31 października 2020 Urbana, Krzysztofa
Nomex 2019

Minął weekend - pijany motorowerzysta

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-09-21
Minął weekend - pijany motorowerzysta

W niedzielę w Łuksztach pijany motorowerzysta (58 lat, gmina Pasłęk, 1,5 promila) spowodował kolizję w wyniku, której doznał obrażeń. Potrzebna była pomoc medyków i strażaków. Oprócz tego policjanci z komisariatu w Pasłęku odnotowali: 22 interwencje (4 domowe) oraz kolizję samochodu osobowego z sarną koło Kwitajn. Były również 3 mandaty w ruchu drogowym na kwotę 500 zł.

W Młynarach funkcjonariusze zatrzymali 19 - latka, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków oraz posiadał przy sobie marihuanę.

Strażacy z JRG w piątek na ulicy Steffena likwidowali agresywne szerszenie a w sobotę pomagali przy transporcie chorego w szpitalu w Pasłęku. Również w sobotę druhowie z OSP Jelonki i OSP Zielonka Pasłęcka gasili palące się trawy. Natomiast członkowie OSP Godkowo pomagali w zabezpieczeniu pękniętej rury wodociągowej. W niedzielę strażacy z JRG zabezpieczali miejsce kolizji w Łuksztach.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Szyderca   Ponad miesiąc temu, 2020-09-22

Podobno karakaniec jakiś wojował w parlamencie haha trochę poćwiczą i we łbach się przestawia, kompleksy wzięły górę


#Ciekawy#Szyderca  Ponad miesiąc temu, 2020-09-22

O czym ty w ogóle piszesz?


#Ale jaja   Ponad miesiąc temu, 2020-09-22

Śląscy policjanci namierzyli 39-latka, mieszkańca powiatu rybnickiego, który na jednym z portali internetowych zamieścił wpis znieważający prezydenta Andrzeja Dudę. Mężczyźnie grożą nawet trzy lata więzienia. A jak chrapcio ubliżał Komorowskiemu i miał sprawę to wszyscy się oburzali


#Optymista#Ale jaja  Ponad miesiąc temu, 2020-09-22

Jestem za ochroną wizerunku osoby Prezydenta RP, niezależnie kto nim jest. Oburzyło mnie jak jakiś młokos na Ukrainie, prawdopodobnie miłośnik a może potomek krwawych rezunów z UPA, rozgniótł jajko na ramieniu Komorowskiego, Prezydenta RP, choć go nie lubiłem. To zniewaga Najwyższego Urzędnika RP. To samo z Prezydentem Dudą.


#Niestety takich mamy więcej   Ponad miesiąc temu, 2020-09-21

Stary głupi pijak. Zakała społeczeństwa.


#Yzz#Niestety takich mamy więcej  Ponad miesiąc temu, 2020-09-21

Po co ubliżać jeżdżących po pijanemu jest znacznie więcej i to cieszących się dobrą opinią nawet jak ich się złapie to trudno udowodnić ;)


#He he#Yzz  Ponad miesiąc temu, 2020-09-21

W tym sęk, że wszystkich - starych i młodych, biednych i bogatych, mądrych i głupich, mających znajomości i znajomości nie mających - jeżdżących po pijaku, trzeba traktować jednakowo - konfiskować im pojazd. Ale tak nie jest, bo wielu z nas tego nie chce. Każdy na swój sposób kombinuje, że jemu się upiecze. A jak wyborcy nie chcą, to ŻADEN Sejm tego nie uchwali.


#Krystyna   Ponad miesiąc temu, 2020-09-21

stary i głupi teraz za leczenie powinien zwrócić kasę


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
LAWETA
nasza2