17 listopada 2019 Salomei, Grzegorza, Elzbiety

Nasza czytelniczka o dworcu PKP

dodał 2017-11-22
Nasza czytelniczka o dworcu PKP

Witam. Chciałabym napisać parę słów o dworcu PKP w Pasłęku. Nie wiem dlaczego dworzec nie jest miejscem ogrzewanym. Jest zima, cały dzień zimno, przyjdą jeszcze większe mrozy, a budynek, który ma kaloryfery nie jest wcale ogrzewany. Pracuję w weekendy i czasem kończę pracę po 4. Pociąg jest 5.34, dworzec jest zamknięty. Niestety otwierane jest dopiero od godziny 5 i o 21 zamykane. Gdzie mają czekać podróżni, którzy mają pociąg czy autobus w godzinach w których jest zamknięte? Dworzec powinien być czynny 24/h i ogrzewany. Może Państwo napiszecie coś w swojej gazecie na ten temat?

Natalia


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Yes   2017-11-29

Przenieść restaurację Boston na dworzec!


#Grab   2017-11-22

Romanie, mnie też nie spodobały się te głupie ale jednak minimalne w stosunku do całości wyskoki, które nie mają poparcia wśród ogółu ale jak już pisał hrabia Fredro - znaj proporcją, mocium panie. W dodatku nie widzę absolutnie żadnego powodu aby Polska miała się usprawiedliwiać przed zakłamanymi osobnikami pokroju Timermansa, który nie widzi gorszych scen, np. w Niemczech a czepia się Polski.


#Wiem#Grab  2017-11-22

W oryginale było tak: "Znaj proporcjum, mocium panie"


#Grab   2017-11-22

beka, jak starsi rozmawiają, to się dupku nie wtrącaj.


#Beka#Grab  2017-11-22

Chciałeś napisać "jak geriatrycy rozmawiają...." różaniec w łapki, pod piec i modlitwa o lekkie rozstanie z tym łez padołem.


#Grab   2017-11-22

Panie Chrapan, to co Pan pisze o Słowacji nie może się dziać na dworcu w Pasłęku. Powód? Nieopłacalność. W Polsce każda najdrobniejsza działalność gospodarcza jest obłożona tak horrendalnymi daninami, że nikomu nie opłaca się prowadzić tak małego interesu, jak mały bufecik dla nielicznych podróżnych. Wprawdzie Morawiecki coś tam czyni aby ulżyć małym interesikom ale to działanie jest tak ostrożne i ślamazarne, że jak na razie, nie ma szans na ożywienie naszego dworca.


#Misio zbawiciel#Grab  2017-11-22

Może by tam zrobić siedzibę PIS, odrazu by wyremontowali, w kasie można by wydawać 500+


#Beka#Grab  2017-11-22

Twój interesik juz dawno nie jest mały a raczej w stanie zaniku


#Grab   2017-11-22

Na Marszu Niepodległości Polacy demonstrowali swój normalny patriotyzm. A ten zdeformowany o którym tak się rozpisują wrogowie Polski to był nieistotny szczegół, nie mający wpływu na całość. Tylko że jak się chce kogoś uderzyć to szuka się kija i nasi wrogowie ten kij znaleźli a tacy jak ty wyborco, powtarzasz te brednie. 60 000 faszystów w Warszawie - kto normalny uwierzy w tę bujdę?


#F16#Grab  2017-11-22

jak nie ma ekstremistów , to trzeba ich stworzyć. Wrogowie Polski tak własnie czynią, stworzyli sytuacje ekstremalne, żeby miec co krytykować. Prowokatorzy to są.


#Roman#Grab  2017-11-22

Do Grab: Jeżeli ważnym jest dla Ciebie okazja do wykorzystywania Daty przez różne szumowiny, które nie powinny się pojawiać w normalnym środowisku, by propagować Patriotyzm poprzez race, czy inne pochodnie i ciągły krzyk i tupanie, gratuluję Ci postawy. Nie maszerowali pod żaden pomnik wcześniej, gdy Prezydent zapraszał. Są osobno i tak powinni być traktowani. Są normalni inaczej.


#Marek Chrapan#  2017-11-22

Szumowiny to są popierający "Targowicę" próbującą sprzedać Polskę najpierw Moskwie, a jak się nie udało więc próbują sprzedać Berlinowi poprzez Brukselę za nędzne Judaszowskie ochłapy bo tak się traktuje sprzedawczyków wszędzie. Marsz Niepodległości stworzyli Polscy Patrioci wbrew zbrodniczej Targowicy włącznie z byłym "prezydentem" (JNiTAJ - jezeli ktoś pamięta ten skrót) próbującymi za wszelką cenę, sprowadzając bandytów z niemieckiej Antify, nakazując POlicji strzelać. Żadna ekipa "rządowa" do tego czasu nie organizowała obchodów jednego z najważniejszych dni dla Polski - już to świadczy o ich postawie. Kiedy zobaczyli masy Polaków idących w MN to już ich przeraziło i postanowili rozbić MN i przejąć go w "czekoladowy" sposób. Nie wyszło i idą nie tyle na śmietnik , a do kryminału.


#Wyborca   2017-11-22

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś grab. Przeżegnaj się i puknij sie w głowę. Tak jestem wrogiem TAKIEGO patriotyzmu. Jak wiekszość przyzwoitych ludzi. Celowo nie piszę Polaków, bo nie ma to większego znaczenia.


#Grab   2017-11-22

Wyborco, czy jesteś idiotą powtarzającym bezrefleksyjnie słowa, głoszone przez wrogów patriotyzmu Polaków, czy jesteś wrogiem tego patriotyzmu, nazywając Marsz Niepodległości marszem nienawiści? I jaki masz w tym interes?


#Wlasne zdanie#Grab  2017-11-22

Twoje zdanie grab tyle znaczy co i moje. Nawet Jarek cię nie słyszy.


#Wyborca   2017-11-22

Gdyby w Polsce mieszkali tylko Polacy. Ale mamy też Wolaków (których wiedzieliśmy na corocznym Marszu Nienawiści: kibolswo, chuliganeria, skinheadzi) to poczekalnie mogłyby być otwarte całą dobę. A tak jak czegoś ci osobnicy nie zdemolują, to przynajmniej kupę zrobią dla podkreślenia przynależności narodowej. I podobno są to spadkobiercy żołnierzy wyklętych, jak mawia dobra zmiana. Może i tak.


#Takie czasy#Wyborca  2017-11-22

Prze jednych wyklętych przez innych przeklętych, każdy chce mieć jakiegoś "autoryteta" czy innego "wzorca" dla usprawiedliwienia własnej niemoralności....


#Wyborca#  2017-11-22

No niestety, tak to jest


#Rozśmieszony   2017-11-22

He, he, ależ dożyliśmy czasów. Jakiś kretyn krzyczy - won z kretynami. Czyżby próba samobójcza?


#Pasleczanka   2017-11-22

A może by tak wystosować jakąś petycję do władz miasta w tej sprawie? Dworzec przez tyle lat był tematem pomijanym, a jest jednym z ważniejszych obiektów w Pasłęku.


#Ja wiem#Pasleczanka  2017-11-22

dworzec nie jest wlasnoscia miasta tylko PKP


#Won z kretynami   2017-11-22

Aleś debil! Na mózg ci padło i wszystko lewactwem ci się mieni, komunistyczna sierżancka onuco! Kim ty jesteś? Czy w 68 jak byleś zupakiem to też studentów tępiłeś i Żydów na Wileński eskortowałeś?


#Marek Chrapan   2017-11-22

Żydokomusze lewactwo zapomniało, że to za ich przodków na dworcach były poczekalnie czynne przez całą dobę i ogrzewane od 15 października do 15 kwietnia niezależnie od temperatury. Tym ćwikom poradzę przejechać się do Czech czy nawet do Słowacji i popatrzeć, że nawet dla jednego podróżnego w malutkiej miejscowości czynna jest nie tylko ogrzewana poczekalnia ale i bar z "pilznerem" włącznie.


#Pamietam#Marek Chrapan  2017-11-22

W Polsce na dworcach nie można spożywać alkoholu ale chrapciowi czas się zatrzymał w latach sześćdziesiątych jak w Pasłęku na dworcu Pan Witek piwem dzielił.


#Wyborca#Marek Chrapan  2017-11-22

No to otwórz tam bar, dla tego jednego podróżnego. Kto ci broni mądralo.


#Nick   2017-11-22

Juz dla jednej ksiezniczki dworzec będzie cala dobę otwarty i jeszcze jak przyjdź mróz to goraca herbatkę podadzą trochę logiki i rozumu a nie od razu do pseudogazety lecieć


#Obcy   2017-11-22

Komentarz mądrali to niech miasto wyłączy ogrzewanie przecież zima jest od 21 grudnia To jest właśnie myślenie . Moim zdaniem właśnie nawet dla 1 osoby powinien budynek być ogrzewany . A może ogłosić konkurs na dworzec PKP . Na marginesie - a od kiedy dzielimy Polskie na PKS i PKP - wszystko dla ludzi


#Znawca   2017-11-22

W większości miast, nawet wojewódzkich, dworce są zamykane na noc, więc tym bardziej u nas, gdzie nie ma kasy biletowej ani stróża, będzie zamknięty. Co do ogrzewania to dla pojedynczych podróżnych też nie będą grzac, Pasłęk nie jest miastem węzłowym, wielu pociągów w godzinach nocnych tu nie ma. Pozdrawiam


#Mieszkaniec   2017-11-22

Do autorki. Jest jesień do zimy został jeszcze miesiąc czasu. Jeśli się nie mylę dworzec jest zamknięty w godzinach kiedy pociągi nie kursują. Jest to dworzec PKP więc nic nie ma do kursowania autobusów. Zamknięty bo cięcie kosztów i ochrona obiektu przed wandalami i bezdomnymi. Typowe myślenie w naszym kraju. Przyjdą większe mrozy, to pewnie będą grzać jak to w latach poprzednich bywało/


#Po co#Mieszkaniec  2017-11-22

Skąd ty się wziąłeś? Skąd masz takie wiadomości? A podpisujesz się "mieszkaniec: tylko pewno nie Pasłęka.


#Podróżny#Mieszkaniec  2017-11-22

Nie będą grzały, tak jak w poprzednich latach nie grzały, bo są trwale odcięte od kotłowni


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało12 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało14 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...


Pierniki i marcepany

Pozostało23 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...