27 stycznia 2021 Przybysława, Anieli, Jerzego
Reklama Heops

Minął weekend

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-01-11
Minął weekend

Policjanci z komisariatu w Pasłęku interweniowali w czasie weekendu 29 razy (3 interwencje domowe). Oprócz tego odnotowano: 3 kolizje (Marianka, S 7 i Godkowo) i zatrzymanie prawa jazdy za 50+ (gmina Młynary). Do aresztu na trzy miesiące trafił 60 - letni mieszkaniec gminy Pasłęk. Pan notorycznie znęcał się nad rodziną. Były również mandaty w ruchu drogowym (8 na kwotę 1900 zł) i trzy porządkowe na kwotę 700 zł (brak maseczek ochronnych, brak odblasków i zakłócanie porządku).

Strażacy z JRG w Pasłęku przy pomocy druhów z OSP Godkowo gasili w piątek pożar poddasza w Rogajnach. Również w piątek zabezpieczali miejsce kolizji na trasie S 7. Druhowie z OSP Zielonka Pasłęcka wyjeżdżali do Robit, gdzie usuwali niebezpieczny konar. W sobotę na ulicy Jagiełły strażacy sprawdzali pomieszczenia, w których czuć było zapach ulatniającej się benzyny. W sobotę strażacy z JRG i druhowie z OSP Jelonki uratowali sarnę, która utknęła w kanale. Oprócz tego w Lisowie pomagano przy wydobyciu zwłok a w Pasłęku dokonano pomiaru na zawartość tlenku węgla.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Psychoprosiak   Dwa tygodznie temu, 2021-01-12

Dajcie namiary na jakiegoś dilera. Ostatnio szukałem speeda i nie mogłem znaleźć, a miałem ochotę zakotłować w nochala. Myślałem że w Pasłęku jest problem ze sprzętem, ale z tego co tutaj piszecie to dilerów nie brakuje. Dawajcie znać na priv :)


#Ona   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-01-12

Prawda dilerow nie brakuje, caly Paslek fruwa po przerobionym temacie. Pozniej pizdy na bani maja I zaczepki szukaja. ...


#Ktoś#Ona  Ponad 2 tygodnie temu, 2021-01-12

Banda ch..a i ćpunów w jednym


#Pomyśl#Ktoś  Ponad 2 tygodnie temu, 2021-01-12

Masz rację ale Twoje wulgarne słowa znacznie tę rację osłabiają. A szkoda.


#Anonim   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-01-12

Panowie policjanci byście wreszcie zrobili porządek z tymi ćpunami i dilerami w tym pasłęku i okolicy pasłeka a nie ich ciągle bronicie,zgłaszane było parę razy na jedną rodzinę w bloku,że biorą amfetaminę i dilują to nic nie zrobiliście.


#Wnerwiony#Anonim  Ponad 2 tygodnie temu, 2021-01-12

Należy śledzić i tępić bezwzględnie wszelakich dilerów drobnych i grubych. To prawdziwi handlarze śmierci powolnej ale nieubłaganej tych niedoświadczonych ale i niemądrych młodych ludzi, którzy dali się złapać na ten uzależniający haczyk. Kara śmierci byłaby najsprawiedliwszą dla takich handlarzy, bo to mordercy.


#PRL#Anonim  Ponad 2 tygodnie temu, 2021-01-12

Zaraz ciebie zgłosimy ormowcu


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
nasza2