27 października 2021 Iwony, Sabiny
Reklama Heops

Minął weekend - 83 interwencje

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-10-11
Minął weekend - 83 interwencje

83 razy interweniowali policjanci w miniony weekend (6 domowych). Duża ilość interwencji ma związek z powrotem fali zakażeń i brakiem maseczek na naszych buziach. Oprócz tego odnotowano: 3 kolizje (ul. Kopernika, Rychliki i Godkowo) oraz zatrzymanie poszukiwanego listem gończym (mieszkaniec Pasłęka). W Godkowie zatrzymano 33 - latka, który mając w organizmie 2 promile alkoholu uderzył Skodą w słup telefoniczny. Było też 11 mandatów z ruchu drogowego na kwotę 2900 zł i 2 porządkowe na kwotę 700 zł (kradzież sklepowa i zakłócanie spokoju).

Strażacy z JRG w Pasłęku w piątek wyjeżdżali do firmy Kram, gdzie przypadkowo włączył się alarm przeciwpożarowy. W niedzielę w Godkowie druhowie z OSP gasili pożar lipy. W Krasinie strażacy z JRG gasili podpalone śmietniki plastikowe. Również w niedzielę na drodze Jankowo - Bągart plamę oleju usuwali strażacy z JRG i druhowie z OSP Rychliki i Św. Gaj.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :brama

Komentarze

 • Mieszkaniec
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-10-11

  Policja interweniowała na zaparkowany na chodniku pojazd dowożący sprzęt pielęgnacyjny dla osoby ciężko niepełnosprawnej - chcieli wystawić mandat (czy wystawili, nie wiem) - brawo. A jak pies policjanta biega na ogrodowej bez smyczy i kagańca w pobliżu placu zabaw, szczeka i warczy, to nikt nie interweniuje. Kiedyś do Was wróci ta arogancja Panowie...

  • Pis pisiora pisiorem pogania Mieszkaniec
    Ponad 2 tygodnie temu, 2021-10-11

   Zamiast pisać swoje wywody tutaj wystarczy złożyć odpowiednie zawiadomienie w sprawie psa biegającego bez smyczy oraz wykazującego agresję do odpowiednich służb i po sprawie,ale w tym zaściankowe to nie możliwe bo policjant być może będzie się mścił z kolegami ,takie mamy prawo i takie mamy służby ze to nie oni są dla nas obywateli tylko my dla nich. A przecież wszyscy mamy takie same prawa.

  Maseczki
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-10-11

  Brak maseczki? Naprawdę? A transmitowany w tv mecz Polska - San Marino zakończył się nałożeniem na kibiców mandatów? A manifestacje na Placu Zamkowym zakończyły się nakładaniem mandatów? 4 fala się od lipca nie może rozpędzić.

Żwirownia 1140 px
nasza2