7 grudnia 2021 Marcina, Ambrożego, Teodora
Reklama Heops

Ostatnie GP Zakrzewka II

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-10-25
Ostatnie GP Zakrzewka II

W niedzielę 24 października odbyły się ostatnie w tym roku zawody spławikowo – gruntowe rozgrywane z cyklu GP Zakrzewka II. Tym razem wystartowało 14 zawodników i zawodniczek. Nagłe zmiany pogody jakie mamy w ostatnich dniach spowodowały, że zawodnicy łowili głównie płotki i małe okonki. Pierwsze miejsce zajął Mariusz Stańczuk z ilością 3210 pkt. Drugie miejsce z ilością 1610 pkt. zajął Krzysztof Żytkiewicz a trzecie Kuba Konczewski z ilością 820 pkt. Zwycięscy otrzymali statuetki ufundowane przez burmistrza Pasłęka oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Zawody jak zawsze rozgrywane były na żywej rybie i dlatego wszystkie ryby po zważeniu natychmiast wróciły do wody.

R.Tokarski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji cyklu zawodów Grand Prix panom Romanowi Tokarskiemu i Czarkowi Kłosińskiemu. Dziękujemy również panu Norbertowi Kuklińskiemu za pomoc w przeprowadzeniu wczorajszej imprezy.

Uwaga wędkarze – na zbiorniku Zakrzewko II wędkujemy do 31 października.

jp

0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :chrobrego

Komentarze

 • normals
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-29

  TAK TAK tylko no kill!!! Może być całkowity zakaz zabierania karpia i amura ..

  Feeder
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-25

  Może najwyższy czas wpuścić tej ryby i zrobić No Kill bo przykro się patrzy na te wyniki.... Ta Woda się marnuje a w okolicy nie ma lepszego łowiska... Może najwyższy czas coś z tym zrobic????

Żwirownia 1140 px
kocham Jarka