Minął weekend - rozbój w Kroninie

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15
Minął weekend - rozbój w Kroninie

W Kroninie po zakrapianym spotkaniu doszło do rozboju. Policja zatrzymała trzech sprawców i wyjaśnia całe zdarzenie. Oprócz tego odnotowano: 28 interwencji (6 domowych), kolizję w Rychlikach, pożar trawy i altany przy ul. Polnej oraz zatrzymanie pijanego rowerzysty, który mając w organizmie 2 promile alkoholu jechał jednośladem. Kierujący rowerem został ukarany mandatem w kwocie 500 zł. Policjanci z ruchu drogowego wystawili 22 mandaty na kwotę 3200 zł (prędkość). Był też mandat porządkowy (500 zł) za wulgaryzmy i zaśmiecanie.

Strażacy z JRG w sobotę wyjeżdżali do fałszywego alarmu, a w niedzielę gasili podpalone trawy w Rydzówce i palącą się sadzę w miejscowości Surowe. Również w niedzielę strażacy razem z druhami z OSP Zielonka Pasłęcka gasili płonącą altanę na ul. Polnej.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Lajdnsk   Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

Ja chciałam podziękować Panu który był świadkiem tej kolizji i podał mi nr rejestracyjne samochodu , szkoda tylko że nie zapyta. O imię i nazwisko bo chcilabym sie za to odwdzieczyc a Pani po uszkodzeniu auta sobie po prostu uciekła.. tak się nie robi , na przyszłość proszę pomyśleć 3 razy i posta2ic się na miejscu 2 osoby ... życzę powodzenia w opłaceniu kosztów które pokryje ubezpieczenia.


#Kierownik#Lajdnsk  Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

Nie tego nie pokryje ubezpieczenia. Pokryje to kierująca bo uciekła z miejsca zdarzenia więc jest przypuszczenie że mogła być pod wpływem środków odurzających. Brawo dla świadka. Takie są baby :)


#Bywa#Kierownik  Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

Musi pokryć ubezpieczenie a potem może się wozić ze sprawczynią po sądach, może jej udowodnią że powodem ucieczki nie był szok.


#Kierowca#Bywa  Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

Być może ale z tego co wiem oddalenie się z miejsca zdarzenia jest brane jako pod wpływem przez firmy ubezpieczeniowe. Załóżmy taka sytuacja potrącisz kogoś ale on powie że dobrze się czuje najczęściej bo jest w szoku ty się cieszysz bo się upiekło. Potem idzie do lekarza i okazuje się że ma uraz wewnętrzny i potrzebna jest hospitalizacja, drogie leczenie. Wtedy pokrywa to kierujący dlatego czasem lepiej wezwać policję niech wykonają badanie alkomatem bo to właśnie o te badanie chodzi. Firmy ubezpieczeniowe łapią się wszystkiego aby nie wypłacić odszkodowania warto wiedzieć o tym szczególe.


#Zenio#Kierowca  Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-16

Firma ubezpieczeniowa ma obowiązek wypłacić odszkodowanie,a później może żądać od sprawcy zwrotu jeżeli będą mieli podstawy do tego.


#Ty   Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

Jak masz pisać głupoty to lepiej się przymknij laj..


#Mieszkaniec   Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

A kto kogo pobił ?


#Ja#Mieszkaniec  Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

Twoja stara twojego starego


#Ja   Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-15

W rydzyowce to pewnie źule z miejscowości Katy podpali trawę bo oni tam zawsze piją


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Czy będzie nowy rekord na KRAM GOLF CUP?

Pozostało5 dni

29 czerwca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się szósta...


Muzyka polska powraca nad Warmię i Żuławy

Pozostało11 dni

„Muzyka Polska na Warmii i Żuławach” to festiwalowa specjalność...


Muzyka polska na Żuławach

Pozostało11 dni

„Muzyka polska na Żuławach” to letni festiwal Elbląskiej Orkiestry...