20 kwietnia 2019 Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Minął weekend - rozbój w Kroninie

dodał 4 dni temu, 2019-04-15
Minął weekend - rozbój w Kroninie

W Kroninie po zakrapianym spotkaniu doszło do rozboju. Policja zatrzymała trzech sprawców i wyjaśnia całe zdarzenie. Oprócz tego odnotowano: 28 interwencji (6 domowych), kolizję w Rychlikach, pożar trawy i altany przy ul. Polnej oraz zatrzymanie pijanego rowerzysty, który mając w organizmie 2 promile alkoholu jechał jednośladem. Kierujący rowerem został ukarany mandatem w kwocie 500 zł. Policjanci z ruchu drogowego wystawili 22 mandaty na kwotę 3200 zł (prędkość). Był też mandat porządkowy (500 zł) za wulgaryzmy i zaśmiecanie.

Strażacy z JRG w sobotę wyjeżdżali do fałszywego alarmu, a w niedzielę gasili podpalone trawy w Rydzówce i palącą się sadzę w miejscowości Surowe. Również w niedzielę strażacy razem z druhami z OSP Zielonka Pasłęcka gasili płonącą altanę na ul. Polnej.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Lajdnsk   4 dni temu, 2019-04-15

Ja chciałam podziękować Panu który był świadkiem tej kolizji i podał mi nr rejestracyjne samochodu , szkoda tylko że nie zapyta. O imię i nazwisko bo chcilabym sie za to odwdzieczyc a Pani po uszkodzeniu auta sobie po prostu uciekła.. tak się nie robi , na przyszłość proszę pomyśleć 3 razy i posta2ic się na miejscu 2 osoby ... życzę powodzenia w opłaceniu kosztów które pokryje ubezpieczenia.


#Kierownik#Lajdnsk  4 dni temu, 2019-04-15

Nie tego nie pokryje ubezpieczenia. Pokryje to kierująca bo uciekła z miejsca zdarzenia więc jest przypuszczenie że mogła być pod wpływem środków odurzających. Brawo dla świadka. Takie są baby :)


#Bywa#Kierownik  4 dni temu, 2019-04-15

Musi pokryć ubezpieczenie a potem może się wozić ze sprawczynią po sądach, może jej udowodnią że powodem ucieczki nie był szok.


#Kierowca#Bywa  4 dni temu, 2019-04-15

Być może ale z tego co wiem oddalenie się z miejsca zdarzenia jest brane jako pod wpływem przez firmy ubezpieczeniowe. Załóżmy taka sytuacja potrącisz kogoś ale on powie że dobrze się czuje najczęściej bo jest w szoku ty się cieszysz bo się upiekło. Potem idzie do lekarza i okazuje się że ma uraz wewnętrzny i potrzebna jest hospitalizacja, drogie leczenie. Wtedy pokrywa to kierujący dlatego czasem lepiej wezwać policję niech wykonają badanie alkomatem bo to właśnie o te badanie chodzi. Firmy ubezpieczeniowe łapią się wszystkiego aby nie wypłacić odszkodowania warto wiedzieć o tym szczególe.


#Zenio#Kierowca  3 dni temu, 2019-04-16

Firma ubezpieczeniowa ma obowiązek wypłacić odszkodowanie,a później może żądać od sprawcy zwrotu jeżeli będą mieli podstawy do tego.


#Ty   4 dni temu, 2019-04-15

Jak masz pisać głupoty to lepiej się przymknij laj..


#Mieszkaniec   4 dni temu, 2019-04-15

A kto kogo pobił ?


#Ja#Mieszkaniec  4 dni temu, 2019-04-15

Twoja stara twojego starego


#Ja   4 dni temu, 2019-04-15

W rydzyowce to pewnie źule z miejscowości Katy podpali trawę bo oni tam zawsze piją


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Dawna przygraniczna twierdza Pasłęk (Holland)

Pozostało5 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na spotkanie z Wojciechem Kujawskim pt....


Repliki armat staną przy Bramie Młyńskiej

Pozostało14 dni

W sobotę 4 maja czeka nas ciekawe wydarzenie związane z najazdem Szwedów na...


Seminarium w Mariance

Pozostało20 dni

W piątek 10 maja 2019 roku o godzinie 18:00 rozpocznie się w kościele w Mariance...