16 czerwca 2021 Aliny, Benona, Anety
Reklama Heops

Minął weekend

dodał Miesiąc temu
Minął weekend

W czasie minionego weekendu policjanci z komisariatu w Pasłęku odnotowali 49 interwencji, w tym 6 domowych. Były dwie kolizje (ul. Partyzantów samochód osobowy miał kontakt z rowerem i w Zielonce Pasłęckiej auto osobowe wjechało w dziurę ). Funkcjonariusze skontrolowali również autobus z turystami i zabezpieczali pielgrzymkę rowerową Morąg - Św. Gaj. Policjanci z ruchu drogowego wystawili w czasie weekendu 23 mandaty na kwotę 7300 zł. (prędkość).

Strażacy z JRG w Pasłęku interweniowali wczoraj gasząc pożar traw w miejscowości Pólko. Druhowie z OSP Godkowo w sobotę gasili podpalone drzewo w miejscowości Ząbrowiec.

W czasie uroczystości z okazji Dnia Strażaka awanse otrzymali przedstawiciele JRG z Pasłęka.

Na starszego strażaka awansowali:

Łukasz Bychawski

Łukasz Malinowski

Michał Zygaryn

Na starszego ogniomistrza awansowali:

Paweł Gawdzik

Dariusz Pałyska


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :Platformersi

Komentarze

 • Pasłęczanin
   Miesiąc temu

  przedpelski co z oskarżeniami dotyczącymi chłopaka z dzielnicy Północ, ktory niby przyjechał tam bmw a do publicznej wiadomości zostało podane imie i inicjał nazwiska??? Oskarżenie bezpodstawne było??? Za to są paragrafy. Na miejscu tego chłopaka zglosilbym to na policję... skriny i swiadkowie są. W koncu te oszczerstwa i szczucie przez przedpelskiego trzeba zglosic odpowiednim służbom.

  • Psychoprosiak Pasłęczanin
    Ponad 2 tygodnie temu, 2021-05-19

   Nie zesraj się. Nazwisko nie było podane, więc nie ma sprawy, obrońco z urzędu.

Żwirownia 1140 px
nasza2