28 lipca 2021 Aidy, Marceli, Wiktora
Reklama Heops

Minął weekend - ślisko na trasie do Ornety

dodał 2021-02-22
Minął weekend - ślisko na trasie do Ornety

Rano koło godziny 8:00 na trasie do Ornety doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierująca pojazdem zabrana została do szpitala. Przyczyna zdarzenia to niedostosowanie prędkości do warunków jazdy (ślisko).

Policjanci z komisariatu w Pasłęku odnotowali w czasie weekendu 31 interwencji (5 domowych) i 4 kolizje (trasa Robity - Łukszty, Robity, gmina Rychliki, trasa S 7). Sprawca kolizji w Dymniku (28 lat) miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowca z trasy S 7 był nieco gorszy i miał 2 promile alkoholu (37 lat Nowe Miasto Lubawskie). Policjanci zatrzymali również dwie osoby do odbycia kary (mieszkaniec Pasłęka i gminy Pasłęk). Były też mandaty z ruchu drogowego (3 na 700 zł) i 4 porządkowe za 600 zł.

Strażacy z JRG w Pasłęku w piątek dogaszali pogorzelisko w Sokolniku. W sobotę gasili pożar sadzy w Dargowie (razem z OSP Zielonka Pasłęcka), zabezpieczali miejsce kolizji na S 7 koło Zielonego Grądu, gasili kolejny pożar sadzy w Rogajnach, wyjeżdżali do kolizji w Dymniku i do pożaru sadzy w Rydzówce (razem z OSP Zielonka Pasłęcka).

jp

 


Żwirownia 1140 px
nasza2