Mundurowi z ZSEiT na szkoleniu w Policji

dodał 2018-11-01
Mundurowi z ZSEiT na szkoleniu w Policji
W miniony wtorek uczniowie kl. I LO o ukierunkowaniu obronnym z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbyli szkolenie w Komisariacie Policji w Pasłęku.

 

 

Uczniowie zostali zapoznani z zadaniami Policji, z których najważniejsze to zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom poprzez zapobieganie czynom karalnym czy zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Służą temu określone ogniwa Policji - referaty prewencji, kryminalny, ruchu drogowego i rewir dzielnicowych.

Obecni na szkoleniu poznali także procedury postępowania w wypadku zaistnienia czynu karalnego. Uczniom przypomniano, że w wypadku zauważenia przestępstwa lub w czasie wypadku drogowego należy udzielić pomocy ofiarom i trzeba natychmiast powiadomić właściwe służby, w tym Policję. Podczas spotkania omówiono także warunki przyjęcia do pracy w policji.

Info.ZSEiT: mjr Bolesław Czechowski

0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Roman   2018-11-03

Mój wnuk ocenił: "mundurówki są ok" i dodał: " z mundurowymi nieco gorzej wypadło". Na moje pytanie dot. oceny odpowiedział: "Dziewczyny lepiej strzelają do nas oczami". Kontrargumentu nie znalazłem.


#Nick #Roman  2018-11-03

Tak widać że dziewczyny gorące.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Koncert Świąteczny – przypominamy

Pozostało5 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w środę 18 grudnia 2019 r. na koncert...