12 sierpnia 2020 Innocentego, Lecha, Euzebii

Minął weekend - rozbój w Kroninie

dodał 2019-04-15
Minął weekend - rozbój w Kroninie

W Kroninie po zakrapianym spotkaniu doszło do rozboju. Policja zatrzymała trzech sprawców i wyjaśnia całe zdarzenie. Oprócz tego odnotowano: 28 interwencji (6 domowych), kolizję w Rychlikach, pożar trawy i altany przy ul. Polnej oraz zatrzymanie pijanego rowerzysty, który mając w organizmie 2 promile alkoholu jechał jednośladem. Kierujący rowerem został ukarany mandatem w kwocie 500 zł. Policjanci z ruchu drogowego wystawili 22 mandaty na kwotę 3200 zł (prędkość). Był też mandat porządkowy (500 zł) za wulgaryzmy i zaśmiecanie.

Strażacy z JRG w sobotę wyjeżdżali do fałszywego alarmu, a w niedzielę gasili podpalone trawy w Rydzówce i palącą się sadzę w miejscowości Surowe. Również w niedzielę strażacy razem z druhami z OSP Zielonka Pasłęcka gasili płonącą altanę na ul. Polnej.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Lajdnsk   2019-04-15

Ja chciałam podziękować Panu który był świadkiem tej kolizji i podał mi nr rejestracyjne samochodu , szkoda tylko że nie zapyta. O imię i nazwisko bo chcilabym sie za to odwdzieczyc a Pani po uszkodzeniu auta sobie po prostu uciekła.. tak się nie robi , na przyszłość proszę pomyśleć 3 razy i posta2ic się na miejscu 2 osoby ... życzę powodzenia w opłaceniu kosztów które pokryje ubezpieczenia.


#Kierownik#Lajdnsk  2019-04-15

Nie tego nie pokryje ubezpieczenia. Pokryje to kierująca bo uciekła z miejsca zdarzenia więc jest przypuszczenie że mogła być pod wpływem środków odurzających. Brawo dla świadka. Takie są baby :)


#Bywa#Kierownik  2019-04-15

Musi pokryć ubezpieczenie a potem może się wozić ze sprawczynią po sądach, może jej udowodnią że powodem ucieczki nie był szok.


#Kierowca#Bywa  2019-04-15

Być może ale z tego co wiem oddalenie się z miejsca zdarzenia jest brane jako pod wpływem przez firmy ubezpieczeniowe. Załóżmy taka sytuacja potrącisz kogoś ale on powie że dobrze się czuje najczęściej bo jest w szoku ty się cieszysz bo się upiekło. Potem idzie do lekarza i okazuje się że ma uraz wewnętrzny i potrzebna jest hospitalizacja, drogie leczenie. Wtedy pokrywa to kierujący dlatego czasem lepiej wezwać policję niech wykonają badanie alkomatem bo to właśnie o te badanie chodzi. Firmy ubezpieczeniowe łapią się wszystkiego aby nie wypłacić odszkodowania warto wiedzieć o tym szczególe.


#Zenio#Kierowca  2019-04-16

Firma ubezpieczeniowa ma obowiązek wypłacić odszkodowanie,a później może żądać od sprawcy zwrotu jeżeli będą mieli podstawy do tego.


#Ty   2019-04-15

Jak masz pisać głupoty to lepiej się przymknij laj..


#Mieszkaniec   2019-04-15

A kto kogo pobił ?


#Ja#Mieszkaniec  2019-04-15

Twoja stara twojego starego


#Ja   2019-04-15

W rydzyowce to pewnie źule z miejscowości Katy podpali trawę bo oni tam zawsze piją


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności