14 maja 2021 Bonifacego, Dobieslawa, Macieja
Reklama Heops

Minął weekend - wypadek koło Zielonki Pasłęckiej

dodał Miesiąc temu
Minął weekend - wypadek koło Zielonki Pasłęckiej

Wczoraj wieczorem kilkanaście minut po godzinie 23 doszło koło Zielonki Pasłęckiej do wypadku na "starej siódemce" (na wysokości przejazdu kolejowego). Kierujący samochodem hyundai 33 - letni mężczyzna zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Kierowca doznał obrażeń i został zabrany do szpitala. Zachodzi podejrzenie, że prowadził auto pod wpływem alkoholu.

Oprócz tego odnotowano: 139 interwencji (6 domowych) i 5 kolizji (ul. 3 Maja, gm. Godkowo - sarna, gm. Godkowo - garb na drodze, Zielonka Pasłęcka - sarna). W piątek w Rogajnach policjanci zabezpieczali miejsce znalezienia niewypału. Były również mandaty w ruchu drogowym (15 na kwotę 4600 zł) i 1 porządkowy za brak maseczki (100 zł).

Strażacy z JRG w piątek gasili pożar sadzy na ul. Steffena a druhowie z OSP Jelonki pożar trawy w Marwicy. W sobotę druhowie ponownie wyjeżdżali do pożaru trawy w Marwicy. W niedzielę druhowie z OSP Zielonka Pasłęcka gasili pożar trawy w Majkach (plus JRG) i Marzewie (plus OSP Małdyty).

Kolejne zdarzenia z niedzieli to: pożar sadzy w Młynarach (OSP), pożar traw przy S 7 (OSP Zielonka Pasłęcka), pożar traw w gminie Rychliki (OSP Rychliki i Święty Gaj), Pasłęk Bankowa uszkodzony słup energetyczny (JRG), pożar traw (OSP Stegny, Aniołowo i Marianka).

Wieczorem zabezpieczano miejsce wypadku w Zielonce (OSP i JRG).

jp

0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :PIS
Żwirownia 1140 px
nasza2