Reklama Heops

Optyk Katowice – wybierz renomowany salon

dodał Ponad miesiąc temu, 2022-05-25
Optyk Katowice – wybierz renomowany salon

Vision Express to sieć salonów optycznych, których misją jest zapewnienie każdemu potrzebującemu fachowego badania wzroku oraz umożliwienie dostępu do okularów i soczewek kontaktowych. W roku 2022 na terenie Polski działa już ponad 220 salonów Vision Express. Jeśli mieszkasz w Katowicach, masz aż cztery miejsca, które możesz wybrać w celu zbadania wzroku.

Vision Express – klient na pierwszym miejscu

W stolicy Śląska salony Vision Express znajdują się w: CH Libero, Galerii Katowickiej, Katowice Silesia City Center oraz Katowice Trzy Stawy. Każdy optyk Katowice to stawianie na pierwszym miejscu potrzeb klienta. Można zamówić tu wizytę związaną z badaniem jakości wzroku. Jest ona przeprowadzana przez okulistę lub optometrystę, który precyzyjnie ustali, jakiej korekcji potrzebuje klient. Badania prowadzone są zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci od piątego roku życia – w tym przypadku wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego.

Po badaniu nasz wysoce wykwalifikowany personel pomoże w podjęciu decyzji związanej z wyborem właściwych oprawek lub soczewek kontaktowych oraz niezbędnych do nich akcesoriów. Wszystko odbywa się przy pełnym zachowaniu komfortu klienta – każdy wyjdzie z badania w pełni zadowolony.

Wszyscy specjaliści zajmujący się badaniem wzroku przechodzą liczne kursy i szkolenia, podnoszące ich wiedzę. Dzięki temu masz pewność, że jesteś w rękach doskonałych fachowców!

Szeroki wybór oprawek i soczewek

Każdy należący do sieci Vision Express optyk Katowice oferuje szeroki wybór oprawek okularowych, okularów przeciwsłonecznych oraz akcesoriów, jak futerały na okulary czy krople do dezynfekcji soczewek. Znajdziesz tu okulary przeciwsłoneczne i oprawki okularowe takich marek, jak Ray Ban i Gucci, soczewki iWear oraz Acuvue i innych wiodących marek. Co bardzo istotne – Vision Express zapewnia każdemu klientowi pełen serwis oraz różnego rodzaje gwarancje na zakupione produkty. Klient zawsze stoi na pierwszym miejscu!

Warto również dodać, że zarówno oprawki, jak i okulary przeciwsłoneczne oraz soczewki sprzedawane są w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Jest to jedna z istotnych rzeczy, które odróżniają ofertę Vision Express od innych. Możesz sprawdzić to w każdej chwili, odwiedzając stronę internetową visionexpress.pl. Znajdziesz tam pełną ofertę sieci wraz z cenami.

Przekonaj się, że możesz skutecznie zadbać o swój wzrok bez wydawania olbrzymich kwot – odwiedź stronę visionexpress.pl lub umów wizytę w wybranym miejscu już dzisiaj!


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk