3 sierpnia 2021 Lidii, Augusta, Nikodema
Reklama Heops

Minął weekend - pijany traktorzysta w Kraskowie

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-06-21
Minął weekend - pijany traktorzysta w Kraskowie

Wczoraj w Kraskowie pijany traktorzysta wywrócił na poboczu drogi ciągnik rolniczy. Kierujący miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Na szczęście obyło się bez poważniejszych uszkodzeń ciała. Oprócz tego motorower zderzył się z lisem (ul. Sprzymierzonych) a na ulicy Bankowej, Jagiełły, w Rzecznej i Lepnie doszło do kolizji samochodów osobowych. W sumie policja interweniowała 42 razy (3 inter. domowe). Wystawiono też 5 mandatów w ruchu drogowym (1050 zł) i 1 za kradzież sklepową (300 zł). Policjanci prowadzą również czynności związane z kradzieżą paliwa na jednej ze stacji w Pasłęku.

Strażacy z JRG w piątek usuwali niebezpieczny konar a w sobotę sprawdzali w Pasłęku szczelność butli gazowej. Wczoraj ekipa JRG nr 3 zabezpieczała miejsce zdarzenia w Kraskowie.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko

Komentarze

 • piwo proszę
   Ponad miesiąc temu, 2021-06-25

  Kto dzisiaj nie pije? Tylko ciężko chory.

  Ludzik
   Ponad miesiąc temu, 2021-06-25

  Pijaństwo to zmora naszego regionu. Najgorsze, że nie wygląda na to, żeby zmiana pokoleniowa miała ten problem rozwiązać.

  Świadek
   Ponad miesiąc temu, 2021-06-21

  Wczoraj chwilę przed tym zdarzeniem jechałem tą trasą, mijałem w kilku miejscach dzieciaki na rowerach . Pijak w wielkim ciągniku z doczepionym sprzętem, strach pomyśleć

Żwirownia 1140 px
nasza2