31 października 2020 Urbana, Krzysztofa
Reklama Heops

Nowe zachorowania w powiecie

dodał Dwa tygodznie temu, 2020-10-17
Nowe zachorowania w powiecie

Wczoraj potwierdzono nowe zachorowania w powiecie elbląskim. Jedno z zachorowań dotyczy pracownika Szpitala Powiatowego w Pasłęku, który funkcjonuje normalnie. Pocieszający fakt to ujemny wynik pani prezes kierującej organizacją pracy szpitala. Ofiarą koronawirusa padła również pani wójt z Markus.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Też wolny człowiek   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Ale ten fakt NIE ZWALNIA nikogo z obowiązku zasłaniania nosa i ust, dezynfekcji i zachowywania dystansu. Czy ta maseczka, lub używanie płynu dezynfekującego odbiera Ci wolność? Dystans społeczny stanowi problem? Wirus istnieje i trzeba się dostosować do zasad, bo wokół jest mnóstwo ludzi, którzy mogą przejść tę chorobę ciężko. Ignorancja wszystkich koronasceptyków może doprowadzić do tragedii, bo polska służba zdrowia nie poradzi sobie z napływem setek ludzi dziennie.


#Psychoprosiak#Też wolny człowiek  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Jakiego obowiązku pajacu jeden?


#Xyz#Psychoprosiak  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

do koryta!


#Jarosław Schetyna #Xyz  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Na koniec analfabetu ułomku


#Maska na ryju#Psychoprosiak  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Chodzi o ryjek.


#Wujek dobra rada#Maska na ryju  Ponad tydzień temu, 2020-10-19

Noś, noś...


#City of London#Też wolny człowiek  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Współczuję Ci Przez takich jak Ty to pewnie zaraz pozamykają ludzi w kontenerach bo przrciez mogą kogoś zarazić! Zdrowym ludzią bezprawnie ogranicza się wolność i zmusza do czegoś co może mieć wpływ na ich zdrowie(CO2 pod maseczką, brak aktywności, samotność) A wszystko to w imię wirusa który istnieje od dawna. No ale w tv powiedzieli inaczej więc biada nam. Otwórzcie Oczy!


#Miska ryżu   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Stanisław Karczewski były marszałek Senatu uważa, że w walce z zarazą może pomóc jedzenie jabłek. - Jedno jabłko z wieczora i nie ma doktora. Świat nam zazdrości jabłek. PiS tylko PiS, nie straszcie PiS-em


#He he#Miska ryżu  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Miskę ryżu zagryź jabłkiem. Może to przywróci ci rozum.


#Lola#He he  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

No patrz a taki Karczewski, tak się śmiał z mirabelek, jak go wykopali z willi , to już cienko przędzie i jabłkami się leczy.


#Konfederacja   Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Prof. Piotr Kuna "Oficjalnie w Polsce na grypę, mówię o sezonie 2018-2019, chorowało 3 miliony 800 tysięcy osób, ale zmarło niewiele. Tak dużo?! Tak, to oficjalne dane. Na COVID-19 mamy do tej pory 100 tysięcy zachorowań. Kiedy chory na grypę umiera, nie piszemy, że umarł na grypę, tylko, że umarł z powodu niewydolności krążeniowej, zapalenia płuc - wpisujemy różne rozpoznania, ale generalnie nie wpisuje się grypy jako przyczyny śmierci. Wiemy, że jeśli ktoś ma cukrzycę, niewydolność nerek i zachoruje na grypę, to kombinacja grypy i przewlekłej choroby zawsze zwiększa ryzyko. Są nawet takie piękne badania i to polskie, z Uniwersytetu Jagiellońskiego, z których wynika, że ryzyko udaru mózgu u osób chorujących na grypę wzrasta osiem razy, a udar potem zabij


#Dopadnę was ja coronek   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Znów się idioci odezwali


#Cejrowski#Dopadnę was ja coronek  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Umiesz pisać to i czytać pewnie trochę też, więc czytaj. https://nczas.com/2020/10/17/pulmonolog-nie-ma-wat... Grypa to taka znana choroba, której coroczne epidemie przypadały na obecny czas. W tym roku , na szczęście grypy nie widać, jest za to łagodniejszy covid


#Abc#Cejrowski  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Tu nie chodzi o przpychanie sie, jak to ma miejsce tutaj antycovidowcow i reszty. Masz napisane w tym artykule, ze na 8tys 1tys bedzie potrzebowalo pomocy. Jeszcze mniej respiratora ale przy takim przyroscie, bo jeden z drugim ma problem z zaslanianiem ust i nosa, w koncu zabraknie respiratorow, a na pewno ludzi, ktorzy potrzebni sa do ich obslugi. Tu jest problem, wy jak zawsze anty i nie potraficie spojrzec poza czubek wlasnego nosa.


#Cejrowski#Abc  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Prędzej pieniędzy zabraknie od kogo pożyczać niż respiratorów. Nie widzisz, że większa ilości zachorowań, bierze się z wiekszej ilości wykonanych testów które są niewiarygodne. https://stowarzyszenierkw.org/spoleczenstwo/zdrowie/nie-istnieja-wiarygodne-testy-na-sars-cov-2/. Odpowiedz na proste pytanie. Jak cię ktoś dyma, to jesteś zawsze anty, czy wtedy patrzysz poza czubek własnego nosa ??


#Abc#Cejrowski  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Nawet jesli te testy to loteria to fakt jest taki ze wirus istnieje, czesc ludzi przechodzi go ciężko lub bardzo ciężko i potrzebny jest sprzęt i ludzie, ktorzy potrafia go obsługiwać. Olewanie podstawowych zasad jak noszenie maseczek w pomieszczeniach zamknietych, odstep i mycie rąk powoduje ze wiecej ludzi choruje na to, a co za tym idzie ludzie z innymi chorobami, ktorzy porzebuja pomocy sa w czarnej d... Niestety to wina balaganu i niekompetencji wladzy, ktorzy nie wyciągają wniskow z wiosny. Wola zajmowac sie stolkami niz np pomoca dla ludzi dotknietych skutkami pandemii jak strata pracy. Chodziło mi o to zeby popatrzec w wiekszej perspektywy na cala sytuacje, a nie myslec tylko czy test jest skuteczny czy nie.


#Cejrowski#Abc  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

No właśnie o to chodzi, większa i dłuższa perspektywa. Covid jest bardziej zaraźliwy od grypy ale https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-16/lekarze-w-programie-gosc-wydarzen-transmisja-od-1925/ . Teraz pytanie do ciebie. Czy masz jakieś kredyty w baku, czy zdajesz sobie sprawę że przez te wszystkie obostrzenia za rok dwa lata nie będziesz w stanie ich spłacić. Czy ta perspektywa daje ci do myślenia ?? Poszerz perspektywę bardziej o nie reżimowe strony internetowe, Rządzący i redaktorzy sobie poradzą, ty prze ich decyzje możesz niedługo stracić wszystko. No ale najważniejsze osiągniesz, nie dopadnie cię przereklamowany covid. Tyle tylko że już go mogłeś mieć gdyż krąży po świecie od lat


#Polak#Dopadnę was ja coronek  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Nikt do ciebie o to nie ma pretensji, mimo że jesteś idiotą możesz się wypowiadać. Nie są to, co prawda, wypowiedzi swobodne, ale oglądaj więcej TV oni tobą dobrze kierują jak czytam


#Ku przestrodze miejscowych idiotów   Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Sanepid przerwał uroczystości pogrzebowe w Bielsku Podlaskim po tym, jak ustalił, że zmarły 80-latek był zakażony koronawirusem. Pogrzeb mężczyzny odbywał się w obrządku prawosławnym, przed nabożeństwem w cerkwi odbyła się tradycyjna panichida, czyli pożegnanie zmarłego w jego domu. To właśnie wtedy do synowej zmarłego zadzwonił sanepid z poleceniem przerwania uroczystości pogrzebowych i poproszenia żałobników o rozejście się. Mężczyzna został ostatecznie pochowany bez obecności rodziny, która została skierowana na kwarantannę.


#Wiem   Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Przeciez te maski nic nie daja,chyba ze nosze je ludzie chorzy,Swiatowa Organizacja Zdrowia nie zaleca noszenia masek przez osoby zdrowe,obudzcie sie ludzie!!!!!!!!!


#Twój Test#Wiem  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Ale ty przecież jesteś chory, to jaki masz problem


#Eee   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Higiena, ok. A gdzie woda na 11 Listopada? Wyschła?


#H2O#Eee  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Na Ogrodowej też wody nie ma


#Nick#H2O  Ponad tydzień temu, 2020-10-17

Bo tężnia pobiera wodę i solankę


#Atomizer#Nick  Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Może pobiera ale co z nią robi bo te gałęzie spróchniałe i suche


#Wiem#Eee  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Własnie.. ani cieplej ani zimnej...


#Sanepid   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Recepta. Wylaczcie telewizory, internety, a "virus" Was nie dopadnie.


#Eee#Sanepid   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Nie chodzi o wirusa. Człowiek chce się umyć, zwyczajnie, bez wymysłów.


#Wolny człowiek   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Pamiętajcie że te testy nie są wiarygodne i dają fałszywe wyniki , podaje się że nawet 80-90% może być fałszywa , jak byście sobie zrobili parę takich testów to też by wam pokazało że zakażony . Mówi o tym wielu specjalistów ze świata ale w telewizji o tym cisza


#Januszowa#Wolny człowiek  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

lepiej przesadzić niż zaniedbać


#Spokojnie #Wolny człowiek  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Zakładając że masz rację to nie zmienia faktu że jest wirus z którym jak na razie nikt nie może sobie poradzić. Dlatego maska na twarz, mycie i dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny. Prawda jak niewiele trzeba by uniknąć tych nieprzyjemnych pobrań wymazów i ponoć fałszywych testów?


#Optymista   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Słuchając różnych lekarzy, specjalistów, dochodzi się do prawdy oczywistej - TEN WIRUS DOPADNIE PRAWIE KAŻDEGO. Tyle tylko, ze jest różna odporność u poszczególnych osób i niektórzy nawet tego nie zauważą. Polska jest dość gęsto zaludniona i nie ma możliwości, by się przed nim uchroniła większość ludzi.Taką możliwość ma niewielki % ludności, np. ludzie starzy, którzy mając dobrą opiekę i pomoc, nie muszą nigdzie wychodzić. A reszta musi pracować i się uczyć, silne obostrzenia tylko utrudniają sytuację, tym bardziej, że występuje dużo złej organizacji. Np. ośrodek zdrowia w Pasłęku zakratowany a syn z synową i dzieckiem byli wczoraj w elbląskim Szpitalu Wojewódzkim po staremu, bez ŻADNYCH OGRANICZEŃ I SPRAWDZEŃ. Można? Można. Więc precz z szaleństwem.


#Litościwy   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Od jakiegoś czasu odzywa się tu miska ryżu. ludzie, miejcie litość, wspomóżcie ten ryż jakimś kawałkiem słoninki albo choćby wczorajszą skwarką.


#Gangus z Mosiru   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Ofiara ??? To nie żyje ?? Trzeba uciekać do rajchu tam opieka medyczna na wyższym poziomie i testy nie fałszywie dodatnie.


#Henry#Gangus z Mosiru  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Przecież ty jesteś ofiarą pękniętej gumki i co żyjesz?


#Nick#Henry  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Lepiej pękniętej gumy niż być przez kury ciąganym po podwórku w kondonie .


#Do jełopa nickA#Nick  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

sprawdź jak to się nazywa a potem pisz..na bank nie kondon.


#Henry#Nick  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Żeby twoja matka wiedziała,że urodzi takiego jełopa to by połknęła.


#He he#Gangus z Mosiru  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Ofiara, bo została ofiarowana na ołtarzu kwarantanny, ku czci świętego Covida


#Adolf#Gangus z Mosiru  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Niestety cały świat opiera się na PCR'ach które nie nadają się do tego celu. https://stowarzyszenierkw.org/spoleczenstwo/zdrowi...


#Mz   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

A może to od tych maszeczek tyle pozytwnych? Jestem ciekaw ilu z tych "chorych " nie nosi maseczki? Im więcej ograniczeń tym więcej pozytywnych, dziwne.


#Milioner z zawodu#Mz  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Niestety testy są wykonywanie w maszynie losującej. Teraz, ze względu na testy, studio lotto będzie tylko 2x w tygodniu. Nie wiem jak ja sobie radę dam


#Miska ryżu   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

He he, pół roku temu Morawiecki przekonywał, że Europa nam zazdrości i się od nas uczy, jedzcie jabłuszka, he he


#Miska ryżu   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Mamy nowy rekord. 9622 nowych przypadków koronawirusa. Świat nam zazdrości. Brawo PiS, tylko PiS.


#He he#Miska ryżu  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Co Ty nam tu chcesz zaimponować nowymi przypadkami? Napisz ilu mamy nowych zmarłych na coronawirusa? Bo może świat nie ma nam czego zazdrościć, jeśli nikt nie zmarł i to dopiero byłby powód do żałości.


#Miska ryżu   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

- Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się. Idźmy na wybory. To ważne, żeby móc kontynuować tę sprawiedliwą linię rozwoju - mówił premier. Morawiecki wyraził też zadowolenie, że społeczeństwo coraz mniej obawia się wirusa, bo to, jego zdaniem, "jest dobre podejście". - Bo on jest w odwrocie - zapewniał.


#Covidek   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Dlaczego osoby w szpitalu mające kontakt na co dzień z osobami którym wyszedł wynik dodatni nie są na kwarantannie?


#123#Covidek  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Kwarantannę nakłada sanepid, a tu nią nałożył. Przy tak ewidentnym i długim kontakcie z osobą zarażoną to po prostu jest to kpina.


#Jacek K jak Protas   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Czy gdzieś w Pasłęku odbywa się loteria testowa?? Robota mnie już dobija, może test będzie dodatni a ja jako że czuję się świetnie będę bezobjawcem 2 tygodnie alko dezynfekcja na kwarantannie.


#Jarosław Schetyna#Jacek K jak Protas  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Wystarczy że ztetekonsultujesz się z lekarzem, powiesz że nóg nie czujesz i raczej sprawa załatwiona. Teraz dają wszystkim, nie posiadanie covida jest niemodne. Szkoda tylko że kwarantanna trwa tak krótko.


#Marco#Jarosław Schetyna  Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Krótko? "Farciarze" w Polsce mieli nawet 80 dni kwarantanny/izolacji/ w ciasnych mieszkaniach, testy fałszywie dodatnie wychodziły im w nieskończoność. W Pasłęku rekordziści siedzieli tylko po 25 dni...


#Stolarz   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

wczoraj do mojego kolegi z pracy zadzwonił około 13:00 telefon informujący go że od dwóch dni jest na kwarantannie, jakieś było jego zdziwienia przeplatane z zadowoleniem. Pomachał nam energicznie na pożegnanie i powiedział"na kwarantannę trzeba sobie zasłużyć nieroby"


#JAN   Dwa tygodznie temu, 2020-10-17

Proszę o info który to z mechaników prowadzi telewizyty. Nie będę narażał życia, a olej sam się nie wymieni.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
LAWETA
nasza2