Minął weekend

dodał 2020-01-13
Minął weekend

W ocenie policji miniony weekend był wyjątkowo spokojny. Odnotowano: 22 interwencje (4 domowe), kolizję z sarną w gminie Godkowo oraz pożar pustostanu w miejscowości Zaścianki gmina Młynary. Były też mandaty w ruchu drogowym (5 na kwotę 1700 zł. m.in. za złe parkowanie).

Strażacy z OSP Rychliki i Święty Gaj gasili w sobotę pożar świetlicy w Świętym Gaju. W niedzielę do pożaru w Zaściankach wyjechali strażacy z JRG Pasłęk i JRG nr 1 z Elbląga. Pomagali im druhowie z OSP Młynary. W tym czasie miasto i gminę Pasłęk zabezpieczali druhowie z OSP Zielonka Pasłęcka.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Gall Anonim   2020-01-13

Dokładnie. JRG PASŁĘK i JRG ELBLĄG popisali się jak trzeba. Przyjechali, zobaczyli i nie zrobili nic. Gdyby nie OSP Młynary pożar by trwał do dzisiaj!


#Ja   2020-01-13

Bo trzeba tak robić żeby zarobić a się nie narobić z takim podejściem właśnie sa strażacy z psp to jest dla nich praca jak każda inna . OSP zawsze robi całą robotę ale tak to już jest.


#Obecny   2020-01-13

Strażacy z JRG Pasłęk , nie niepomagali im druhowie z OSP Młynar, tylko robili całą robotę, bo strażacy z Pasłęka to palili głupa, i nie jednostka tylko było ich czterech.


#Loleczek   2020-01-13

Kto komu pomagał hehe trochę słabe te wasze artykuly


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności