14 lipca 2020 Ulryka, Bonawentury, Kamila

Odjazdowy Bibliotekarz

dodał 2018-05-15
Odjazdowy Bibliotekarz

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki Publicznej oraz Biblioteka Publiczna w Pasłęku przyłączyły się do akcji Odjazdowy Bibliotekarz. W piątek 11 maja czytelnicy wraz z bibliotekarzami wyruszyli w trasę, najpierw ulicami miasta, a następnie do Gołąbek na Strzelnicę, gdzie odbył się piknik. Poza obowiązkowym pieczeniem kiełbasek, uczestnicy rajdu brali udział w konkursach: krojeniu czekolady sztućcami, przeciąganiu sznurka przez ubrania, zabawach z chustą animacyjną oraz grach z piłką. Nie zabrakło także dyplomów oraz słodkich upominków. Dziękujemy Kołu Łowieckiemu Bóbr za gościnę i możliwość skorzystania z terenu Strzelnicy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!

 

Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz zorganizowany został w ramach zadania „Zaczytani -–integracja dzieci i młodzieży na rzecz rozwoju czytelnictwa w mieście i gminie Pasłęk”, dofinansowanego ze œśrodków Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

Rajd odbył się w ramach Tygodnia Bibliotek 2018.

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Czytelniczka   2018-05-15

Wspaniale spędzony czas,super organizacja,gry i zabawy na powietrzu i czegóż chcieć więcej?Na następny rok też będę z Wami.Pozdrawiam.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności