19 czerwca 2021 Gerwazego, Protazego
Reklama Heops

Minął weekend - rozbój w Kroninie

dodał 2019-04-15
Minął weekend - rozbój w Kroninie

W Kroninie po zakrapianym spotkaniu doszło do rozboju. Policja zatrzymała trzech sprawców i wyjaśnia całe zdarzenie. Oprócz tego odnotowano: 28 interwencji (6 domowych), kolizję w Rychlikach, pożar trawy i altany przy ul. Polnej oraz zatrzymanie pijanego rowerzysty, który mając w organizmie 2 promile alkoholu jechał jednośladem. Kierujący rowerem został ukarany mandatem w kwocie 500 zł. Policjanci z ruchu drogowego wystawili 22 mandaty na kwotę 3200 zł (prędkość). Był też mandat porządkowy (500 zł) za wulgaryzmy i zaśmiecanie.

Strażacy z JRG w sobotę wyjeżdżali do fałszywego alarmu, a w niedzielę gasili podpalone trawy w Rydzówce i palącą się sadzę w miejscowości Surowe. Również w niedzielę strażacy razem z druhami z OSP Zielonka Pasłęcka gasili płonącą altanę na ul. Polnej.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

 • Ja
   1970-01-01

  W rydzyowce to pewnie źule z miejscowości Katy podpali trawę bo oni tam zawsze piją

  mieszkaniec
   1970-01-01

  A kto kogo pobił ?

  • ja mieszkaniec
    1970-01-01

   Twoja stara twojego starego

  Lajdnsk
   1970-01-01

  Ja chciałam podziękować Panu który był świadkiem tej kolizji i podał mi nr rejestracyjne samochodu , szkoda tylko że nie zapyta. O imię i nazwisko bo chcilabym sie za to odwdzieczyc a Pani po uszkodzeniu auta sobie po prostu uciekła.. tak się nie robi , na przyszłość proszę pomyśleć 3 razy i posta2ic się na miejscu 2 osoby ... życzę powodzenia w opłaceniu kosztów które pokryje ubezpieczenia.

  • Kierownik Lajdnsk
    1970-01-01

   Nie tego nie pokryje ubezpieczenia. Pokryje to kierująca bo uciekła z miejsca zdarzenia więc jest przypuszczenie że mogła być pod wpływem środków odurzających. Brawo dla świadka. Takie są baby :)

  • Bywa Lajdnsk
    1970-01-01

   Musi pokryć ubezpieczenie a potem może się wozić ze sprawczynią po sądach, może jej udowodnią że powodem ucieczki nie był szok.

  • Kierowca Lajdnsk
    1970-01-01

   Być może ale z tego co wiem oddalenie się z miejsca zdarzenia jest brane jako pod wpływem przez firmy ubezpieczeniowe. Załóżmy taka sytuacja potrącisz kogoś ale on powie że dobrze się czuje najczęściej bo jest w szoku ty się cieszysz bo się upiekło. Potem idzie do lekarza i okazuje się że ma uraz wewnętrzny i potrzebna jest hospitalizacja, drogie leczenie. Wtedy pokrywa to kierujący dlatego czasem lepiej wezwać policję niech wykonają badanie alkomatem bo to właśnie o te badanie chodzi. Firmy ubezpieczeniowe łapią się wszystkiego aby nie wypłacić odszkodowania warto wiedzieć o tym szczególe.

  Ty
   1970-01-01

  Jak masz pisać głupoty to lepiej się przymknij laj..

Żwirownia 1140 px
nasza2