18 stycznia 2019 Piotra, Małgorzaty

Minął weeked - 4 pijanych kierujących

dodał 2018-09-03
Minął weeked - 4 pijanych kierujących
Ostatni weekend wakacji zaowocował zatrzymaniem czterech pijanych kierujących. Troje z nich to mieszkańcy gminy Rychliki.

 

Pierwszy z zatrzymanych nietrzeźwych kierowców to 33-letni mężczyzna, u którego badanie wykazało 2,4 promila alkoholu w organizmie. Co ciekawe, jego podróż autem na podwójnym gazie zakończyła się kolizją z ogrodzeniem w Rychlikach. Drugi pijany kierujący zatrzymany w Rychlikach to 36-letni mieszkaniec tej gminy. Jego wynik to 2,2 promila alkoholu w organizmie. W Jelonkach z kolei policjanci zatrzymali 49-latka, jadącego motorowerem, który "wydmuchał" 0,6 promila alkoholu. Ostatni z weekendowych kierowców "pod wpływem" to 52-letni mężczyzna z gminy Morąg, którego funkcjonariusze zatrzymali w Marzewie. Jego wynik to 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Poza tym w weekend policjanci interweniowali 26 razy, 4 wezwania dotyczyły interwencji domowych. Funkcjonariusze odnotowali trzy kolizje: w Krośnie, Rychlikach i w Pasłęku na ul. Polnej. Policjanci przyjęli także zgłoszenie o kradzieży roweru oraz kradzieży sklepowej (tu udało się ująć sprawcę, który został ukarany mandatem w wysokości 500 zł).

Strażacy z JRG Pasłęk mieli spokojny weekend. Jedynie w piątek wyjeżdżali do usunięcia gniazda szerszeni przy ul. Zacisze.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Spokojny   2018-09-03

Jak nie będzie odpowiednio surowych kar dla pijaków, to nigdy to się nie skończy. Dobrze by było, gdyby kilku posłów różnych opcji politycznych straciło życie pod kołami pijaków, to wtedy kary zaostrzą - innej możliwości nie widzę.


#Police   2018-09-03

W UK jak złapią kogoś po pijaku to jego przepis morda jest w lokalnych mediach. Wyobraźcie sobie ten artykuł i pod spodem zdjęcia pijakow. Tylko taka metoda można coś zdziałać.


#Nick   2018-09-03

Skąd dokładnie Ci delikwenci???


#Mieszkaniec   2018-09-03

Dokladnie w rychlikach jezdza jak idioci od strony kwietniewa jak sie rozpedza to zwalniaja dopiero na krzyzowce kolo starej knajpy brak rozumu moze ktos cos zrobi dopiero po jakiejs tragedii:/


#Driver   2018-09-03

Tyle mówią, bębnią,troąbią a taki ćwok jeden z drugim nie zdaje sobie sprawy że naraża kogoś na wielkie niebezpieczeństwo.Za małe kary dla tych gnoi.


#Illusja   2018-09-03

W Rychlikach jeżdżą jak debile. Brakuje progów zwalniających i kontroli prędkości


#123   2018-09-03

byly dozynki i sie dorzneli


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na Jordan

Pozostało1 dzień

Proboszcz parafii greckokatolickiej w Pasłęku ksiądz mitrat Andrzej Sroka zaprasza na...


20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....


Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...