Minister mówi, prezes się cieszy

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-20
Minister mówi, prezes się cieszy

Minister Szumowski powiedział to na co czekał naczelnik. Tylko wybory korespondencyjne wchodzą w rachubę wg już polityka a nie lekarza Szumowskiego. Ewentualne tradycyjne głosowanie możliwe będzie prawdopodobnie za dwa lata, jak będzie szczepionka na koronawirusa. Jeżeli nic się nie zmieni w sejmie zdominowanym przez jedynie słuszną partię, kandydat Duda może otwierać szampana. Współczuję tylko pracownikom poczty polskiej. Listonosze będą musieli się napracować, żeby prezes i naczelnik mógł się cieszyć z pełni władzy. To jest niestety narodowa tragedia. Chyba czas już najwyższy na emigrację z tego dziwnego kraju?

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pisuar   Ponad miesiąc temu, 2020-04-25

Prokurator krajowy, jak zwykle dyspozycyjny. Poucza odchodzącą I prezes Sądu Najwyższego. Ciekawe co będzie się działo po zdobyciu pełni władzy przez Kaczyńskiego?


#Jarek   Ponad miesiąc temu, 2020-04-23

Kabaret totalny. Sasin i spółka zachowują się jak władza z czasów Bieruta. Wszyscy wspierający farsę wyborczą muszą stanąć przed trybunałem stanu. Kandydat Duda też.


#Złoty środek   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Echhh Panie J.P. po raz kolejny dobrze radzę, dajcie sobie na wstrzymanie od tej całej polityki. Wybory, to kolejny absurdalny temat, wywołujący niezdrowe emocje u ludzi. Co ma być to będzie! A dywagacje na temat jak i kiedy przeprowadzić uwielbiają właśnie tacy uzależnieni od polityki. Dla opozycji nie ma dobrych rozwiązań, bo jak to zorganizować i w jakim terminie? Przesunąć ok, o ile? A kto ma być w tym czasie Prezydentem? Na jakiej podstawie? Wszyscy kombinują jak koń pod górę.


#Roman#Złoty środek  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Jest wyjście: p. A. Duda podaje się do dymisji lub, po prostu, wyprowadza się z Pałacu po zakończeniu kadencji. Z powodu braku Prezydenta, obowiązki jego przejmuje marszałek Sejmu, do czasu zorganizowania wyborów. Dokładnie tak, jak np. w przypadku śmierci prezydenta. Obowiązki marszałka przejmuje jeden z jej zastępców, np. Kosiniak Kamysz, który ogłasza nowy termin wyborów. Wszystko jest zgodne z Konstytucją, zatem "lege artis" można przesunąć termin wyborów, czyż nie?


#Realia wyborów#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Tezy zawarte w Twoim pierwszym zdaniu są błędne więc reszta bezwartościowa. Po pierwsze żaden polityk nie poda się dymisji bez powodu gdyż będzie skończony. Po drugie, p.Duda jak i ekipa rządząca uważa że wybory mogą zostać przeprowadzone korespondencyjnie przy minimalnym zagrożeniu. Oczywiście opozycja ma zdanie dokładnie odwrotne ale to Zjednoczona Prawica jest u władzy.


#Roman#Realia wyborów  Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

"Po pierwsze żaden polityk nie poda się dymisji bez powodu gdyż będzie skończony." Niby, a raczej prawie na pewno masz rację. Gdzie miałby wrócić dr prawa Duda, gdy Go tak nisko oceniło Kolegium Rektorskie i Senat Jego macierzystej Uczelni, jaką jest U.J.? Lecz, u licha, powinien ponownie sprawdzić się gest p. posła Kaczyńskiego, który każdemu, do tej pory przynajmniej, wskazywał delikwenta miejsce! P. Dudzie, właściwe miejsce i to w pozycji stojącej, w trakcie podpisywania Ważnej Umowy Międzynarodowej, pokazał już p. Prezydent Trump.


#Duda polski#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

Na dokładkę Trump mu wydzielił tylko skrawek na rogu biurka. Podpisuj i sper,dadaj. Żaden szanujący sekretarkę przełożony tak nie podpisuje dokumentów. Na drugi raz będzie podpisywać na plecach ochroniarza.


#Do Romana#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

Chodzisz trochę po tym świecie więc wiesz doskonale że politycy zajmujący wysokie funkcje publiczne dadzą sobie radę. Ładnie uciekłeś od tematu wyborów w nic nie wnoszące pokpiwanie z Prezydenta. Zresztą nie po raz pierwszy zastosowałeś taki unik.


#Roman#Do Romana  Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

Gdybyś się wgłębił, zrozumiałbyś, że nie unikałem tematu wyborów. Wgłęb się jeszcze bardziej po mym pytaniu: co sądzisz o Prezydencie, który nie śpi, by już rano podpisać ustawy procedowane przez Sejm i Senat nocą, gdyż muszą być przedstawione p. posłowi Kaczyńskiemu. I tak nie odpiszesz, jak sądzę, prawdy. Jestem za wyborami zgodnymi z naszą Konstytucją, więc wolnymi, tajnymi, bezpośrednimi nawet wonczas, gdyby miały być czasowo przesunięte. A Ty za jakimi? Odpowiedz, proszę. Raczej nie odpowiesz, tylko, jak już to czyniłeś, zachowasz się, jak przywykłeś. Czemu nie masz stałego nicka?


#Do Romana#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-04-23

Dlaczego miałbym nie odpowiedzieć ? Jestem za wyborami w określonym wcześniej terminie.


#Kropka#Realia wyborów  Ponad miesiąc temu, 2020-04-23

Pan Duda sobie może wyrażać, kodeks wyborczy nie może być zmieniony w okresie krótszym jiż półmroku przed wyborami, na dodatek wybory muszą być tajne, niezależne, powszechne, żadna z tych norm nie jest spełniona


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Jerzyku, co my byśmy bez ciebie wiedzieli. To cudownie, ze nam ujawniasz co mają myśleć i jak mają rozumować POkraki. Dzięki, Stary!


#Bogdan dziaslo#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Naprawdę tak myślisz? Czy skończonym idiota jesteś? Pewnie jedno o drugie


#O ja cie#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Wyborcy PO coraz głupsze sygnały dostają od redaktora.


#Misio#O ja cie  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Dobrze że od redaktora a nie z Komitetu Centralnego PIS a swoją drogą, gdzie ma siedzibę Komitet PIS w Pasłęku, bo siedziba po PZPR sprzedana ?


#Pasłęczanin#Misio  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Komitetu PiS w Pasłęku nie ma, bo i PiSu w Pasłęku ani śladu. Sadowski się o to postarał ale nie za darmo. Za to został Honorowym Obywatelem Pasłęka. A jako dodatkowa premia, piąte koło u wojewódzkiego wozu. Ot, taki przynieś podaj, pozamiataj. Ale pienążki co miesiąć na konto wpływają a to najważniejsze. Z wyglądu jakby do trzech nie potrafił zliczyć ale łeb do interesów ma.


#Honorowy tamój#Misio  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

a PO ma siedzibe u redaktora w kanciapie za szatniami albo za żłobami? Czy w kantorku napoleona?


#Też pasłęczanin#Pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Łeb do interesu ma? Ale honoru nie ma. Rozwalić własną partię na swoim terenie to zdrada. Brać pieniądze za nic nie robienie, to trzeba być bez honoru. Zdrada i pasożytnictwo w jednym.


#Również pasłęczanin#Też pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

To podobnie jak Tusk.


#Jestem kretynem tak jak i wy #Również pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

popieram , tusk tak samo


#Bezpartyjny#Też pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Olsztyński wojewoda ma już dwóch wicków. Jeden fałszywy pisowiec a drugi prawdziwy gowinowiec. Obaj zbędni, bez nich urząd działałby normalnie. Mogliby ich zwolnić, w ramach oszczędności pandemicznych a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego. Być może wojewoda pozbędzie się tego balastu.


#Pamiętamy komunę #Honorowy tamój  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

PO, to sobie może mieć i w kanciapie ale takie pisobolszewiki, to nie mogą byle gdzie, pewnie uwłaszczą ten budynek po komitecie i poczują się jak prawdziwe komuchy


#He he#Pamiętamy komunę   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

A kogo tam posadzą? Znasz w Pasłęku takiego? Bo tam nikogo, ani widu ani słychu, pusto i cicho jak na pustyni.


#Będzie Dobrze#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

A podeślą jakiegoś Misiewicza, czy innego narzeczonego Maciarewicza,co już przechodzony a fuchę trzeba dać .


#He he#Będzie Dobrze  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

To musi być miejscowy ale czy taki istnieje? Cisza jak makiem zasiał. Tu PiSu nie ma, tu są tylko stare komuchy. Ale jeśli nawet jakiś PiS tu jest, to w głębokiej konspiracji, w katakumbach.


#Poszukiwacz zamierzchłych cywilizacji#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

Znalazłem!!!! Jest!!!! Jest jeden pisowiec!! Pamiętacie, jak były wybory na burmistrza w Pasłęku? Startowali obecny burmistrz, Kopański i jakiś człowiek, podstawiony przez Sadowskiego jako kandydat z PiS, aby odebrać część głosów Kopańskiemu, żeby wygrał nasz umiłowany dotychczasowy burmistrz. Nie wiem, co to za człowiek ale być może to jest członek PiSu w Pasłęku. On jeden, Sadowski drugi. 1 +1= 2 stan osobowy PiS w Pasłęku.


#Bezpartyjny#Też pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

Tu przynajmniej jest zgoda PO i PiS. W Pasłęku oczywiście. Żadna ze stron nie krytykuje Sadowskiego, choćby był najgorszy. PiS dlatego, że Sadowski jest w PiSie a PO dlatego, że działał w ich interesie. Chłop nic pożytecznego nie robi, bierze niezłą kasę ale żadnej z kłócących się stron to nie przeszkadza.


#Widziane z boku#Bezpartyjny  Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

No nie, jest jedna różnica. Weźmy dwie postacie. Naszego redaktora i Sadowskiego. Redaktor, często krytykowany, zresztą słusznie, bo wyczynia takie rzeczy w służbie swojej partii, że widać na kilometr stronniczość i zakłamanie, straszliwie czasem zbluzgany ale jednej rzeczy nie można mu odmówić, jest kreatywny. Coś robi, dzięki niemu możemy tu oglądać obrazki z życia gminy i wypisywać sobie co tylko chcemy. Trzyma konie, co samo w sobie jest pozytywne oraz zajmuje się różnościami, niezależnie, dobrymi czy nie za bardzo - ale jest człowiekiem czynu. A co robi Sadowski? Nic, kłania się, uśmiecha oraz bierze pensję w myśl przysłowia, pokorne cielę dwie matki ssie. Wykopali go wyborcy, przygarnął kolega. I nikt na niego nie bluzga ani mu nie ubliża. Dwie osoby, ale jakże różne postawy życiowe


#Co prawda to prawda   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Włodzimierz Czarzasty: Nie namówi nikt Lewicy do współpracy z Jarosławem Kaczyńskim, nie namówi nikt Włodzimierza Czarzastego, żeby podał rękę Kaczyńskiemu, bo podanie tej ręki będzie skutkowało tym, że potem będę liczył palce u dłoni. Nie ma takiej możliwości - dodał.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Pan Minister postąpił tak, by wilk był syty i owca syta. Wskazał dwie możliwości nikomu się nie narażając, szczególnie p. posłowi Kaczyńskiemu. Poza tym, w pełni podzielam zdanie Bogdana dziaslo. Dodam jeszcze, że w wypadku korespondencyjnych wyborów, p. poseł powinien wcześniej odebrać defiladę listonoszy wznoszących ochoczo okrzyki "Ave Caesar! Morituri te salutant!"


#Obaj warci siebie#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Normalnie marnujecie się z Bogdanem.


#Przedpelski i jego info z dupy   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Przedpelski Ty jestes tak głupi czy tylko udajesz??? Jednak jestes... szkoła na tego psełdo redaktorka słów...


#Bogdan dziaslo #Przedpelski i jego info z dupy   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

dlaczego obrażasz ludzi ? co on takiego napisał? jesli samodzielnie nie potrafisz myslec to wyobraź sobie ze redaktor napisal prawde


#JP i jego newsy   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Ja będę głosował na Dude 10.V.20r.


#Bogdan dziaslo #JP i jego newsy  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

10 ego nie zaglosujesz


#Komentator   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Minister mówi, prezes się cieszy, redaktor się kompromituje.


#Bogdan dziaslo#Komentator  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Polska się kompromituje .swiat na nas patrzy


#Proste#Bogdan dziaslo  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Świat na nas patrzy i próbuje małpować rządowe decyzje zwłaszcza w sprawie koronawirusa. Widać po liczbach chociażby zgonów.


#NN#Proste  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Pelikany też łykają wszystko. Proste?


#Bogdan dziaslo#Proste  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Przykład prania mózgu przez tvp


#Proste#Bogdan dziaslo  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Typowa odpowiedź leminga wzorowanego na "tefałenie". Może coś wnoszącego do dyskusji ?


#Bogdan dziaslo #Proste  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

o czym z toba dyskutowac ? masz sprany cymbal , nie chce mi sie , nie warto


#Proste#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Oprócz szczekania i szarpania za nogawki nic soba nie prezentujesz.


#Bogdan dziaslo #Proste  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

taki odważny jestes ? spotkaj sie to ci wytłumacze od czego muchy zdychają


#Proste#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Nadal zero argumentów. Żałosny typek.


#Bogdan dziaslo#Proste  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Do Ciebie nic nie przemawia masz sprawny cymbal . Pisałem juz


#Proste#Bogdan dziaslo  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Ani jednego argumentu więc co ma do mnie dotrzeć? Bogdan, apotr i poszczekaj.


#Abc#Komentator  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Redaktor tak naprawdę nigdzie nie chce wyjeżdżać.tylko wypełnia rozkazy przysłane z centrali. Pan każe - wierny sługa musi, nawet za cenę kompromitacji.


#Pas#Abc  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

To nie redaktor wyjedzie ze swoimi końmi za granicę a Tusk chce się powrócić na białej szkapie zza granicy. Redaktor to sluga wypełniajcy polecenia.


#Bzy bzy bzyyy   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Redaktor się poddał, czarna rozpacz mu sie ulewa na łamy gazetki. Redaktorze, jak rzyć...???


#Nick#Bzy bzy bzyyy  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

nie pytaj, POkraki kilka kopniaków na rzyć już dostały,


#Idi   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Jurek jesteś mistrzem że w tak prosty sposób potrafisz uruchomić komentarze tylu płytkich idiotów . A licznik otworzeń strony bije rekordy . Brawo !!!!!


#Naczelnik idiota#Idi  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Witam w gronie idiotów.


#Rozśmieszony#Idi  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Chłop się stara ale jeszcze Urbanowi nie dorównał.


#Nick#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Jurek za cienki w uszach, Urban wymyślał propagandę, Jurek tylko kopiuje.


#Rozśmieszony#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Też prawda.


#Bogdan dziaslo#Idi  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Uważasz się za idiote? Komentujesz


#NN   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Trzynastą emeryturkę już wydaliście w godzinach senioralnych? Adres na pewno niechybiony, oceniając po zaangażowaniu wielu na rzecz dobrej zmiany.


#Miska ryżu   Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Sasin organizuje wybory korespondencyjne? 10 lat temu jako wice szef kancelarii prezydenta, organizował z Dudą wycieczkę samolotową Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska. Sasin i Duda przygotowywali lot, a skazano za to Arabskiego. Na kogo teraz zawalą winę. Na Szumowskiego?


#Muzyk   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Panie Redaktorze, kiedy wyjazd? Niech pan poda termin, to przy pożegnaniu zagram panu Poloneza skomponowanego przez Kleofasa Ogińskiego " Pożegnanie Ojczyzny". Przyda się na drogę, jak ostatni bochenek chleba wypieczony w domowym piecu.


#Stary meloman#Muzyk  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Piękna melodia, naprawdę piękna.Jestem pewny, że gdy zagrasz redaktorowi na odjezdnym, wzruszy się, zapłacze i zawróci z drogi. No bo gdzie mu będzie lepiej niż w domu, no gdzie???


#Próżna nadzieja#Stary meloman  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Nie zawróci, bo gdzie? Do Kaczolandu? Do terroru? Do Złamanej Konstytucji?


#Czarna rozpacz brak nadziei#Próżna nadzieja  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

Kaczory zamkną, zamordują, zakopią i śladu nie będzie. Nic nie będzie. Trzeba uciekać.


#Wyjechać wypada#Czarna rozpacz brak nadziei  Ponad miesiąc temu, 2020-04-21

i przyklepią. Oj biada redaktorkom, biada!


#Mp młody   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Niemiecko Ruska Lewacka Partia Ludowa Tuska chcieliby stan wojenny wprowadzić ,i strzelać do ludzi jak do górników 2015.Widać w Pasłęku ilu komunistów przy korycie zostało .Precz z komuną niech żyje wolna Polska .


#Bez złudzeń#Mp młody  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

zgadza się


#Helo   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Kompromitacja Polski dopiero przed nami. Zamiast wyborów ,,głosowanie " zamiast orzeczeń sądowych , wyrok Trybunału Konstytucji mimo braku kompetencji.....zamiast Komisji Wyborczej - SASIN. Piekło wPolsce już mamy czy dopiero przed nami ?


#Stepekorystykonytorjan   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

A CO TAM SŁYCHAĆ U SOŁTYSA PASŁĘKA NIE JAKIEGO NAPOLEONA


#Odpowidzcie mi pisowskie pelikany   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Skąd w Pasłęku tylu idiotów? Zlot sobie zrobili na tej stronie? Szumowski twierdzi, że wybory bezpiecznie można przeprowadzić za dwa lata. To czemu od rzau nie ogłosi, że szkoły też zamknięte na dwa lata?


#Bogdan dziaslo#Odpowidzcie mi pisowskie pelikany  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

No zlot oszolomstwa


#Mati   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Internetowo zrobią zobaczycie ...


#Nick#Mati   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Korespondencyjnie to nie internetowo, doucz się POkemonie.


#Ja#Mati   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Nie ma szans. Najwiekszy elektorat pisu czyli dziadki i babcie nie ogarniają i oni doskonale o tym wiedzą


#Kri#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

I tak zostanie Duda wybrany obojętnie czy internetowo , korespondencjnie czy przy urnach .


#Szkodasłów   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Żenujące


#Bobo   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Adios, Kretinos.


#Apolityczna   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Ja współczuję panu, tyle jadu, tyle nienawiści... a jeśli panu się nie podoba - droga wolna. Nikt w Polsce nie trzyma nikogo na siłę. Polecam poglądy apolityczne, w pełni wywalone na to, kto rządzi, bo ktokolwiek by nie rządził i tak byłoby źle. To nie rządy są winne, to Polska mentalność, którą w tym wypadku podzielają obydwie strony. Pozdrawiam, miłego dnia!


#Lągo   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Pakuj sie


#Lągo   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Od kiedy to minister zdrowia ustala forme wyborow? Senat bedzie glosowal nad wyborami przez internet


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Ha, HA, HA, HA głupszego nic już nie wymyślisz ale z rana humor poprawiony


#Pytanko   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

SMS-em ci te bzdury przysyła Tusk? Czy mailem ci to przysyła Budka suflera?


#Bezradny   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Napoleon już ogłasza konkurs na nowego dyrektora parku ale co z prywatnymi koniami kto zorganizuje transport do Niemiec ⚠️?


#Sisi   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

No JP pakuj się i nara


#Niecierpliwy#Sisi  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Kiedy wyjazd? Bo nie mogę się doczekać.


#Sisi #Niecierpliwy  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz


#Ale jaja   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Dobry żart z rana jest niezastąpionym lekarstwem na ten trudny czas. Patriota JP definitywnie stracił nadzieję na powrót do władzy peowców i proponuje opuszczenie Ojczyzny. A niby to dokąd pan chce się udać i opuścić wygodny, dożywotni stołeczek oraz siatkę towarzyskich powiązań? W którym to wybranym kraju jest lepiej i bezpieczniej niż w Polsce?


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

JP kiedy wyjeżdżasz ??? Ty na poważnie czy znowu kłamiesz recydywa tobie grozi i kolejna kasa zasili konto Caritasu.


#PKW   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Na korespondencyjnym głosowaniu też mogą stracić. Wszystko zależy od tego kto to będzie liczył.


#Stary komuch#PKW  Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Widzę, ze wziąłeś sobie do serca wskazówkę Wielkiego Obrońcy Pokoju.


#Nivea   Ponad miesiąc temu, 2020-04-20

Emerycie obiecujesz ta emigrację i nic. Pokaż zaś facet i adios emerytos


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności