Minął weekend

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-03-02
Minął weekend

W ocenie policji miniony weekend był spokojny. Odnotowano tylko 20 interwencji w tym 5 domowych. Funkcjonariusze z ruchu drogowego wystawili 6 mandatów na kwotę 1700 zł (prędkość). Sześć mandatów porządkowych na kwotę 600 zł wręczono osobom zakłócającym spokój i spożywającym alkohol w miejscach niedozwolonych.

Strażacy z JRG w Pasłęku w piątek zabezpieczali miejsce kolizji na skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego i Steffena. Później zdejmowali kota z drzewa w miejscowości Rychliki, usuwali drzewo w Kudyńskim Borze, gasili pożar sadzy w Grądkach i na ul. Sprzymierzonych. W sobotę na ul. Partyzantów strażacy likwidowali kolejny niebezpieczny konar zagrażający pieszym i zmotoryzowanym. Ostatnia sobotnia  interwencja dotyczyła pożaru sadzy w Jelonkach (+ OSP).

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Anonim2   Ponad miesiąc temu, 2020-03-03

Tych pięć to chyba na samych Liszkach było


#Wrrrrr#Anonim2  Ponad miesiąc temu, 2020-03-03

To tak dobrze się bawią na tych Liszkach?


#Piotr W   Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

Jeżeli chodzi o nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego to niech Mieszkańcy zatrzymywani w tym temacie zadają pytania dlaczego w części Pasłęka można bezkarnie nie przestrzegać prawa ruchu drogowego. Dotyczy ulic Ogrodowa przy tzw. kwadracie. Są tam dwa znaki które dokładnie określają Kto i gdzie może się zatrzymywać, parkować. Funkcjonariusze Policji przejeżdżając obok nie interweniują. Dotyczy to również ul. Piłsudskiego w pobliżu nr4, przejście dla pieszych i podwójna ciągła po obu stronach a często są zaparkowane samochody. Czy naprawdę znowu trzeba zadawać pytania w MSWiA dlaczego tak się dzieje.


#Wrrrrr#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

Ostatnio jedna panna miała zaparkowany samochód na parkingu (prawidłowo) ale za daleko by było iść wiec przestawiła pod sam mięsny! Nosz kurła mać! Niech ludzie zaczną jeszcze wjeżdżać do środka owego mięsnego. Albo niech zrobią jak w McDonalds, mięsny drive! Toc wyjechać się nie da tamta strona z parkingu nie łamiąc przepisów.


#Aaa#Wrrrrr  Ponad miesiąc temu, 2020-03-03

a na starym miescie parkowanie po lewej stronie ulicy? lub narysowane znali poziome ze tu nie wolno stawac bo za blisko przejsc dla pieszych lub wyjazdów z posesji i tez auta parkuja i nikt nie reaguje. Wiec po co przepisy i kary jak i tak kazdy robi co cche i nie ma egzekwowania tego prawa?


#Wrrrrr#Aaa  Ponad miesiąc temu, 2020-03-03

Dokładnie, jak tylko jest sezon na lody to ludzie na zakrętach auta stawiają... a co najlepsze, są miejsca tak jak np stare miasto gdzie ludzie auta stawiają jak chcą i policja nic z tym nie robi a np pod Domem Handlowym zaraz zatrzymują... może nie od razu mandat ale robią porządek - o co w tym chodzi?


#Wrr   Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

Policję zapraszamy do Krosna tam można mandatów za prędkość wystawić sporo


#Stary driver#Wrr  Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

A gdzie tam w Krośnie można się rozpędzić? Chyba, że koło dawnego młyna


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

A u nas sąsiadka codziennie zakłóca spokój i nigdy mandatu porządkowego nie dostała mimo że było zgłaszane na policję ostatnio np. polała klatkę schodową domestosem.Co robić?


#Twoj#Mieszkaniec  Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

Wyszorować klatkę schodowa jak już domestosem polane


#Rozśmieszony   Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

"W ocenie francuskiej policji miniony weekend był wyjątkowo spokojny. Odnotowano tylko 50 spalonych aut, 100 spałowanych demonstrantów i 50 zdemolowanych witryn sklepowych". To jest przynajmniej ciekawy komunikat a nie jakieś tam mizerne sześć mandatów porządkowych. Wciąż nie możemy dogonić postępowego Zachodu, tylko dusimy się w "zaściankowym pislandzie", jak mówią "nasze autorytety" z Warsiawy.


#Poprawcie się#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

Zapomnili napisać o przygłupie co się podpisuje Rozśmieszony


#Do tutejszych niedouków#Poprawcie się  Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

O! I to można nazwać literówką, opuszczone "e" w "zapomniEli".


#Rozśmieszony#Do tutejszych niedouków  Ponad miesiąc temu, 2020-03-02

Ja mu wybaczam. Chłopina i tak stara się jak może a niewiele już może. To niech sobie chociaż postuka palcem w klawiaturę.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności