16 lipca 2020 Mariki, Benity, Eustachego

Minął spokojny weekend – dwie kolizje

dodał 2012-12-31
Minął spokojny weekend – dwie kolizje

Dwie kolizje wydarzyły się minionego weekendu. Od czasu oddania do użytku nowej trasy S 7 ilość kolizji i wypadków zmniejszyła się radykalnie. Jeżeli dochodzi do zdarzeń drogowych, to głownie w mieście i gminie. Wczoraj miały miejsce kolizje na ulicy Jagiełły i Boh. Westerplatte. Oprócz tego odnotowano 21 interwencji (4 domowe) i uszkodzenie mienia na ulicy Mickiewicza. Funkcjonariusze z sekcji ruchu drogowego wystawili w czasie weekendu 7 mandatów na kwotę 900 zł. Wczoraj pisaliśmy też o kierowcy bez uprawnień, który prowadził fiata uno mając 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w sobotę na ulicy Ogrodowej uwalniali uwięzionego psa. Wczoraj zabezpieczali miejsce kolizji na  ulicy Boh. Westerplatte i usuwali niebezpieczne drzewo na ulicy Firleja. Druhowie z OSP Jelonki w sobotę usuwali drzewo i gasili pożar sadzy. Do pożaru sadzy wyjeżdżali również druhowie z OSP Młynary.
jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#PASŁĄCZANIN   2012-12-31

I znowu zbiorowa fotka nierobów ,którym d...y przyrosły do foteli w samochodach a w dodatku parkujących na zakazie postoju i parkowania przy wyjeździe z placu strażackiego przy ulicy Westerplatte


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności