28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka
Reklama Heops

Ogłoszenie o naborze

dodał 2019-06-04
Ogłoszenie o naborze

Ogłoszenie o naborze na wolne urzędnicze stanowisko ds. zamówień publicznych w Urzędzie Miejskim w Pasłęku

Burmistrz Pasłęka ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych w Urzędzie Miejskim w Pasłęku.

Poniżej ogłoszenie o naborze w formie elektronicznej.


Załączone pliki

  Nabór

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

 • Nick
   1970-01-01

  Pogubiłem się to znowu ktoś odszedł? Co tam się dzieje? Matko rozmaite niedługo nie będzie komu pracować.

  • nick Nick
    1970-01-01

   Jest przecież były oborowy, jednodniowy zastepca, kanclerz. A nie.... nie kanclerz... ale podobnie..... Ma jakies obowiazki poza chodzeniem po korytarzach?

  • aha Nick
    1970-01-01

   nie wiadomo, ale mogłby ogarnąc coś wreszcie

  • Obserwujaca Nick
    1970-01-01

   No właśnie też bym chciała wiedzieć dlaczego tak się dzieje, kiedyś o pracę w gminie ludzie się zabijali po 20 osób chętnych na jedno miejsce było, dostać się nie było szans - a teraz nabór za naborem i chętnych brak?

  • Janina Nick
    1970-01-01

   Źle się dzieje więc ludzie odchodzą

  Piotr W
   1970-01-01

  Ile razy przyglądam się tej fotce to nie znając miejsca nigdy bym nie zgadł, że to fragment Zamku w Pasłęku. Ciekawi mnie z kim były konsultacje w sprawie wizerunku projektu wejścia. Z jaką epoką można by to powiązać?

  • nick Piotr W
    1970-01-01

   Ta epoka to pozne rokokoko...

  • nick Piotr W
    1970-01-01

   PRL-owskie zadaszenie domku na działce.

  • Nick Piotr W
    1970-01-01

   Byłem w Holandii tam domy uciech cielesnych mają takie daszki.

  Jan
   1970-01-01

  A co z trzecim naborem na stanowisko urzędnicze ds. drogownictwa? Na BIP cisza. Co się dzieje w tym roku ,że urzędnicy tak odchodzą?

  Piotr W
   1970-01-01

  Zapomniałem dodać, co na to Konserwator Zabytków? Może ma kłopot ze wzrokiem i czeka w kolejce na leczenie ze środków NFZ. Jest kasa na klombiki, place i armaty to może warto aby zmienić ten nędzny obraz i dać temat do opracowania architektom z wiedzą historyczną aby naprawić ten nieszczęsny widok. Ja wiem, że można się przyzwyczaić ale skoro gruba kasa idzie na mury to warto by chociaż trochę grosza poświecić na ten cel. To i może znajda się chętni do składania swoich aplikacji aby znaleźć pracę w tak zacnym i pięknym obiekcie.

  • Piotr W Piotr W
    1970-01-01

   Łapka w dół to widać, że taki wizerunek jest ok, chyba skorzystam z możliwości środowych spotkań z Panem Burmistrzem i osobiście zapytam czy taki obraz jest dobry. To, że Pasłęk jeszcze nie jest w Europie to widać gołym okiem. Wjazd od strony południowej do Pasłęka jest tego dowodem. Od ronda jest chodnik dla pieszych ale tylko kawałek, później zielona granica... dalej jak się kto przedrze prze ten kawałek można się włączyć z ulicy na nowo powstały i powstający chodnik gdzie w trakcie budowy pieszych kieruje się na drugą stronę drogi gdzie jest rów. Budowa nowego chodnika oczywiście jest ok ale zarazem jest porażką Pasłęka. Realizując tego typu zadania zazwyczaj projektuje się ścieżkę rowerową ale w Pasłęku to niepotrzebne, szkoda kasy skoro i tak barany chodzą po ścieżkach rowerowych.

  • ab Piotr W
    1970-01-01

   Brawo Piotr. Mam prośbę, jak będziesz w środę o Burmistrza zapytaj o Jego wrażenia jak jedzie np. do Elbląga i ogląda kort tenisowy na ul.Sprzymierzonych. Następna wizytówkaPasłęka tym razem z drugiej strony. Ale przecież p.Przedpełski sprostał wszystkim wymogom konkursowo-przetargowym jak pisze wyżej KANDYDAT.

  • Piotr W Piotr W
    1970-01-01

   Ten przerośnięty trawą kort widziałem, widziałem też gdzie trenują nasi lekkoatleci i jaką mają szatnię. Narybek jest ale brakuje chyba Kogoś kto miał by serce i wizję na przyszłość. Zawsze trzeba kasy ale trzeba też mieć pomysły i o tą kasę walczyć aby je zrealizować. Pasłęk ma kilku sportowców z wynikami. Nie znam się na wszystkim. Teren MOSiR-u jest spory. Są kłopoty z piłkarzami a jest tylu młodych co po ulicach kopie piłkę. Udostępnić im teren, szatnie, natryski. Stworzyć prawdziwy klub z różnymi sekcjami. Przeznaczyć trochę kasy na ubrania i obuwie sportowe. A nie zamykać o 15-ej teren sportowy. Łatwo napisać ale bez pierwszego kroku nie da rady. Korty udostępnić to i trawa zniknie. Gospodarz Pasłęka powinien doglądać i głośno mówić o planach i działaniach. Też to czyta.

  NIck
   1970-01-01

  Płaca i atmosfera. Jest szklany sufit którego nie można przebić. Pracownicy na podobnych stanowiskach powinni odpowiednio być wynagradzani. To bardzo odpowiedzialna praca ale zarobki już nieadekwatne i nawet połowy kierowniczej pensji nie są w stanie osiągnąć. Na te stanowisko to już nie będzie tak łatwo znaleźć chętnego. Często w firmach jest tak że szef nie chce dać podwyżki ale w sytuacji postawienia pod ścianą i złożenia wypowiedzenia to wtedy zaczynają się oferty. W Gminie odchodzisz to odchodzisz nikt nie składa ofert i mam wrażenie że mają to w głebokim poważaniu nie on to ktoś inny. Tak zarządzane przedsiębiorstwo upadnie. O pracownika trzeba dbać polecam jakieś szkolenia z przedsiębiorczości decydentom i trochę empatii.

  • Nick NIck
    1970-01-01

   Proponuję decydentom. Proszę wziąć kwitek wypłaty tego pracownika jak i wielu innych i spraedzić ile razy jego pensja mieści się w pensji Panów kierowników, i wyżej. Dziękuję.

  ROBES
   1970-01-01

  JAK TAK ALEJ PÓJDZIE TO W GMINIE ZOSTANIE PAN BURMISTRZ, SEKRETARZ I TA BARDZO NIEPRZYJEMNA PANI CO SIE MIESZKANIAMI ZAJMUJE I AZBESTEM.

  Kandydat
   1970-01-01

  Nie brakuje kandydatów do pracy w Urzędzie Miejskim lecz brakuje odpowiednich kandydatów. Praca w urzędzie zawsze była ciężka i odpowiedzialna. Starzy pracownicy odchodzą na emeryturę a młodzi nie przychodzą bo uważają, że za ciężko lub za tanio choć jeszcze niewiele umieją.Trudności z zatrudnieniem w Urzędzie wynikają z ustawowego obowiązku naboru w drodze konkursu z testami i sprawdzianami wiedzy oraz ustawowym obowiązkiem zatrudnienia po raz pierwszy na stanowisku urzędniczym wyłącznie na czas określony. To odstrasza chętnych, w szczególności tych którzy mają już pracę. Burmistrz ma obowiązek informować publicznie o naborach i nie jest to nic nadzwyczajnego. W obecnej sytuacji na rynku pracy, by pozyskać dobrego pracownika, nabory muszą trwać trochę dłużej.

  • nick Kandydat
    1970-01-01

   Typowy komentarz urzedasa ktory swoja posadke wygrzewa od kilku lat...

  • NIck Kandydat
    1970-01-01

   Starszy mają 6 i więcej co miesiąc czy się stoi czy się leży. Młody dostanie 1500 a jak chce podwyżkę to "nima" to ja dziękuję za taką pracę. Wolę rozwijać się w firmach gdzie nie ma takich dziwnych zasad.

  • Andrzej Kandydat
    1970-01-01

   "niewiele umieją" to już szczyt beszczelności. Kto tam jest taki wybitny? Informatycy?

Żwirownia 1140 px
nasza2