28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka
Reklama Heops

Ogłoszenie PUW-K

dodał 2019-05-21
Ogłoszenie PUW-K

W związku z trwającą inwestycją Gminy Pasłęk realizowaną przez firmę Roboty Ziemne Mirosław Majka z Jonkowa, Przedsiębiorstwo Usług Wodno - Kanalizacyjnych w Pasłęku - jednostka operatorska - Sp. z o.o. informuje mieszkańców ulic: Boh. Westerplatte (odcinek od ul. 3 Maja do węzła Pasłęk Północ), Słonecznej, Gwiezdnej, Firmowej oraz Ostry Róg, że w dniu 22 maja 2019 r. (środa) w godzinach 8:00 -14:00 z powodu przebudowy sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

PUW-K


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

 • ABC
   1970-01-01

  Chyba węzła Pasłęk Południe

  Janosik
   1970-01-01

  W środku tygodnia i w godzinach pracy zakładów, gratuluję PUW-K

  • Zorientowany Janosik
    1970-01-01

   To gmina robi inwestycję, PUW-K tylko informuje

  • Piotr W Janosik
    1970-01-01

   Zdaje się, że PUW-K tym zarządza i nie jest tylko przedstawicielem Gminy do kontaktów z mediami. Może czas na nowy etat rzecznika prasowego w Urzędzie Gminy. A organizacja prac to porażka.

  Hejter
   1970-01-01

  Co tydzień jest zabierana woda, w dodatku, jak to napisał Janosik w godzinach pracy, gdzie większość ludzi POTRZEBUJE wody, żenujące.

  BEDZIE AFERA
   1970-01-01

  Te wodociągi niech się wezmą za wymianę liczników blokowych bo woda niby ucieka z bloków. Od dostawców wody trzeba wymagać tych wymian ponieważ nie zgadza sie woda z licznikami lokalowymi a blokiem nie ma przecieków nie ma złodziei a woda gdzieś znika niby. A jak sie okazuje liczniki w bloku zakłamują ten stan. I tak jest tam gdzie rządzi MK nigdzie ińdziej tego nie ma żeby tyle wody niby ucieka a ludzie głupi maja dopłaty i to kolosalne do wody blokowej a nie do tych swoich liczników różnica trwa tej wody od wielu lat to jakieś przekręty są nic więcej w mieszkaniach liczniki wymienia się co jakiś czas a nie wiadomo co tam się dzieje w licznikach blokowym głównym eksperta trzeba wezwać chyba trzeba bo nie ma innej rady co tam jest porobione przy tych głównych licznikach . LUDZIE NIE DAJCI

  • proste BEDZIE AFERA
    1970-01-01

   Masz rację.Tylko nie jęcz a napisz wniosek o wymianę głównego licznika.

  To prawda z tą wodą
   1970-01-01

  O jakości wody naszej tu nie ma co mówić ceny wody w górę jakość w dół . Z tymi odczytami wody z licznika głównego to prawda tam gdzie mk rządzi są ubytki wody nie zgadza się wodą z głównym. Coś w tym jest bo w spółdzielni nie ma takich jaj jak w mk chyba prokurator by się przydał bo jawnie ludzi w trasę robia ktoś zabija na tym kasę.

  To prawda z tą wodą
   1970-01-01

  No raczej tak coś z tymi głównymi licznikami jest nie tak ktosludzi od lat robi w konia .ludzie ze wspólnot nie dajcie się ktos za to be mnie trochę czasu i będzie wiadomo albo do sądu z tym trzeba iść sprawę cywilna zrobić każdy powinien płacić za tą wodę która jest w lokalu a nie za wodę blokowa bo nikt nie widział kiedy oni spisują i czy główny licznik i wszystkie zawory są w porządku od tego trzeba zacząć.

  Słoneczna
   1970-01-01

  Jest 15.30 a wody brak:( będzie dziś? Ktoś wie?

  Piotr W
   1970-01-01

  Pewnie jak zawsze problem z materiałami. Dużo firm ma w swojej ofercie ale na jutro, kurier dowiezie ...

  hydraulik
   1970-01-01

  No naprawdę tam gdzie zarzadza MK tam są problemy z głównym licznikiem zawsze na bloku wykazuje po 100 po 150 metrów wiecej niż w miszkaniach a tyle wody to ile to beczek. Coś nie tak jak nie potrafią zarzadzać i takie machloje robić to won z takimi rządami MK. To trwa od wielu lat ludzie płaca za jakieś przekręty ooooo coś tu śmierdzi. Ciekawe kto tam nadzoruje w tych rozdzielniach blokowych jeżeli taki jeden co się domyślam oooo to nie zmienić tego nieudacznika wynająć innego i sprawdzić wszystkie podłączenia zawory licznik główny wyjdzie szydło z worka. A jak wyjdzie MK MA OBOWIĄZEK ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE BO NIE DOPILNOWAŁA TEGO A ZA TO BIORĄ PIENIĄDZE LUDZI NIE DAJCIE SIĘ LUDZIE .

  • proste hydraulik
    1970-01-01

   Ile razy można do Ciebie pisać- pisz podanie o wymianę głównego licznika i jak się nie podoba to zmień zarządcę płaczku. Pokaż że masz "jaja" i weź sprawy w swoje ręce.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2