Minął weekend

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-02-24
Minął weekend

Policjanci z komisariatu w Pasłęku w czasie weekendu interweniowali 25 razy (4 interwencje domowe). Ważniejsze wydarzenia to kradzież butelki wódki w jednym z marketów (28 letni sprawca z Pasłęka zatrzymany) i kolizja na rondzie 3 Maja - Boh. Westerplatte. Wystawiono również 3 mandaty w ruchu drogowym na kwotę 600 zł i 1 mandat porządkowy na kwotę 500 zł (bezpodstawne wezwanie policji).

Strażacy z JRG odnotowali następujące zdarzenia:

sobota - pożar sadzy w Sakówku (JRG i OSP Jelonki)

              - usuwanie gałęzi ul. Chodkiewicza

              - pożar trawy w Zaściankach (OSP Młynary)

              - usuwanie połamanego drzewa w Krupinie (OSP Jelonki)

              - usuwanie drzewa w Drulitach (OSP Zielonka Pasłęcka)

niedziela - Pożar sadzy w Zastawnie (JRG i OSP Młynary)

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Do Apsik: nie wydziwiaj, proszę. Wszak Policja, a nawet policjant, może zatrzymać Ciebie i każdego innego podając byle przyczynę, np. uświadamiając Tobie, że możesz posiadać przy sobie coś do rozerwania się. Tak podałeś policjantowi, mając przy sobie "Rozrywkę" z krzyżówkami. Policjanci są szkoleni w zakresie rozrywania się nieco inaczej, niż my jesteśmy przyzwyczajeni.


#Apsik   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

No to chyba gościu zawinoł za 500 skoro zatrzymany został?? Bo czegoś nie rozumiem.. Bo z tego co wiem i w handlu nie od dziś to za flaszeczke to mandacik porządkowy


#Dziwny Świat#Apsik  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

A za batonik odsiadka


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

"Ważniejsze wydarzenia to kradzież butelki wódki w jednym z marketów." To cytat z tekstu. Nie zapodano, jaka zawartość butelki był (chodzi o litraż), a jest to ważne, gdyż PiS zapowiedziało wprowadzenie opłat dodatkowych od tzw. małpek, o zawartości 0,1 i 0,2 litra, powołując się na potrzeby zdrowotne człowieka, a nawet Polaka. Zapewne eksperci PiS ocenili, że 0,5 litra, nie wspominając już o litrze, ma zawartość bardziej zdrową dla Polaka, a nawet dla człowieka. Może złodziej ukradł małpkę z powodu spodziewanej podwyżki? Panie Admin, zawalił Pan podanie tak istotnego szczegółu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności