Minął weekend - pijany traktorzysta

dodał 2019-06-10
Minął weekend - pijany traktorzysta

W gminie Młynary zatrzymano 35 - letniego traktorzystę, który miał w organizmie 2 promile alkoholu. Kolejny zatrzymany po użyciu alkoholu to 43 - latek wyeliminowany z ruchu w Marzewie (0,28 promila). Oprócz tego odnotowano: 26 interwencji (6 domowych), kolizję samochodu osobowego z sarną (gm. Godkowo), zatrzymanie poszukiwanego do odbycia kary, kolizję dwóch pojazdów na ul. Kopernika. Były też mandaty w ruchu drogowym (6 - 1700 zł) i 2 porządkowe (300 zł).

Strażacy z JRG interweniowali tylko w sobotę rano ratując z opresji kota. Brali też udział w festynach i pokazach.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nickita   2019-06-10

Ciekawe ile ten na Piłsudskiego miał promili


#Ja to wiem   2019-06-10

A co z tym co został na Piłsudskiego zatrzymany ledwo na nogach stał.


#Nikita#Ja to wiem  2019-06-10

No wlasnie co z nim?? Ponoć obok sklepu walił browary przed jazdą


#Junior   2019-06-10

Chwala sie jak dzialaja .a na prostym odcinku nie potrafia zlapapac pana krzysztofa k ..jezeli mamy wyszkolona policje to niewiem co czeka nas dalej


#Nick   2019-06-10

Taka sytuacja - jadę sobie od nowego ronda w stronę stacji PKP. Przed skrzyżowaniem stały dwa samochody (ja trzeci) puszczając pieszych z czego dwa skręciły do Biedronki a ja miałem zamiar jechać prosto w stronę stacji PKP. Dopiero ruszając więc moja prędkość była nie większa niż 20 km/h i jakiś DZBAN wymusił pierwszeństwo zajeżdzając mi drogę w taki sposób że gdyby nie ostre hamowanie to bym go zahaczył na wysokości jego zdezelowanego lewego przedniego nadkola. Zatrąbiłem i myślałem że owy DZBAN nabierze pokory i zaczął wymachiwać rękoma. Pomyślałem sobie idiota. Potem pokazywał cztery palce i wykrzykiwał coś po chwili zrozumiałem że chodzi mu o ograniczenie do 40. Owy DZBAN zdaje się że mnie nie widział na skrzyżowaniu i myślał że z zawrotną prędkością się teleportowałem uniemożliwiając


#Nick#Nick  2019-06-10

cd 2 - mu wyjazd z Piłsudskiego. Jadąc za DZBANEM miałem wrażenie że zaraz zeżre własne lusterko wsteczne cały czas coś gestykulując. Pokazałem dla DZBANA środkowy palec w stylu Eminema i DZBAN wpadł w jakąś furię. DZBAN puścił kierownicę i zaczął wykonywać wychylając się na zewnątrz gest Kozakiewicza. W takiej pozycji przejechał przejście dla pieszych przy garowni gladiatórów. Dzięki bogu że nikt nie próbował przejść w tym czasie kiedy DZBAN był w jakimś amoku. Szkoda że nie miałem kamerki bo byłby ubaw po pachy. Potem owy DZBAN wjechał w teren z ograniczeniem do 30 z prędkością 65 i to mam nagrane.


#Ja#Nick  2019-06-10

Przeżywasz jakbyś prawo jazdy miał od wczoraj. Jeżdzę troche po mieście i podobne akcje mam przynajmniej raz w tyg. Szkoda nerwów.


#Nick#Ja  2019-06-10

Ja też ale ten przypadek był wybitny. Często jak ktoś popełni błąd to przeprosi i ok każdemu się zdarzy ale DZBAN wymusił pierwszeństwo i jeszcze miał wielki problem. Ja jeżdżę często i takiego bydła połączonego z totalnymi pierdołami co zamulają nie uświadczysz w innych miastach. Wielu w naszym mieście nie potrafi jeździć płynnie co widać na nowym rondzie. Samochód jedzie ze strony poczty i jest na wysokości rynku to taki pierdoła jadący od rolnika się zatrzymuje przed rondem bo nie wie czy zdąży. No ludzie.


#Ratownik Medyczny   2019-06-10

Qrwa do kota kilka wyjazdów. I emerytura w wieku 40 lat.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności