22 stycznia 2020 Anastazego, Wincentego

Minął weekend

dodał 2018-05-21
Minął weekend
W miniony weekend policjanci z pasłęckiego komisariatu interweniowali 31 razy. 4 wezwania dotyczyły interwencji domowych.

 

Funkcjonariusze z drogówki nałożyli 4 mandaty na łączną kwotę 1.250 zł i zatrzymali jeden dowód rejestracyjny niesprawnego pojazdu. Policjanci pracowali także przy trzech kolizjach: w Pasłęku na ul. Westerplatte i Steffena oraz w Zastawnie (gm. Młynary). Poza tym zatrzymali do wytrzeźwienia 5 osób, przyjęli zgłoszenie o kradzieży radioodtwarzacza w Młynarach oraz kradzieży desek w Kwietniku.

Strażacy z JRG Pasłęk w sobotę zabezpieczali zawody sportowe OSP nad jeziorkiem miejskim, a w niedzielę wyjeżdżali do pożaru budynku gospodarczego na terenie pasieki w Stegnach. W akcji pomagali im członkowie miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Okoliczności tego zdarzenia badają policjanci.

aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Rymło mi się   2018-05-22

Nawet ja nie daję rady, choć mam łeb nie od parady. Wciąż pyskują tu komuchy, co zlatują się jak muchy. Jak się pozbyć tej zarazy, co tu włazi tyle razy? Chyba udam się w pokorze do Bolusia bo on może nawet w Sejmie się pojawić, by niepełnosprawnych zbawić. Może zjedzie do Pasłęka, gdzie tylu komuchów kwęka i swą charyzmą ich wzmoże, że wyjadą stąd za morze.


#Bolek z totolotkiem#Rymło mi się  2018-05-22

nie kcem ale muszem, wspierać lewom nogie komuszom, bo mam za dużo za uszem, i na ramienu duszem ( duszę?)


#He he#  2018-05-23

Bolek był u protestujących w sejmie KOdziar z nepełnosprawnymi potomkami. Powiedział, ze on zarabia 5 tysięcy a Danuśka wydaje 6. Czyli, że co, że guzik go obchodzą KOdziary w sejmie, on by wolał ten tysiąc jeszcze?


#Wyborca   2018-05-22

Niestety świadomi nie staną się nigdy Doświadczona. Jak te szczury wychowane w klatce. Pis otworzył furtkę i oni grzecznie do niej weszli. Tam im jest najlepiej. Nawet gdy żarcie nie pierwszej świeżości. Szczury nie są wybredne.


#Aha#Wyborca  2018-05-22

ale to przeciez was ,komuchów wychowywao w klatce ( sowieckiej) a wy w probowaliście wychowywać w Polsce sobie posłusznych "obywateli". Nie udało się, bo doprowadziliście do bankructwa, a opór społeczeństwa był taki, że groził wam bezpośrednio utratą władzy. Zaczęliście przekształcać majątek narodowy tak, że sobie wzięliście część a zagranicy sprzedaliście pozostałą część. Teraz udajecie liberałów. Straciliście czść władzy ( parlament, rząd, prezydent) i strasznie się wściekacie. Bo mysleliście, że zawsze będziecie się przeobrażać (wcześcniej PO, teraz .Nowoczesna i Kukiz) i w nowej postaci nadal utrzymywac władzę. A tu zonk! Kaczor przejął władzę!


#Hehe#  2018-05-22

Najwięcej polskiego majątku wyprzedano za bezcen za czasów rządów PC a tu liderzy PC według listy ogólnopolskiej: Jarosław Kaczyński, Warszawa Jan Parys, Warszawa Tomasz Jackowski, Warszawa II Lech Kaczyński, Nowy Sącz Wojciech Ziembiński, Warszawa Krzysztof Tchórzewski, Siedlce Teresa Liszcz, Lublin Edmund Krasowski, Gdańsk Adam Glapiński, Olsztyn Antoni Tokarczuk, Bydgoszcz Adam Lipiński, Wrocław Ludwik Dorn, Łódź


#Ja   2018-05-22

kilku znudzonych baranów zjebało Jurkowi portal. Na wuja się osły kłócicie??? Wystarczy minuta aby zorientować się że jesteście tak zatwardzali w poglądach że jakakolwiek merytoryczna dyskusja nie ma sensu. Idz jeden z drugim na słońce, działeczkę, rower nie klepcie bez sensu w klawiatury bo szkoda prądu


#SEO#Ja  2018-05-22

Człowieku, wiesz jak się robi pozycjonowanie strony, miej trochę wyobraźni, nic tu się nie robi przypadkiem


#Zjadacz chleba   2018-05-21

Wolę nudę niż islamskie ubogacenie.


#Tylne drzwi#Zjadacz chleba  2018-05-21

No to będziesz musiał zacząć przywykać , obecny rząd zamierza sprowadzić 500 tys tanich pracowników z kolebki terroryzmu Pakistanu, Bangladeszu, Nepalu i Indii, wszystko dla naszegodobra, żeby zbyt wysoka pensja, w głowie nam nie przewróciła


#Hgf#  2018-05-21

akurat, jak zwykle kłamstewko anonimowego trolla


#Szok#  2018-05-21

To sobie poczytaj baranie, poważne publikacje a nie SMS z KC, jeszcze może napiszesz że benzyna drożeje, bo ropa drożeje, widziałem takiego SMS ka z pouczeniem, tylko czemu tylko w Polsce drożeje, już nie napisali, liczą że pospólstwo tępe i się nie zorientuje


#Hgf#  2018-05-21

ojej.... bo wybuchniesz zaraz jak przepompownia szamba w Gdańsku.... no i Budyń zafajdany teraz,więc uważaj, nie napinaj się.


#XP#  2018-05-21

Boisz się że dla twoich ukraińskich braci z czarnym podniebieniem zabraknie pracy? :)


#Doświadczona#  2018-05-21

Przyznaję rację, przy wielu artykułach o błyskawicznym wzroście cen paliwa, po ogłoszeniu nowego podatku, pojawiają się te same teksty, jak z matrycy „ceny nie są spowodowane opłatą, Orlen sam zapłaci...” Jak mawiał klasyk: Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie staną się świadomi." George Orwell (z książki Rok 1984)


#Tylne drzwi#  2018-05-21

Boję się że tobie zabraknie pracy a twoją córkę będzie łomotał muslim a żonę hindus a potem poślubi ośmioletnią córkę twojego sąsiada, bo oni mogą i tak robią u siebie


#XP#  2018-05-22

Ja w przeciwieństwie do ciebie coś potrafię, więc o siebie się nie martwię :)


#Tadeusz#  2018-05-22

Pożyjemy, zobaczymy - pycha kroczy przed upadkiem


#Tylne drzwi#  2018-05-22

O ukraińskich braci, to pytaj się tych tam hgf, pytam, zjadacz chleba, to ich idole sprowadzili ich legalnie coś około miliona z tego trzy czwarte po kilku miesiącach znika z systemów podatkowych


#Hehe#  2018-05-22

Odezwał się podpisany imieniem i nazwiskiem


#XP#  2018-05-22

To nie pycha, a pewność siebie. Ja rozumiem że wiara nie idzie w parze z inteligencją, ale proszę chociaż zachować pozory na forum publicznym.


#Hehe#  2018-05-22

Napisz to do klanu Kaczyńskiego, to napiszą ci merytoryczną odpowieć że jesteś zżydowskim, pachołkiem , komuchem, lewakiem, kodowcem, peowcem, .. i jeszcze kilka merytorycznych nazw ale szukać mi się nie chce


#Rymło mi się   2018-05-22

O czy byś tu nie rzekł, zaraz - rój komuszych wpisów naraz. Ten od Peo, tamten z KOD-u, lecą jak muchy do miodu. Zero treści, multum jadu, poszczekują do upadu. Jak się pozbyć stąd tej psiarni? Won do Gdańska! Do szambiarni!


#Pytam#Rymło mi się  2018-05-22

wściekają się, bo nie ma już dojcia do koryta.


#Hehe#  2018-05-22

Tymczasem Prawi i Sprawiedliwi - Na liście znajduje się m.in. radny woj. małopolskiego Zdzisław Filip, który w spółce Tauron Wydobycie zarobił w ciągu dwóch lat 861 tys. zł. Radny Białegostoku Marcin Szczudła zyskał 620 tys. zł za pracę w PGNiG. Jaromir Falandysz oprócz mandatu radnego Gdańska wzbogacił się na pracy w spółce Energa Oświetlenie, gdzie w dwa lata zarobił 510 tys. zł.


#śmieszek#  2018-05-22

Przez takich jak Ty jest podgrzewana atmosfera. Bądź obiektywny i napisz również co zrobił obecny rząd by ograniczyć zarobki w spółkach Skarbu Państwa.


#Pytam#Rymło mi się  2018-05-22

prezydent Gdańska - Budyń teraz obsrany chodzi?


#Wyborca#Rymło mi się  2018-05-22

Normalnie paski w TVPinfo możesz pisać, albo kozy pasać. Na jedno wychodzi taka sama robota...


#Ffffffff   2018-05-22

Stegna dojechała jak Pasłęk już wszystko zagasil


#Zjadacz chleba   2018-05-21

No nie, wyraziłem swoje zdanie a tu rzuciła się na mnie jakaś sfora.


#Hgf#Zjadacz chleba  2018-05-21

komuchy źle znosza odrywanie od koryta, stąd ta ich nerwowość.


#Wzór   2018-05-21

pięknie zadbany orzełek na czapce Pana policjanta :)


#KRYSTYNA   2018-05-21

NUDA..


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności