13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Obwieszczenia wyborcze

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-21
Obwieszczenia wyborcze

Za tydzień 28 czerwca wybieramy Prezydenta RP. Państwa zachęcamy do udziału w wyborach i zapoznania się z obwieszczeniami wyborczymi dotyczącymi zarejestrowanych kandydatów i obwodów głosowania w mieście i gminie Pasłęk. Obwieszczenia poniżej w plikach.

jp


Załączone pliki

  Obwody
  Kandydaci

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#WYPAD2020   Dwa tygodznie temu, 2020-06-28

#Bezbożny   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Dokąd pójdzie Polska dowiemy się pod koniec jesieni kiedy w portfele opustoszeją , pracy nie będzie i agresja osiągnie poziom nienawiści. Dobrze będzie , aby ,,planista " DUDA wtedy rządził . Trzaskowski nic nie zrobi ale odsunie od rozkazodawstwa Kaczyńskiego w Belwederze. Będzie się kąpał w bagnie z Morawieckim. Spółki zbrojeniowe np Maskpol której dyrektor Marek Pasek- Paszkowski zbudował przed zakładem monument św Michała Archanioła a jednocześnie Prezes Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej dotacje dostaną.


#śmiechu warte#Bezbożny  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Od pięciu lat średnio co kwartał straszenie Polaków zapaścią państwa, brakiem pracy i pieniędzy itd,itd. Gdyby teraz na miejscu p.Morawieckiego był Tusk to byś piał z zachwytu.


#Ciekawy#Bezbożny  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Tam stoi monument Michała Archanioła a w Pasłęku przed Strażą Pożarną stoi figura świętego Floriana. Też Ci przeszkadza, bezbożny?


#Wyborca   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-21

Za tydzień zdecydujemy, czy Polska dalej będzie zdążała, choć po grudzie, w stronę rozwoju, czy cofnie się do czasów Tuska, gdy na nic nie było piniędzy. Albo - albo. Trzeciej drogi nie ma.


#Wyborca normalny#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Pierwsza droga jest równa trzeciej to Białoruś!


#Ot co#Wyborca normalny  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Białorusini to ludzie przyjaźni Polakom, nie to co inni ze wschodu.


#Też wyborca#Wyborca normalny  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Biednienkiś Ty wyborco (nie)normalny, biednieńkiś. Oczy przemyj, uszy wyczyść, mózg przewietrz a zobaczysz zupełnie inny świat niż ten, który Ci serwują POtrąceni przez ostatnie wybory. Dobrze Ci radzę, posłuchaj mnie.


#Rzeczywistość#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Raczej czy Polska pójdzie w kierunku oświecenia czy dalej pogrąży się w średniowieczu


#Wyborca rozumny#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

To wtedy pójdziemy do ,,przodu,, i przeniesiemy naszą stolicę do Mińska.Tego chcesz?


#Wyborca#Wyborca rozumny  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

To odpowiedz mi uczciwie - Kiedy nam było bliżej do ubogiego Mińska - czy za rządów Tuska, kiedy nie było na nic pieniędzy, bo tuczyli się ludzie nieuczciwi - czy teraz, kiedy mimo tak dużych wydatków socjalnych, budżet się nie rozwala. Spójrz na statystyki - kiedy była większa rozbieżność między zamożnością obywateli Białorusi i Polski, czy za rządów PO, czy teraz?


#Wyborca#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Bliżej czy dalej i kiedy?Na Białorusi rządzi krajem jednoosobowo Łukaszenka,a w przyszłości będzie u nas Kaczyszenka,a może i już jest toto.


#Niestety#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Teraz


#Wyborca#Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Unikasz uczciwej odpowiedzi, bo byłaby dla Ciebie niekorzystna, więc zaczynasz inny temat. Znam Was, peowskich krętaczy.


#Bogdan #Wyborca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Wyborca jaki rozwój. Gdzie ten rozwój? Wzrost gospodarczy to zasługa kaczora? Nie chce się czytać twoich bredni . Człowieku myśl samodzielnie . Szkoda że boisz się porozmawiać twarzą w twarz. Może byś zrozumiał co nie co A tak to tkwisz w ciemnocie


#Rozśmieszony#Bogdan   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-23

Bogdanie, brawo!!! Widzę u Ciebie kolosalny postęp. Przedtem potrafiłeś tylko kilka słów napisać: idiota, imbecyl i tym podobne komplementy a teraz nawet całe zdanie potrafisz napisać. Oby tak dalej, wierzę w Ciebie!!!


#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

"KK.: Art 135. § 2. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Sądzę, że p. mgr prawa Ziobro, działając wspólnie i w porozumieniu z p. posłem znającym się na inwektywach wobec Narodu inaczej, niż on myślącego, powinien opracować szczegółowy wykaz wyrażeń, słów, zdań, haseł, których powinniśmy się wystrzegać, nawet w myśli, szczególnie w odniesieniu do obecnego Prezydenta, gdyż paragraf ten nie przewiduje innej kary, jak tylko wikt na nasz koszt w zamknięciu i odizolowaniu od świata.


#Zaczyna chodzić doopa   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Wydaje mi się, że te agresywne, wykluczające wypowiedzi polityków PiS i Dudy są trochę atakami na oślep. - Dużo w tym prawdy. Andrzej Duda w 2015 r. był bardzo koncyliacyjny. Bardziej centrowy niż prawicowy. Przedstawiał się jako kandydat niezwykle wysublimowany, grzeczny, ułożony, wręcz trochę pastelowy, a do Komorowskiego zwracał się z pełnym szacunkiem. Dzisiaj jest kandydatem atakującym, co dla jego wyborców może stanowić sprzeczny sygnał. W jego sztabie i u niego samego pojawia się duża nerwowość. Widać, że Duda boi się o swoje zwycięstwo. Zwłaszcza, jeśli dojdzie do drugiej tury, gdyż prawdopodobnie to on będzie miał największy elektorat negatywny. A zazwyczaj wybory przegrywa właśnie ten, kto elektorat negatywny ma największy.


#Nie robić żadnych badań i wszyscy będą zdrowi   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Po trzech miesiącach przerwy z powodu epidemii koronawirusa Donald Trump wrócił do kampanii wyborczej w terenie. Na sobotę zwołał wiec w zamkniętej arenie Banku Oklahomy, gdzie wygłosił prawie dwugodzinne przemówienie. Nie uciekał od niewygodnego tematu koronawirusa. - Wiecie, testy to miecz obosieczny – powiedział. - Jak robimy ich dużo, znajdujemy więcej przypadków. Poprosiłem moich ludzi, żeby trochę zwolnili z testami.


#Nieważna umowa podpisana na stojaka na rogu biurka   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Agencja Reuters poinformowała w zeszłym tygodniu, że fortu Trump nie będzie, bo strony polska i amerykańska nie dogadały się w sprawie szczegółów. Rząd PiS naciskał, by baza była blisko granicy z Rosją i Białorusią, ale USA chciałyby ją zlokalizować na zachodzie Polski. Chcą też więcej pieniędzy za stacjonowanie wojsk i specjalnego statusu dla żołnierzy, którzy praktycznie byliby wyjęci spod polskiego wymiaru sprawiedliwości.Za administracji Trumpa spowolniła również budowa amerykańskiej stałej bazy tarczy antyrakietowej w Redzikowie pod Słupskiem. Miała być gotowa w 2018 r., później w 2020 r., teraz mówi się o 2022 r. Za to baza tarczy w Rumunii z dalekosiężnym radarem została uruchomiona w 2016 r. i zdążyła już przejść modernizację.


#Kim się też ukryl   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Czy prezes PiS powinien "wrócić"? Zdaniem Konarskiego Kaczyński ma nie tylko wyznawców, lecz również spory elektorat negatywny. – Fakt, że dziś milczy, jest korzystniejszy dla prezydenta Dudy – stwierdził gość WP. Na pytanie, czy prezes Kaczyński jest ukrywany, prof. Konarski stwierdził, że jest to możliwe. – Musi uważać na swoje słowa – powiedział rektor Vistuli, przypominając niedawne wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego w Sejmie, gdzie prezes nazwał opozycję „chamską hołotą”. – W większym stopniu szkodzi Dudzie, niż pomaga – dodał prof. Konarski


#Jan   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-22

Tylko nie Duda.


#Xc   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-21

Tak, jak w bantustanach nikomu nie zależy na systemie edukacyjnym na wysokim poziomie, ponieważ zawsze łatwej się rządzi wtórnymi analfabetami, tak w Polsce PO-PiS "cieszy się", ze wciąż może liczyć na wygrywanie emocjami swojego wiernego elektoratu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności