15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Milenka i Szymon u Pana Starosty Macieja Romanowskiego

dodał 2019-12-20
Milenka i Szymon u Pana Starosty Macieja Romanowskiego

Bardzo wielkim przeżyciem dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Rychlikach, Milenki Tyburskiej z klasy pierwszej i Szymona Dębka z klasy czwartej okazała się wizyta u pana Starosty Macieja Romanowskiego w Starostwie Powiatowym w Elblągu. Uczniowie odebrali nagrody za udział w konkursie pt,, Ciche zatruwanie to czadu działanie”. Milenka Tyburska zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej, a Szymon czwarte. Uczniowie otrzymali gratulacje i wspaniałe nagrody z rąk Pana Starosty Macieja Romanowskiego oraz Pana Marka Kowala za które bardzo dziękujemy. Konkurs przebiegał dwuetapowo , najpierw prace oceniane były na szczeblu gminnym, a potem na szczeblu powiatowym. Nad konkursem w szkole czuwała Pani Anna Olejnik -dziękujemy Pani Aniu. Gratulujemy Milence i Szymonowi, ich wspaniałym rodzicom oraz wychowawcom Pani Anecie Wiżyń i Pani Annie Dudowicz-Głuch, życząc kolejnych sukcesów. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach.

 

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Babcia   2019-12-20

Wspaniałe nagrody to starosta zakupił chyba ze swojej pensji, bo za rok 2018 wyniosła ona 176.800 zł i wzrosła w stosunku do roku 2017 o 21.000 zł. Ludzie Jarosława Kaczyńskiego nie spisali się najwyraźniej w tej akcji "tanie państwo".


#Ktoś #Babcia  2019-12-21

Starosta to cudowny i dobry człowiek o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. A to ile i kto dostaje podwyżki to indywidualna sprawa. Nie ładnie się dzień w cudzej kieszeni. Pozatym cz BABCIA spodziewała się nagrody pieniężnej o wysokości np 10 tyś. Zł?


#Pasłęcki obserwator#Ktoś   2019-12-21

Starosta nawet gdyby był świętym, to nie zmienia to faktu, że wraz se swoim urzędem powiatowym jest zbędnym szczeblem w drabinie samorządowej, pasożytującym na jej finansach. Zostało to nam zafundowane już dawno ale teraz jest zbędne. Mogłoby być z pożytkiem zlikwidowane ale to wymagałoby współpracy wszystkich sił politycznych. To jednak niestety, nie jest dziś możliwe.


#Jak ja nienawidzę idiotów w wieku geriatrycznym#Babcia  2019-12-21

Licz babcia swoje pieniądze a nie cudze. Sprawdź przy okazji oświadczenie majątkowe Jarosława. Poza tym obecnie jest na zwolnieniu lekarskim a do pracy przylazł. Komu tak można?


#Roman#Babcia  2019-12-20

Na wzrost pensji Starosty nie narzekaj. Wszak dzięki tej samej partii rosną ceny chleba. Czyż nie powinnaś zapytać się o to, czy wśród nagród dla dzieci nie zabrakło np czujników wykrywających CO w mieszkaniu?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności