28 stycznia 2022 Walerego, Radomira, Tomasza
Reklama Heops

Minął weekend - 76 interwencji

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-12-06
Minął weekend - 76 interwencji

W czasie minionego weekendu policjanci z komisariatu w Pasłęku interweniowali 76 razy (5 interwencji domowych). Większość interwencji ma związek z maseczkami, które powinniśmy nosić w pomieszczeniach zamkniętych typu sklep. Oczywiście jest z tym problem i spora grupa mieszkańców maseczek nie używa. Oprócz tego odnotowano: 7 kolizji (S 7 - dwa samochody, S 7 - bariery, Kopina - latarnia, Woj. Polskiego - sarna, Rzędy - łoś, Zastawno - dziura w jezdni, ul. Szkolna - dwa pojazdy), zatrzymanie poszukiwanego 30 - letniego mieszkańca Pasłęka oraz dwie kradzieże sklepowe ukarane 200 złotowym mandatem. Były też mandaty w ruchu drogowym - 8 za 1500 zł.

Strażacy z JRG i druhowie z OSP w Zielonce Pasłęckiej zabezpieczali w piątek dach na kościele (spadające dachówki). Również w piątek gaszono pożar sadzy w Swędkowie (OSP Godowo, OSP Dobry i JRG), sprawdzano (JRG i OSP Zielonka P.) mieszkanie na Kol. Robotniczej (gaz) i otwierano mieszkanie na ul. 3 Maja (JRG). W Rychlikach OSP wyjeżdżała do zadymionej piwnicy.

W sobotę gaszono pożar elementów plastikowych w piwnicy domu jednorodzinnego w Mariance a w Kwietniewie druhowie z OSP Rychliki i Kwietniewo gasili pożar gałęzi.

W niedzielę na ulicy Firleja strażacy z JRG gasili pożar sadzy.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

 • Pablo Escobar
   Ponad miesiąc temu, 2021-12-07

  Coś zgubiliście?

  Plastik
   Ponad miesiąc temu, 2021-12-06

  W Mariance nie elementy plastikowe tylko pałanie odpadów i plastiku w piecu tak się kończy !!!

  Aaaaa
   Ponad miesiąc temu, 2021-12-06

  otworzyli w koncu dzis zamkowa?

  • podpis Aaaaa
    Ponad miesiąc temu, 2021-12-06

   Tak. Ale są utrudnienia w ruchu ponieważ robotnicy układaj chodnik a bus stoi na środku ulicy. Istny kabaret otworzyli drogę po 4 miesiącach a ona w ciąż nie skończona. To woła o pomstę do nieba.......

kocham jarka
nasza