
Za organizacje zbiórek w szkołach na rzecz akcji ,Staneliście kochani na wysokości zadania.
Dziękuję mojemu mężowi,synowi,Klaudii Ławrynowicz,Karolinie Walerskiej,Adriannie ,Emilowi Czerlonko oraz wszystkim tym,którzy byli na akcji, pomagali i brali w niej czynny udział.

Robić coś na rzecz dzieci to największe szczęście.Tylko one zachowują w sobie czyste serca i nie udają nikogo.Warto pomagać,dlatego zapraszam za rok wszystkich czytających do pomocy. Pozdrawiam.

Izabela Malinowska

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wow   2017-12-18

Wspaniala kobieta.


#Serduszko   2017-12-11

Pani Izo jest Pani wspaniała osoba o wielkim sercu. Życzę wszystkiego dobrego i duzooo zdrowia. Pozdrawiam


#Dorota   2017-12-11

Pani Izo to co Pani robi jest wspaniałe. Podziwiam za dobre serce. Proszę nie zrażać się krytyką bo to najłatwiej jeszcze w anonimowo internecie. Życzę zdrowia i siły . Pozdrawiam serdecznie i ciepltko


#Serduszko   2017-12-11

Pani Izo


#Podziwiam   2017-12-11

Pani Iza to taki nasz lokalny Janosik


#Dziecięca radość   2017-12-11

Podziękowania dla Pani Izy i wolontariuszy za zorganizowanie wspaniałej zabawy dla dzieci. Niektóre dzieci po raz pierwszy widziały i rozmawiały z Mikołajem. Wszystkim, którzy krytykują polecam zaangażować się w jakąkolwiek akcję i dać coś od siebie.


#Pasłek   2017-12-11

Piękna inicjatywa!! Wielkie podziękowanie dla organizatorów za włożną bezinteresowną pracę czas a przedwszytkim ogromne serce !! Brawo jesteście wspaniali !! Tych nie zadowolnych proszę o zrozuminie ,że wszystkie takie akcje kierowane są do dzieci z rodzin ubogich i dzieci z domu dziecka .


#Sprawiedliwy   2017-12-10

Pani Iza na burmistrza! Biednym da,a bogatych z niczym odprawi.


#Podbudowany   2017-12-10

"było masę ludzi z Elbląga, bo się dowiedzieli o darmowych paczkach ...", to może dlatego paczek zabrakło, hę? To w biednym Elblągu tylu potrzebujących, że zjechali się do bogatego Pasłęka (jak do Hameryki, ho, ho,) po wsparcie? No, no, chyba pęknę z dumy.


#Ja   2017-12-10

a moje dziecko zadowolone że mikołaja zobaczyło i jest super


#Miko   2017-12-10

było mase ludzi z Elbląga,bo sie dowiedzieli o darmowych paczkach


#Zadowolony#Miko  2017-12-13

Akcja od trzech lat promowana przez p.Izę w tv1 .Więc nie ma co się dziwić,że tyle ludzi najechało. Ale reklamę miasta nam pani zrobiła jak nikt do tej pory. Skąd p.Izabela czerpie tyle sił i zdrowia? Muszę się koniecznie dowiedzieć ;) Fajna babeczka ten nasz św.Mikołaj :) Zdrówka życzę.


#Zolll   2017-12-10

Matki z dziećmi pchaly się jak by nie widziały Mikołaja i prezentów .... I co wy sobą prezentuje cię


#Obserwator   2017-12-10

Moim zdaniem te paczki to dla dzieci z rodzin ubogich którzy naprawdę tego potrzebują ! Kobieta najezdziła się rowerm w wyszukaniu sponsorów po czym Ci krzyczący podjechali własnymi autami !! Zachłanność nie ma granic wstyd nie uczcie dzici tego samego !


#Matka#Obserwator  2017-12-10

A ja uważam,że teraz nie ma biednych-ewentualnie niezaradnych życiowo(za to masa cwaniaków)


#Babcia   2017-12-10

Bogackim zabraklo paczek i pretensje do p.Izy wstyd


#Spokojny obserwator   2017-12-10

Jak zwykle, wszystkim nie dogodzisz. Ale rzeczywiście, usterki były. Najważniejsza - niesamowita pazerność niektórych mam, które za darmo chciały się jak najwięcej nachapać, co było bardzo niewychowawcze dla ich pociech, bo uczyło ich cwaniactwa. Usterki organizacyjne też były, wynikały raczej z niedoświadczenia organizatorów. Ale nie powinniśmy za bardzo narzekać, raczej trzeba uczyć się na błędach.


#Matka   2017-12-10

Też czekałam 2 godz z dzieckiem i zrezygnowałam.pan z mikrofonem powiedzial.cytuję. . pchacie się jak stado baranów. ' jak mozna tak do dzieci i ich opiekunów mówić .brak organizacji


#Mia   2017-12-10

Na miejscu Pani Izy przestalabym organizowac te akcję, tak samo na miejscu Motomikolai. Moze w koncu byscie docenili co sie dla was robiło.


#Nieświęty Mikołaj   2017-12-10

Pani organizatorka chce zbierać laury, więc niech przyłoży się do zrobienia imprezy porządnie. Wystarczyło poprosić o pomoc innych i paczek mogło być więcej.


#Wkurzony#Nieświęty Mikołaj  2017-12-10

Nieswiety,przestań głupoty pisać!Gdyby kobieta oczekiwała nagród to by nie robiła niczego za darmo! Właśnie zbiera laury od takich prostackie jak ty.Rusz dupsko i też czymś się zajmij,a nie biegniesz po dary Mikołaja.Kobieta z klasą,nie zajmuje się pierdoła mi jak wielu w mieście.Sam się dziwię, że jeszcze jej się wogole chce coś robić dla takiej trzody,bez kultury.Ale skoro robi to dzieciom, świadczy o niej jedynie, że jest stworzona do roli Mikołaja.Przygotuj paczki dzieciom do domów dziecka,potrafisz?!!Ty nie,bo zły człowiek z ciebie,a kobieta to robi od lat.Wiec stul Dziuba i dziękuję że nie wiem jak się nazywasz!


#Taka#Nieświęty Mikołaj  2017-12-10

Ludzie jesteście tak nienormalni że nawet tego ustawa nie przewiduje. Nigdy Wam nic nie pasuje. Najbardziej rozśmieszyło mnie to,że zabrakło paczek. To najlepiej na przyszły rok Mikołaj wcześniej niech chodzi po mieszkaniach,robi listę dzieci i jeszcze co chcą dostać od Mikołaja żeby zadowolić rodziców,a potem na spotkaniu niech wyczytuje nazwiskami. Paranoja jak nie doceniacie tego co macie i ile się dla Waszych pociech robi


#Anula#Nieświęty Mikołaj  2017-12-10

chamstwo !!!a ile państwo dołożyło się do tego żeby tak krytykować Panią Izę


#Katty#Nieświęty Mikołaj  2017-12-10

Mikołaj od kilku miesiecy prosil o pomoc w organizacji akcji, wiec po co ten komentarz.


#Mieszkaniec   2017-12-10

Na przyszły rok proponuję zrobić listę. Każdy kto chce dostać paczkę dla dziecka, sam ją kupuje i daje Mikołajowi do rozdania, albo daje fundusze na jej zakup. Chociaż nie wiem, która opcja lepsza? Okaże się że dziecko będzie niezadowolone bo zamiast snikersa dostało marsa, a zamiast klocków Lego klocki Cobi. Nie dogodzi się wszystkim! Pani Iza starała się jak tylko mogła. Udało jej się przygotować tyle paczek ile przygotowała. Mogę się założyć, że jeśli w przyszłym roku zorganizuje kolejną taką akcję i przygotuje dwa razy tyle prezentów to znów komuś zabraknie.My zostaliśmy w domu aby wystarczyło dla innych.Mieszkańcy są zachłanni, tak jak było z akcją zorganizowaną przez motocyklistów. Były osoby, które odebrały nagrodę na Ogrodowej, a za chwilę biegły po paczkę na parking przy murach.


#Dhl   2017-12-10

Stałem z dzieckiem od samego początku. Fajnie było(za to szacun)ale dlaczego to było tak zorganizowane że zabrakło prezentów,można było przecież rozdać skromniejsze paczki ale dla wszystkich dzieci. My wróciliśmy z płaczem córki. Akcja fajna ale niesprawiedliwa,wolałbym zapłacić żeby tylko córka dostała prezent.


#Antonio#Dhl  2017-12-10

Trzeba było się dołożyć albo lepiej wychować dziecko żeby nie wyło


#Mietek1387#  2017-12-10

Tak tak to była porażka taka się nie organizuje imprez dzieciom było zimno i jeszcze nie starczyło prezentów bu bu bu bu !!!!!!


#Ja   2017-12-10

Idz jeden z drugim do biedronki kup z 500+ pare drobiazgow ladnie zapakoj i powiedz dziecku ze to od mikolaja bo wczoraj sie spieszyl do innych dzieci czy tam inna bajeczke. Wstydzilbym sie stekac w necie. Tylko daj daj daj . Co za ludzie


#Do ja#Ja  2017-12-10

Widać że nie masz dzieci


#Obserwator   2017-12-10

Inicjatywa super. Tylko co powiedzieć dzieciom dla których zabrakło prezentów i odeszły z płaczem Jak im wytłumaczyć że jedno dziecko dostało a drugie nie. Wczoraj było ich około 200 więc pytanie jest takie czy warto organizować to na taką skalę żeby jedni byli szczęśliwi a reszta płakała???


#Afk#Obserwator  2017-12-10

Dzieci które nie dostały z pewnością były niegrzeczne w ciągu roku. Buuum, zagadka rozwiązana !


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na jasełka

Wydarzenie odddbyło się 3 godziny temu  

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...