14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Jana

Młynary: zaproszenie na dożynki w Młłynarach

dodał 2017-09-07
Młynary: zaproszenie na dożynki w Młłynarach

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary oraz Ośrodek Kultury w Młynarach zapraszają w sobotę 9. września na Dożynki Gminne. Uroczystości dożynkowe rozpoczną się mszą świętą w intencji rolników. Następnie korowód dożynkowy prowadzony przez Orkiestrę Dętą z Zielonki Pasłęckiej uda się na  boisko przy Zespole Szkół w Młynarach, gdzie będą trwały uroczystości dożynkowe. Sołectwa zaprezentują stoiska wiejskie oraz wieńce dożynkowe. Zaplanowano również atrakcje dla najmłodszych: dmuchańce, fotobudkę oraz inne. Na scenie zaprezentują się dzieci z przedszkola, uczniowie ze szkół z Młynar i Błudowa, zespół Integraton działający przy Ośrodku Kultury w Młynarach oraz zespół Zanoza. Wystąpi też zespół taneczny Edelwejs z miasta partnerskiego Laduszkin z Rosji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco-polo Milano. Zabawa dożynkowa będzie trwała do północy. Szczegóły na plakacie poniżej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ale zabawa   2017-09-08

współczujący, współczuj sobie i przeczytaj wpisując w google np O CZYM 90 % KATOLIKÓW NIE WIE.albo ITCCS W BRUKSELI. i nie zciemniaj .Ludzie już dawno przejrzeli na oczy a przestępstwa ,buta ,obłuda ,pedofilia itd czarnych są codziennością.Nie bojąc się swojego boga sami w niego nie wierzą to ich sposób na pasożytnicze życie.Te ich msze i modły są nic warte.


#Podpis   2017-09-08

Odróżnij wiarę od religii. Religia to polityka.


#Współczujący   2017-09-07

Straciłbyś cel życia, gdybyś nie próbował zwalczać religii? Oj, biednieńki ty, biednieńki ...


#Ale zabawa   2017-09-07

Następny cyrk, tym razem w Młynarach .Modły, dziękowanie rolników za pośrednictwem cwanych klechów wymyślonemu jakiemuś bogu.No i duża część płodów gnijących na polu. O co tu chodzi?Chyba pretekst do oblania żniw wódką i gorszego jeszcze otumanienia wieśniaków.O ludzie !!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na jasełka

Wydarzenie odddbyło się 4 godziny temu  

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...