23 sierpnia 2019 Apolinarego, Filipa

Niespodzianka w Ornecie

dodał 2015-05-31

Błękitni Orneta – Polonia Pasłęk 1:2 (1:1). Bramki: Lenart 20 min. i Konczewski 42 min. dla Polonii i 28 min. Wieliczko dla Błękitnych. Patrząc na statystyki, to drużyna z Ornety była faworytem tego meczu, ponieważ wygrała ostanie trzy pojedynki z pasłęcką Polonią. Wynik meczu w dwudziestej minucie otworzył Radek Lenart, osiem minut później po problematycznym faulu gospodarze wykorzystują rzut karny, a bramkarz Polonii za czerwoną kartkę opuszcza boisko. Grając   ambitnie w „10” Polonia w 42 minucie po golu Huberta Konczewskiego  ustala wynik meczu na 1:2 dla Polonii.

Skład Polonii: Gołębiewski (28 min. czerwona kartka), Kurgan, Rosenau, Czerniewski, Ratajczak, Kowzan (85 min. Leśniewski), Musiński, Piotrowski, Konczewski, Włodarczyk (28 min. Jurgielewicz), Lenart (90+3 Dzieżyc). MP