27 listopada 2021 Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma
Reklama Heops

Pasłęccy sędziowie kickboxingu we Włoszech.

dodał Miesiąc temu
Pasłęccy sędziowie kickboxingu we Włoszech.

W dniach 18-23.10.2021 w malowniczym zakątku Włoch w mieście Lido Di Jesolo rozgrywano Mistrzostwa Świata w kickboxingu. Wśród sześciu nominowanych sędziów z Polski znalazło się trzech z naszego miasta. Pasłęk godnie reprezentowali sędziowie w składzie: Janusz Wielgosz, Krzysztof Kacperski oraz Ryszard Zawistowski. Pierwszych dwóch to sędziowie form ringowych zaś ostatni z pasłęczan swoją prace w charakterze sędziego wykonuje na planszy.

J.W.

 

0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :brama

Komentarze

 • rektor
   Miesiąc temu

  Masz rację Janusz. Jaki to bardzo cieniutki poziom w tej szkole obecnie. Słabe są wskaźniki zdawania matury. Kto może to jeździ do Elbląga. Za co więc ta nagroda? Chyba tylko za to, że jest Panią Dyrektor szkoły.

  zzamiedzy
   Miesiąc temu

  Poszło w ilość a nie w jakość. Popatrzcie kto zdobył medale.

  do "Starego Kibica"
   Miesiąc temu

  Do osoby pod nazwą " Stary Kibic" kilka informacji: Polski Związek Kickboxingu zrzesza obecnie szacunkowo 30 000 tys osób ćwiczących kickboxing z ponad 200 klubów z całego kraju. Zaś WAKO ( World Assiociation of Kickboxing Organizations ) do której należy PZKB liczy 4 000 000 mil. ćwiczących osób ze 135 państw i z 5 kontynentów z czego 106 państw jest uznawanych przez Komitet Olimpijski. Podczas Mistrzostw Świata w Lido Di Jesolo udział wzięło 1364 zawodników z 65 państw. Więc jeżeli jest to " Kadłubowa Organizacja" to życzę każdemu by w niej się znalazł. Więcej informacji zawsze można uzyskać u" wujka googla". Nadmienię iż kickboxing został wpisany do dyscyplin olimpijskich. Pozdrawiam pana "Starego Kibica" i życzę panu samych sukcesów. RZ jedna z osób " Kadłubowej Organizacji.

  stary kibic
   Miesiąc temu

  Co to za kadłubowa organizacja? Jakie mistrzostwa świata? Kto tam startował? To pewno tak jak kiedyś Pasłęk był niby potęgą tylko dlatego, że o innych się nie mówiło.

  • Prawicowiec stary kibic
    Miesiąc temu

   Idź i stwórz lepszą organizację. Potem możesz sobie zmienić pampersa.

  janusz
   Miesiąc temu

  do tekstu obok - muszę zabrać dziecko z tej szkoły.

Żwirownia 1140 px
kocham Jarka