15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Minął weekend - dwie próby samobójcze

dodał 2019-07-15
Minął weekend - dwie próby samobójcze

W trakcie minionego weekendu doszło na terenie działania komisariatu w Pasłęku do dwóch prób samobójczych. Zdarzenia miały miejsce w Jelonkach i Anglitach. Oprócz tego odnotowano: 24 interwencje (6 domowych), kolizję dwóch samochodów na ul. Boh. Westerplatte oraz pożar samochodu na trasie S 7. Wystawiono również 3 mandaty w ruchu drogowym (1000 zł) i 1 porządkowy za zaśmiecanie (500 zł)

Strażacy z JRG w piątek otwierali mieszkanie na ul. Piłsudskiego, w sobotę wyjeżdżali do próby samobójczej w Jelonkach i niebezpiecznych os w Sakówku. W niedzielę miał miejsce kolejny wyjazd do próby samobójczej w Anglitach. Oprócz tego druhowie z OSP Młynary w piątek likwidowali szerszenie a ich koledzy z Zielonki Pasłęckiej gasili w sobotę pożar samochodu na S 7.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#News   2019-07-17

Na którym przejeździe kolejowym, dzisiaj ten wypadek ?


#Szok#News  2019-07-17

Na tym do Pólka, VV wjechały małolaty pod pośpiech


#Ja   2019-07-15

W tych czasach to nie trudno o zalamanie nerwowe


#Polak#Ja  2019-07-15

Co Ty tam wiesz o trudnych czasach. Popytaj ludzi, którzy przeżyli wojnę, którzy byli wywiezieni przez Ruskich na Syberię, którym udało się uciec z pod banderowskiej siekiery. To były trudne czasy a ludzie mimo to walczyli o życie ostatkami sił. Ale ludzie byli świadomi wartości życia, które ma się tylko jedno i byli ukształtowani przez swoją wiarę i przez swój patriotyzm. A to są potężne czynniki, pomagające człowiekowi w walce z przeciwnościami. A dzisiaj? Wychowani na wymoczków, mięczaków i roszczeniowców, dla których szpan i alkohol to wyżyny ambicji. Oczywiście nie wszyscy ale to nie zmienia postaci rzeczy.


#Jakie rady takie czyny#Polak  2019-07-15

Robta co chceta. To i robią co chcą, często głupio.


#Bibi#Polak  2019-07-15

Polak nie porównuj dzisiejszych czasów do dawnych czasów kiedy świat byl czarno-biały życie było proste wiadomo kto był wrogiem, z kim walczyć, a ludzie mieli więcej szacunku do siebie nawzajem. Dzisiaj często wielu ludzi jest szykanowanych, dręczonych w Internecie czy wyśmiewanych za to np, że są biedni, albo nie mają najnowszych ciuchów czy telefonu to często dotyka dzieci w szkole. Ludzi w pracy. Starsi w szkole prześladują młodszych jak ostatnio 11 latkowi w tv pokazywali wrzuculi rower do stawu i kopali go i kazali mu całować buty. To nie jest normalne i dlatego trzeba patrzeć na innych ludzi, żeby takich smutnych historii było jak najmniej.


#Polak#Bibi  2019-07-16

To prawda, czasy się zmieniły i warunki życia też. A to dlatego, że Ruskie narzucili nam siłą inne, swoje prawa i zmienili część nas na swoją modłę a opierających się wymordowali. Nie wszyscy zachowali swój światopogląd i dlatego mamy naród podzielony. Jedni dalej są patriotami, inny wrośli w komuszy system, który polubili bo dawał im korzyści. Po niby upadku komuny zostaliśmy też jako naród okradzeni z majątku narodowego, nastąpiło wielkie bezrobocie i jako dziady, staliśmy się podatni na uroki "zachodu", z którego przyszły rzeczy dobre ale i złe a nawet obrzydliwe. W dodatku szkoły bardzo obniżyły swój poziom i "produkują" nieuków. Młodzież, bardziej od dorosłych słabsza psychicznie w znacznej części zdemoralizowała się, popadła w pijaństwo, narkotyki a to obniża wartość własnego życia i


#Nie trawię patriotów idiotów#Polak  2019-07-16

Czy przed wojną byliśmy bogaci? Nie było rozwarstwienia? O czym ty piszesz polaku z bożej łaski


#Polak#Polak  2019-07-16

i prowadzi m.inn. do samobójstw. A takie zdziczenie obyczajów sprzyja dręczeniu swych słabszych kolegów, którzy czasem nie wytrzymują i też popełniają samobójstwa, A nie wytrzymują, bo nie mają od nikogo wsparcia. Szkoły nie zwracają uwagi na to co się dzieje na ich terenie i wokoło, rodzice zalatani pracą nie zwracają uwagi na swoje dzieci, które często nawet nie zwracają się do nich ze zwierzeniami bo jakoś zatraciła się ta miłość i zaufanie między nimi. A przy tym ta oszalała reklama wszystkiego, i co dobre i co złe, oszalała propaganda zboczeństwa wszelakiego. Opędzić się trudno dorosłym a co dopiero dzieciom i młodzieży. Bez opamiętania się, bez poprawy obyczajów, bez powrotu do praw Bożych i mądrych ludzkich - nie będzie poprawy.


#Polak#Polak  2019-07-16

Jest jedna rzecz, która gwarantuje poprawę - PRAWDA. A raczej jej przestrzeganie. Słowa świętego Jana Pawła II - "prawda Was wyzwoli" to wskazówka ponadczasowa. Przecież kłamstwo to przyczyna większości naszych wspólnych jak i osobistych nieszczęść. Wyobraźmy sobie, że od jutra wszyscy mówimy prawdę - jakże inaczej większość spraw by wyglądało. A już w świecie polityki to nastąpiłaby prawdziwa rewolucja. I druga rzecz - UCZCIWOŚĆ. Gdybyśmy zaczęli stosować w swoich życiach te dwie zasady - życie stałoby się niemal jak w raju. Niemal, bo są sytuacje, gdzie ani prawda ani uczciwość nie pomogłyby w nieszczęściach i tragediach. No ale gdybyśmy się prze chwilę zastanowili i postanowili jednak żyć w/g tych zasad, wszyscy poczulibyśmy wielką ulgę i wiele spraw stałoby się prostszymi.


#Goowno prawda#Polak  2019-07-16

Zacznij od siebie


#Polak#Polak  2019-07-16

Tylko czy stać nas na taki wyczyn? Jeśliby znaleźli się ludzie, którzy w swoich środowiskach zaczęliby ostentacyjnie ale nie prowokacyjnie, stosować te zasady, tzn. mówić prawdę w oczy, przyznać się do swoich, choćby niektórych kłamstw i apostołować tym zasadom, to myślę, że powoli ta rewolucja zostałaby podchwycona przez innych i być może, rozwinęłaby się w swoistą modę. Na ogół ludzie zwłaszcza młodzi, chcą być modni, więc kto wie? Może ktoś ma inną, lepszą metodę, to proszę bardzo o zaprezentowanie jej nam, jeśli w ogóle byłby ktoś zainteresowany tą sprawą bo może być i tak, że nikomu nie zależy na czymś takim. Ale to byłoby już bardzo smutne i przygnębiające.


#Polak#Goowno prawda  2019-07-16

Z Twoim tytułem, że 'goowno prawda" nie zgadzam się, natomiast masz rację mówiąc, żebym zaczął od siebie. Tylko że ja, najprostszy z prostych, najmniejszy z małych, nie mam wpływu i rozgłosu. Czynię to tylko od dawna w moim maleńkim środowisku z miernym skutkiem ale maleńki skutek jest.


#Swoje wiem#Polak  2019-07-16

Tyle, że musisz wiedzieć iż prawda boli. Najbardziej boli prawda o sobie. Mały jesteś powiadasz? A czy Chrystus był wielki jak zaczynał. I gdyby nie jego bajdurzenie o królestwie włos by mu z głowy nie spadł do dziś. I to nie Żydzi zabili Chrystusa a Rzymianie bo bali się, że zagraża ich królestwu. Żydzi byli wtedy pod butem Rzymian i zachowywali się podobnie jak ci Polacy pod stodołą w Jedwabnem.


#Polak#Swoje wiem  2019-07-16

Chcesz o historii, to w innym dziale. Ja mówię o tym, co jest tu i teraz. Prawda to życie, ma strony miłe i bolesne. Ale prawda jawna jest zawsze lepsza niż ukryta. PRAWDA I UCZCIWOŚĆ to podstawa lepszego, spokojniejszego, bezpieczniejszego, weselszego życia. Wszak nam wszystkim chyba na tym zależy, czyż nie? Jeśli tak - to stosujmy te dwie fundamentalne zasady.


#Twój nick   2019-07-15

A będą jakieś statystyki z tygodnia pracującego? Sam weekend to lipa, dużo rzeczy się dzieje w tygodniu a na gp zero informacji..


#Polak   2019-07-15

Próby samobójcze, czyli że - na szczęście - nie udane. To musi być straszne, że człowiekowi tak już życie obrzydło, że nie chce już dalej żyć. Widocznie instynkt samozachowawczy okazał się słabszy od innego uczucia.


#Zzzzzzz#Polak  2019-07-15

Niestety w Jelonkach że skutkiem udanym


#Podam linę chcącemu się wieszać#Zzzzzzz  2019-07-15

I chwalić Pana Boga za to, że z udanym.


#Kll#Zzzzzzz  2019-07-15

Ile mial lat?:(


#Normalny#Kll  2019-07-15

116 i życie mu skrzydło.


#Normalny#Normalny  2019-07-15

116 i życie mu zbrzydło


#XP#Polak  2019-07-15

Chyba jednak instynkt okazał się silniejszy, bo mamy tutaj do czynienia z próbami. Samobójstwo to nie fizyka kwantowa, jak się chce, to bez problemu da się je popełnić.


#Ja   2019-07-15

Ile kursów wykonalo niebieskie taxi?


#Ja   2019-07-15

Ty Polak nie badz taki madry,terazniejsze czasy sa okropne przez internet i te podobne rzeczy,czlowiek niekiedy nie moze przejsc normalnie kolo pseudo mlodziezy bo uwazaja siebie za niewiadomo kogo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności