9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Pasłęczanie skakali w Olsztynie

dodał 2014-05-26
Pasłęczanie skakali w Olsztynie

W niedzielnych zawodach konnych w Olsztynie (Memoriał doc. Wadowskiego) startowało kilku przedstawicieli naszego miasta i gminy. W konkursie klasy LL drugie miejsce zajął Marek Wirth (KJ Baskil Rzeczna) na koniu Tracy (MKJ Nenia). Szósta (na 74 przejazdy) była Weronika Wiśniewska (MKJ) na koniu Luizjana. W konkursie klasy L (ponad 70 przejazdów) na jedenastym miejscu sklasyfikowano Alicję Soroka (KJ Baskil) na koniu Irys.

Pozostali zawodnicy zajęli miejsca: szesnaste Paulina Klimek (MKJ) na Dystrykcie, dwudzieste szóste Weronika Wiśniewska na Luizjanie. W konkursie klasy P (34 konie) Marek Wirth na koniu Blaszka (MKJ) był siódmy. Klacz Blaszka (pod Markiem Wirthem) skakała wczoraj po raz pierwszy w konkursie klasy N (memoriałowym). W rywalizacji 24 koni i jeźdźców nasza para była szesnasta. W zawodach brała również udział Agata Kisielewska (MKJ) na Hyper Boyu. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   2014-05-26

Gratulacje dla młodych Amazonek!!! To sport który wymaga dużo pracy i poświęceń. Dużo bardziej doświadczeni wypadli gorzej, więc jeszcze raz gratulacje dla Pauliny, Weroniki, Marka, Agaty i Alicji. Trzymam kciuki za kolejne konkursy.


#Fan Jurka   2014-05-26

wow ale wyniki pewnie trener lub instruktor jazdy konnej ma dużą satysfakcję


#Mieszkanka   2014-05-26

Wszystkim gratuluje i zycze dalszych sukcesow BRAWO....BRAWO


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności