15 września 2019 Albina, Nikodema, Marii

Minął weekend - dwie próby samobójcze

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2019-07-15
Minął weekend - dwie próby samobójcze

W trakcie minionego weekendu doszło na terenie działania komisariatu w Pasłęku do dwóch prób samobójczych. Zdarzenia miały miejsce w Jelonkach i Anglitach. Oprócz tego odnotowano: 24 interwencje (6 domowych), kolizję dwóch samochodów na ul. Boh. Westerplatte oraz pożar samochodu na trasie S 7. Wystawiono również 3 mandaty w ruchu drogowym (1000 zł) i 1 porządkowy za zaśmiecanie (500 zł)

Strażacy z JRG w piątek otwierali mieszkanie na ul. Piłsudskiego, w sobotę wyjeżdżali do próby samobójczej w Jelonkach i niebezpiecznych os w Sakówku. W niedzielę miał miejsce kolejny wyjazd do próby samobójczej w Anglitach. Oprócz tego druhowie z OSP Młynary w piątek likwidowali szerszenie a ich koledzy z Zielonki Pasłęckiej gasili w sobotę pożar samochodu na S 7.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#News   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Na którym przejeździe kolejowym, dzisiaj ten wypadek ?


#Szok#News  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Na tym do Pólka, VV wjechały małolaty pod pośpiech


#Ja   2019-07-15

W tych czasach to nie trudno o zalamanie nerwowe


#Polak#Ja  2019-07-15

Co Ty tam wiesz o trudnych czasach. Popytaj ludzi, którzy przeżyli wojnę, którzy byli wywiezieni przez Ruskich na Syberię, którym udało się uciec z pod banderowskiej siekiery. To były trudne czasy a ludzie mimo to walczyli o życie ostatkami sił. Ale ludzie byli świadomi wartości życia, które ma się tylko jedno i byli ukształtowani przez swoją wiarę i przez swój patriotyzm. A to są potężne czynniki, pomagające człowiekowi w walce z przeciwnościami. A dzisiaj? Wychowani na wymoczków, mięczaków i roszczeniowców, dla których szpan i alkohol to wyżyny ambicji. Oczywiście nie wszyscy ale to nie zmienia postaci rzeczy.


#Jakie rady takie czyny#Polak  2019-07-15

Robta co chceta. To i robią co chcą, często głupio.


#Bibi#Polak  2019-07-15

Polak nie porównuj dzisiejszych czasów do dawnych czasów kiedy świat byl czarno-biały życie było proste wiadomo kto był wrogiem, z kim walczyć, a ludzie mieli więcej szacunku do siebie nawzajem. Dzisiaj często wielu ludzi jest szykanowanych, dręczonych w Internecie czy wyśmiewanych za to np, że są biedni, albo nie mają najnowszych ciuchów czy telefonu to często dotyka dzieci w szkole. Ludzi w pracy. Starsi w szkole prześladują młodszych jak ostatnio 11 latkowi w tv pokazywali wrzuculi rower do stawu i kopali go i kazali mu całować buty. To nie jest normalne i dlatego trzeba patrzeć na innych ludzi, żeby takich smutnych historii było jak najmniej.


#Polak#Bibi  2019-07-16

To prawda, czasy się zmieniły i warunki życia też. A to dlatego, że Ruskie narzucili nam siłą inne, swoje prawa i zmienili część nas na swoją modłę a opierających się wymordowali. Nie wszyscy zachowali swój światopogląd i dlatego mamy naród podzielony. Jedni dalej są patriotami, inny wrośli w komuszy system, który polubili bo dawał im korzyści. Po niby upadku komuny zostaliśmy też jako naród okradzeni z majątku narodowego, nastąpiło wielkie bezrobocie i jako dziady, staliśmy się podatni na uroki "zachodu", z którego przyszły rzeczy dobre ale i złe a nawet obrzydliwe. W dodatku szkoły bardzo obniżyły swój poziom i "produkują" nieuków. Młodzież, bardziej od dorosłych słabsza psychicznie w znacznej części zdemoralizowała się, popadła w pijaństwo, narkotyki a to obniża wartość własnego życia i


#Nie trawię patriotów idiotów#Polak  2019-07-16

Czy przed wojną byliśmy bogaci? Nie było rozwarstwienia? O czym ty piszesz polaku z bożej łaski


#Polak#Polak  2019-07-16

i prowadzi m.inn. do samobójstw. A takie zdziczenie obyczajów sprzyja dręczeniu swych słabszych kolegów, którzy czasem nie wytrzymują i też popełniają samobójstwa, A nie wytrzymują, bo nie mają od nikogo wsparcia. Szkoły nie zwracają uwagi na to co się dzieje na ich terenie i wokoło, rodzice zalatani pracą nie zwracają uwagi na swoje dzieci, które często nawet nie zwracają się do nich ze zwierzeniami bo jakoś zatraciła się ta miłość i zaufanie między nimi. A przy tym ta oszalała reklama wszystkiego, i co dobre i co złe, oszalała propaganda zboczeństwa wszelakiego. Opędzić się trudno dorosłym a co dopiero dzieciom i młodzieży. Bez opamiętania się, bez poprawy obyczajów, bez powrotu do praw Bożych i mądrych ludzkich - nie będzie poprawy.


#Polak#Polak  2019-07-16

Jest jedna rzecz, która gwarantuje poprawę - PRAWDA. A raczej jej przestrzeganie. Słowa świętego Jana Pawła II - "prawda Was wyzwoli" to wskazówka ponadczasowa. Przecież kłamstwo to przyczyna większości naszych wspólnych jak i osobistych nieszczęść. Wyobraźmy sobie, że od jutra wszyscy mówimy prawdę - jakże inaczej większość spraw by wyglądało. A już w świecie polityki to nastąpiłaby prawdziwa rewolucja. I druga rzecz - UCZCIWOŚĆ. Gdybyśmy zaczęli stosować w swoich życiach te dwie zasady - życie stałoby się niemal jak w raju. Niemal, bo są sytuacje, gdzie ani prawda ani uczciwość nie pomogłyby w nieszczęściach i tragediach. No ale gdybyśmy się prze chwilę zastanowili i postanowili jednak żyć w/g tych zasad, wszyscy poczulibyśmy wielką ulgę i wiele spraw stałoby się prostszymi.


#Goowno prawda#Polak  2019-07-16

Zacznij od siebie


#Polak#Polak  2019-07-16

Tylko czy stać nas na taki wyczyn? Jeśliby znaleźli się ludzie, którzy w swoich środowiskach zaczęliby ostentacyjnie ale nie prowokacyjnie, stosować te zasady, tzn. mówić prawdę w oczy, przyznać się do swoich, choćby niektórych kłamstw i apostołować tym zasadom, to myślę, że powoli ta rewolucja zostałaby podchwycona przez innych i być może, rozwinęłaby się w swoistą modę. Na ogół ludzie zwłaszcza młodzi, chcą być modni, więc kto wie? Może ktoś ma inną, lepszą metodę, to proszę bardzo o zaprezentowanie jej nam, jeśli w ogóle byłby ktoś zainteresowany tą sprawą bo może być i tak, że nikomu nie zależy na czymś takim. Ale to byłoby już bardzo smutne i przygnębiające.


#Polak#Goowno prawda  2019-07-16

Z Twoim tytułem, że 'goowno prawda" nie zgadzam się, natomiast masz rację mówiąc, żebym zaczął od siebie. Tylko że ja, najprostszy z prostych, najmniejszy z małych, nie mam wpływu i rozgłosu. Czynię to tylko od dawna w moim maleńkim środowisku z miernym skutkiem ale maleńki skutek jest.


#Swoje wiem#Polak  2019-07-16

Tyle, że musisz wiedzieć iż prawda boli. Najbardziej boli prawda o sobie. Mały jesteś powiadasz? A czy Chrystus był wielki jak zaczynał. I gdyby nie jego bajdurzenie o królestwie włos by mu z głowy nie spadł do dziś. I to nie Żydzi zabili Chrystusa a Rzymianie bo bali się, że zagraża ich królestwu. Żydzi byli wtedy pod butem Rzymian i zachowywali się podobnie jak ci Polacy pod stodołą w Jedwabnem.


#Polak#Swoje wiem  2019-07-16

Chcesz o historii, to w innym dziale. Ja mówię o tym, co jest tu i teraz. Prawda to życie, ma strony miłe i bolesne. Ale prawda jawna jest zawsze lepsza niż ukryta. PRAWDA I UCZCIWOŚĆ to podstawa lepszego, spokojniejszego, bezpieczniejszego, weselszego życia. Wszak nam wszystkim chyba na tym zależy, czyż nie? Jeśli tak - to stosujmy te dwie fundamentalne zasady.


#Twój nick   2019-07-15

A będą jakieś statystyki z tygodnia pracującego? Sam weekend to lipa, dużo rzeczy się dzieje w tygodniu a na gp zero informacji..


#Polak   Ponad 2 mieiące temu, 2019-07-15

Próby samobójcze, czyli że - na szczęście - nie udane. To musi być straszne, że człowiekowi tak już życie obrzydło, że nie chce już dalej żyć. Widocznie instynkt samozachowawczy okazał się słabszy od innego uczucia.


#Zzzzzzz#Polak  2019-07-15

Niestety w Jelonkach że skutkiem udanym


#Podam linę chcącemu się wieszać#Zzzzzzz  2019-07-15

I chwalić Pana Boga za to, że z udanym.


#Kll#Zzzzzzz  2019-07-15

Ile mial lat?:(


#Normalny#Kll  2019-07-15

116 i życie mu skrzydło.


#Normalny#Normalny  2019-07-15

116 i życie mu zbrzydło


#XP#Polak  2019-07-15

Chyba jednak instynkt okazał się silniejszy, bo mamy tutaj do czynienia z próbami. Samobójstwo to nie fizyka kwantowa, jak się chce, to bez problemu da się je popełnić.


#Ja   2019-07-15

Ile kursów wykonalo niebieskie taxi?


#Ja   2019-07-15

Ty Polak nie badz taki madry,terazniejsze czasy sa okropne przez internet i te podobne rzeczy,czlowiek niekiedy nie moze przejsc normalnie kolo pseudo mlodziezy bo uwazaja siebie za niewiadomo kogo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Dożynki gminne

Wydarzenie odddbyło się 6 godzin temu 

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15...


Dożynki Gminne 2019

Pozostało19 minut

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15...


20 lat powiatu elbląskiego

Pozostało6 dni

Na dzień 21 września 2019 roku zaplanowano uroczyste obchody 20 – lecia powstania...