16 października 2019 Gawla, Ambrozego

Nabór na wolne stanowisko

dodał 2019-03-30
Nabór na wolne stanowisko

Burmistrz Pasłęka ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. drogownictwa w Urzędzie Miejskim w Pasłęku. Poniżej ogłoszenie o naborze w formie elektronicznej.


Załączone pliki

  Ogłoszenie o naborze

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Korektor   2019-03-31

Ogłoszenie powinno brzmieć , poszukujemy chętnego na kozła ofiarnego, po wieloletnich zaniedbaniach w zarządzaniu drogami.


#Madzia#Korektor  2019-03-31

Ile płacom? jak widać nie ma za dużo chentnych to morze i mnje przyjmom.


#Michalina#Madzia  2019-04-01

Przyjdmom bujać jajca bykom.


#Nick#Madzia  2019-04-02

Tysonc pinciset placom.


#Piotr   2019-04-01

Przykłady rządzących Naszym Krajem i nie tylko tych obecnych ale i wielu poprzednich rządów dają dowody, że osoba zatrudniona czy też zarządzająca nie musi mieć kierunkowego wykształcenia. Może warto z tego skorzystać. Z chęcią się podejmę tematu dla tzw kozła ofiarnego. Tyle tylko, że przy działaniach miło nie będzie. Może tu jest problem. I nie tylko na to stanowisko.


#Piotr   2019-04-01

Czytając jakie są stawiane wymagania... i zadania... to sądzę że kandydat powinien nie mieć wyższego wykształcenia. No chyba, że łatwiej przyjmie informacje o wysokości wynagrodzenia. Człowiekowi wykształconemu nie trzeba dużo wyjaśniać. Tu potrzebna jest silna osobowość co chwyci temat za gardło. Np. pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, w Pasłęku to chyba nie działa. Przykład ul. Ogrodowej. Kiedy w końcu Pan Burmistrz zacznie być Włodarzem Pasłęka. Prawdziwym Gospodarzem. Pamiętam zdarzenie że taki Był.


#Referent   2019-03-30

Macie problem z obsadzeniem stanowisk i utrzymaniem pracowników. To wszystko wina buty i ignorancji. Pracownicy nic nierobiący zarabiają tyle samo co pracownicy zajmujący odpowiedzialne stanowiska jak to. Rekrutacja jest pomyłką a cały proces fanaberią ludzi myślących że są HR w Google. Co mnie boli jako pracownika urzędu? też niedługo odchodzę. Pan sekretarz, obrotowy wprowadzają dziwną atmosferę w pracy. Pracownicy nie czują się swobodnie tylko jak w jakimś obozie. Wiecznie niedziałające komputery. Panowie informatycy chyba zajmują się prywatnymi sprawami bo nie można się doprosić a próby kończą się ja nie jestem od tego. Jak to możliwe że pracownik urzędu prowadzi firmę i nią się zajmuję w godzinach pracy. Zmieńcie tych ludzi na kompetentnych.


#Alledrogo #Referent  2019-03-30

Sprawdzenia wymagają aukcje internetowe komputerowca tonery, procesory, dyski a podobne a nawet te same były kupowane do urzędu. Może to tylko przypadek?


#Kazimierz Badura#Referent  2019-03-30

Może masz ciężko dlatego że cię nie lubią??? Podpierdalaczy w pracy nigdzie nie lubią


#Referent#Referent  2019-03-30

Mam podobne spostrzeżenia


#Referent#Referent  2019-03-30

Pracownik o którym piszesz ma tatusia kierownika wydziału, który notabene także robi co chce. Wydaje mi się, że nasz burmistrz przestał panować nad urzędnikami.


#Mietek G#Referent  2019-03-30

Nie czujesz się swobodnie w pracy? Ojej, biedaczek


#StyX#Mietek G  2019-03-30

Pewnie jakiś z nowego pokolenia który myśli że wszystko mu się należy a tak naprawdę do wszystkiego ma dwie lewe rączki. A w tej gminie ilu jest informatyków ? Dwóch czy trzech ? Tak czy inaczej jak mają do obrobienia ten urząd i jednostki podległe to im współczuje. Pewnie Pan referent niema pojęcia o ich pracy bo on musi tylko napić się kawy i przewalić dwie kartki na biurku :D


#Referent#StyX  2019-03-30

Czytam to z politowaniem. Jacy oni biedni ci inforamtycy mają tyle jednostek podległych że zasypiają w swoim pomieszczeniu. Wiem jak jest możesz zakłamywać rzeczywistość.


#Referent#Mietek G  2019-03-30

Swoboda nie oznacza robienia co się chcę. Chodzi o mobbing. Urząd jest pełen pracowników z przypadku co kiedyś dostali się do urzędu i wciągają całe rodziny. Ktoś powinien zrobić z tym porządek. Układy ukadziki i jak ktoś napisał burmustrz nie panuje nad urzędem.


#Obserwator   2019-03-30

Z tego co tu czytam, to ten Urząd jest jakimś zatęchłym grajdołkiem, nie ma dopływu świeżego powietrza. Tak jest zawsze, jeśli nie ma rotacji na stanowisku szefa, nie ma dopływu świeżej krwi, jest obrosła wieloletnim trwaniem jakaś pajęczyna układów, koterii. Tak było i jest na dworach monarchów, władców, prezydentów, burmistrzów, wójtów. To nie tyle wina poszczególnych ludzi, co wina ludzkiej natury. Dlatego stworzono system dwukadencyjności na najwyższych stanowiskach prezydenckich. Niestety, przeoczono niższe stanowiska. Dopiero PiS usunął to niedopatrzenie ale ono zacznie działać dopiero od ostatnich wyborów. samorządowych.


#Riczard#Obserwator  2019-03-30

Kiedyś było sporo osób na jedno stanowisko. Dziś nie ma chętnych! Proponuję poszukać za wschodnią granicą.


#Referent   2019-03-30

Swoboda nie oznacza robienia co się chcę. Chodzi o mobbing. Urząd jest pełen pracowników z przypadku co kiedyś dostali się do urzędu i wciągają całe rodziny.


#Mietek G#Referent  2019-03-30

Popracuj w innych miejscach a szybko wrócisz do tego znienawidzonego Urzędu z podkulonym ogonem


#HłueHłue#Mietek G  2019-03-30

Jak widać po trudnościach z obsadzeniem stanowisk i tym że odchodzą młodzi dobrze pracujący na swoich stanowiskach pracownicy widać że nikt nie wraca. Może inaczej napisz kto wrócił LOL


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

PUTW zaprasza

Pozostało1 dzień

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza sympatyków i wszystkich członków...


Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało4 dni

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało20 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...