30 maja 2020 Ferdynanda, Karola, Jana

Minął weekend - mandaty za prędkość

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-11
Minął weekend - mandaty za prędkość

Policjanci z ruchu drogowego ustawili wczoraj swoje urządzenia do mierzenia prędkości na ul. Sprzymierzonych. Efekt to 3 zabrane prawa jazdy i pięć mandatów na kwotę 1800 zł. Oprócz tego odnotowano: 29 interwencji (6 domowych) oraz zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy z gminy Młynary (0,9 promila, 37 lat). Było też pięć mandatów porządkowych na kwotę 1400 zł (1 za bezpodstawne wezwanie policji, pozostałe za zakłócanie porządku).

Strażacy z JRG gasili w sobotę pożar krzaków w miejscowości Nowiny. Również w sobotę niebezpieczny konar na drodze Godkowo - Ząbrowiec usuwali druhowie z OSP Godkowo.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nie urodzi wrona sokoła   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-13

Chowają się z tym urządzeniem jak złodzieje, za drzewa, za krzaki. cyt, z przepisów: "Przepisy jasno określają, jak powinna przebiegać kontrola drogowa. Również to, jak i gdzie powinien być zaparkowany radiowóz. Wóz policyjny powinien być widoczny, a zatem nie schowany głęboko w krzakach. A funkcjonariusze często chowają swój pojazd w taki sposób, aby kierowcy go nie dostrzegli."


#O co chodzi   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-11

a dlaczego nie robią murów ktoś coś wie


#Rr#O co chodzi  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-12

Jedna z firm bioracych udział w przetargu, odwołała się od decyzji władz miasta. "W nowym przetargu wzięło udział trzech zainteresowanych wykonawców. Został wyłoniony zwycięzca, ale umowa nie może być podpisana, bo jeden z nich złożył skargę do Krajowej Izby Odwoławczej." https://ro.com.pl/opoznia-sie-remont-sredniowieczn...


#Robota a nie papiery da od ludzi podziw szczery#Rr  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-12

Może niech wezmą przykład z przekopu Mierzei. Różne odwołania, decyzje środowiskowe, expertyzy, protesty i tym podobny chłam by zablokować tę inwestycję w pełnej ofensywie i z wielu stron a tu samowolnie sprowadzono sprzęt ciężki i robota idzie jak trza. Bez "niezbędnych" papierków ale z fachowcami na placu.


#Do roboty#Robota a nie papiery da od ludzi podziw szczery  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-13

O to, to.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności